Aktuality > Dorost > Sezóna 2013-2014 > Odehraná kola 2013/14 dorost

Novější 1 3

26. kolo Božice - Mikulovice 0:1 (0:1)

Datum konání: 13. 6. 2014

B: 6´ Ambrosek

V posledním kole Okresního přeboru dorostu jsme zajížděli na půdu Božic, kde jsme potřebovali vyhrát, abychom skončili třetí v konečné tabulce. Hned v 6.minutě utkání jsme šli do vedení, když standartní situaci rychle rozehrál Balík na Holčapka, jehož střelu ještě brankář vyrazil, ovšem jen k Ambroskovi, který už neměl problém dostat míč do sítě - 0:1. To však bylo ze strany hostí vše. Domácí nás přehrávali a v souboji o míč byli hosté podržel. Měli jsme však štěstí, svůj den měl Kvinta, když nás několika dobrými zákroky zachránil. V druhém poločase jsme svoji hru zlepšili a byli jsme důraznější, ovšem Božíčtí nás i tak přehrávali, ale nedokázali si vytvořit nějakou větší šanci. A taky proto zápas skončil naši těsnou výhrou. Je třeba říct, že za celé jaro si to 3. místo zasloužíme.

Kvinta J. - Kvinta M., Černý, Balík, Semotam - Fiedler, Franc, Holčapek, Raputa (Lehner) – Vyklický (Hruška), Ambrosek (Slaný)

Publikováno 8. 8. 2014 12:09

25. kolo Mikulovice - Štítary 6:2 (4:0)

Datum konání: 8. 6. 2014

B: Holčapek 2, Binder 2, Fiedler, Ambrosek

Letní počasí a hodně branek, takové bylo osmé červnové dopoledne. Domácí vstoupili do utkání sebevědomě a důrazně a výsledek prvního poločasu hovořil za vše. Domácí by se výhrou posunuli právě před svého soupeře na třetí místo a podřídili tomu vše. Bojovali a křídelními akcemi vedli jeden útok za druhým a když proměnili většinu svých šancí, byl z toho debakl hostů. O branky se postupně rozdělili hráči, kteří střelecky po celou sezonu tým táhli. Hosté druhý poločas hrozivé skóre snížili i díky většímu důrazu, který vlil do hry nervozitu, tu ale ukočíroval zkušený rozhodčí Šplíchal. Vítězství si nenechali domácí po dobrém začátku vzít a hosty tak v tabulce předskočili na třetí příčku tabulky.

Sestava: Kvinta J. – Kvinta M., Černý P., Semotam (Slaný), Binder, Raputa (Vyklický), Fiedler, Franc, Balík (Lehner), Holčapek, Ambrosek (Hruška).

Publikováno 8. 8. 2014 12:07

24. kolo Rakšice - Mikulovice 3:1 (2:1)

Datum konání: 31. 5. 2014

B: Holčapek

Utkala se mužstva ze středu tabulky. Hosté měli snahu hrát aktivně, naopak domácí hráli jednoduše, na což hosté nedbali a tak byli potrestaní. Nejprve šli ale do vedení hosté zásluhou Holčapka. Domácí odpověděli bojovností a nasazením a byli za to odměnění. Otočili skóre a šli do šaten veselejší. Druhý poločas byla otázka času, kdy hosté vyrovnají, nestalo se tak a domácí naopak dali uklidňující branku a utkání dotáhli do vítězného konce.

Sestava: Kvinta J. – Semotam, Černý P., Binder, Raputa, Lehner, Fiedler, Franc, Holčapek, Vyklický (Hruška), Ambrosek.

Publikováno 8. 8. 2014 12:06

23. kolo Mikulovice - Oleksovice 3:0 (1:0)

Datum konání: 24. 5. 2014

B: Fiedler, Vyklický, Ambrosek

Přestože se nedostavil rozhodčí, odehrálo se utkání v klidné atmosféře. Hosté se sice pohybují na chvostu tabulky, neovedli vůbec špatný výkon. Domácí k tomu přispěli svoji oddaností, a tak se papírový favorit dlouho neprosazoval. Měl k tomu ale blízko, dvakrát trefili břevno z kopačky Bindera a Ambroska. Ve 36´ musel odstoupit pro zranění kolene Vala a jeho náhradník Vyklický, se trefil po krátkém pobytu na hřišti – 1:0.

Druhá půle se odehrávala ve stejném duchu. Díky větší aktivitě, přišlo dvoubrankové vedení. Přímý kop France, se dostal od hostujícího hráče k Ambroskovi do šestnáctky, který křižnou střelou poslal míč do sítě – 2:0. Domácí kontrolovali hru, hosté nasazením využívali hrubek ve hře domácích k nebezpečným breakům. Jakékoliv naděje hostů, utnul Fiedler v 80.min. pěkné střele z hranice šestnáctky – 3:0. Hosté mohou děkovat svému výborně chytajícímu brankaři, který v druhém poločase čaroval a svými zákroky přiváděl domácí střelce do rozpaku.

Sestava: Kvinta J. – Kvinta M., Černý P., Semotam, Binder, Vala (Vyklický), Fiedler, Franc, Raputa (Lehner), Holčapek, Ambrosek (Hruška).

Publikováno 8. 8. 2014 12:05

22. kolo Mikulovice - Jevišovice 4:2 (3:2)

Datum konání: 10. 5. 2014

B: Ambrosek 2, Holčapek, Binder V.

Mužstva se dohodli na sehrání utkání na umělé trávě v Jevišovicích. Za stálého deště byli domácí lepším týmem a zásluhou Ambroska se dostali do vedení. Jenomže nepršelo štěstí Kvintovi, který hostům umožnil vyrovnat svoji chybou. To domácí neodradilo a šli opět ve 38´do vedení zásluhou důrazu Ambroska v souboji s brankařem – 2:1. Hned vzápětí ale bylo opět srovnáno, a opět po chybě Kvinty, svoji druhou branku dal Boráň – 2:2. Do šaten šli ale veselejší domácí. Ve 43´se prosadil nadvakrát Holčapek – 3:2. Druhá půle byla v režii domácích, nedokázali se ale dlouho prosadit, až Binder, který se posunul do útoku a pojistil v 76´ výsledek – 4:2. Utkání se dohrávalo, přesto se hosté snažili ještě s výsledkem něco udělat. Nebezpečí hrozilo zejména z dobře zahraných rohových kopů, na které nikdo z hostujících hráčů nezareagoval.

Sestava: Kvinta J. – Semotam, Černý P., Binder, Kvinta, Vala, Fiedler, Franc, Raputa (Lehner), Holčapek (Hruška), Ambrosek (Vyklický).

Publikováno 8. 8. 2014 12:04

21. kolo Jaroslavice - Mikulovice 0:2 (0:1)

B: Holčapek, Ambrosek

V utkání se domácí museli obejít bez dvou hráčů základní sestavy, což se podepsalo na výkonu domácích zejména v prvním poločase. Hráli jednoduše dopředu, s čímž si obrana hostů poradila. Hosté působili fotbalověji a hrozili po levé straně Valou, který ale nenašel při svých akcích nikoho ze spoluhráčů před bránou. Hosté udeřili ve 27.min. přesnou dalekonosnou střelou Holčapka z 25ti metrů – 0:1. Domácí vývoj kontrolovali a do poločasu se na výsledku nic nezměnilo. Druhá půle byla rozhodně vyrovnanější, ale oba týmy nezakončili své akce přesně, přestože jich měli více hosté. Naštěstí pro ně, to nemělo vliv na výsledek, který v 76. min. upravil po rohu hlavou Amrosek – 0:2. Domácí se ještě pokusili zápas zdramatizovat, ale snaha nebyla účinná. Hosté tak dál své soupeře válcují a napravují nezdar z podzimu.

Sestava: Kvinta J. – Kvinta M., Černý P., Semotam, Binder (Slaný), Vala (Hruška), Fiedler, Franc, Raputa (Lehner), Holčapek, Ambrosek (Vyklický).

Publikováno 8. 8. 2014 12:03

20. kolo Mikulovice - TJ Sokol Hevlín 7:1 (3:0)

Datum konání: 3. 5. 2014

B: 55´, 63´, 77´Ambrosek, 15´ Holčapek, 45 a 54´ Binder V., 5´ Vala.

Domácí předvedli pěkný kombinační fotbal. Hosté zklamali, v tabulce se pohybovali na čtvrtém místě a vůbec svoje postavení neobhájili. Domácí vedli rychle zásluhou důrazu Valy v šestnáctce hostů, po čtvrt hodině zvýšil hlavou Holčapek po ideálním centru Balíka. Hosté měli málo šancí, a když už se dostali na dostřel Kvinty, mířili hodně nepřesně. Binder zvýšil na 3:0 v poslední minutě první půle. V druhé půli se obraz hry nezměnil. Nejprve měl šanci Vala po individuální šanci a po něm Binder po centru Balíka. Binder se prosadil o minutu později, když dorazil Ambroskovu střelu do tyče. V zápětí skóroval i Ambrosek, který načal svůj hatrik v zápase. Hosté snížili za stavu 6:0. V závěru nedal další velkou šanci Vala, kterému zápas vyšel. Domácí zaslouženě zvítězili.

Sestava: Kvinta J. – Semotam, Černý P., Balík, Fiedler, Raputa (Lehner), Franc (Hruška), Holčapek, Vala,  Ambrosek (Slaný), Binder.

Publikováno 8. 8. 2014 12:02

19. kolo Olbramovice - Mikulovice 1:2 (1:1)

Datum konání: 26. 4. 2014

B: Franc, Fiedler

Hosté po dlouhé době vezou tři body ze hřiště soupeře. Nutno podotknout, že zaslouženě.Hned ve 2.minutě se prosadil po rohovém kopu Franc, který využil odraženého míče a napálil ho do brány - 0:1. Domácím se podařilo vyrovnat,  když odražený míč se dostal k domácím a ze sporného postavení skórujícího hráče, na konec domácí vyrovnali - 1:1.Ve druhé půli hosté domácí tlačili, gól však ne a ne přijít. Až 10 minut před koncem založil akci Vala, odcentroval na France, který míč ideálně netrefil, ale míč se dostal na volného Fiedlera, který tečoval střelu a za pomocí tyče, poslal hosty do vedení. Hosté i za neustálého tlaku nejen domácích hráčů, vítězství uhájili.však centroval Vala,míč trefil z voleje Franc,ovšem špatně,míč přistál na kopačkách Fiedlera a ten lehkým kopem dal se štěstím gól o tyč domácí svatyně - 1:2.Hosté si za svůj výkon rozhodně 3 body zasloužili a povedlo se jim to.
Kvinta J. - Kvinta M.,Černý,Fiedler,Semotam - Vala,Balík,Raputa,Franc - Holčapek,Lehner(Vyklický)

Sestava: Kvinta J. – Kvinta M., Černý P., Fiedler, Semotam, Vala, Balík, Raputa, Franc, Holčapek, Lehner (Vyklický).

Publikováno 8. 8. 2014 12:01

18. kolo Mikulovice - Šatov 4:1 (4:0)

Datum konání: 19. 4. 2014

B: Holčapek 2x, Binder V., Franc.

Domácí opět plně bodovali a tentokrát si hravě poradili s pátým týmem tabulky. Už ve 25.minutě vedli domácí 4:0. Nejprve prošel Holčapek po levé straně až k bráně a překvapil brankaře. Potom pěknou střelou z 18-ti metrů zvýšil Franc a druhá branka Holčapka znamenala stav – 3:0. Ve 21´ hlavičkoval Binder do odkryté brány, když brankař vyběhl za míčem mimo bránu – 4:0. Hosté měli dobrou záložní řadu, což domácí dobře věděli a po celý zápas jejich aktivitu eliminovali. Ve druhém poločase se hned po patnácti odehraných minutách trefili hosté a ve vztahu k vývoji hry se zdálo, že domácí budou mít ještě těžké výsledek udržet. Ti ale hosty k ničemu už nepustili a zaslouženě vyhráli.

Sestava: Kvinta J. – Kvinta M., Černý P., Binder, Semotam, Lehner (69´ Slaný), Raputa, Franc, Vala, Holčapek, Ambrosek (75´ Hruška).

Publikováno 8. 8. 2014 12:00

17. kolo Hatě - Mikulovice 4:1 (2:1)

Datum konání: 12. 4. 2014

B: 34´ Holčapek.

Utkání mělo jasného favorita, tým domácích. Ti vedou tabulku a dokázali vyhrát i na hřišti dnešního soupeře. Domácí byli po celý zápas lepší, hosty zdobila pouze bojovnost. Na vedoucí branku domácích z 20.minuty odpověděl ve 34.minutě Holčapek, jenomže nadějný výsledek nevydržel ani do poločasu, domácí udeřili ještě ve 40.minutě a šli do kabin klidnější. Druhá půle byla obdobná té první. Domácí zahazovali velké šance a živili tak naději pro hosty. Ty uhasly v 65.minutě, kdy se dokázali domácí prosadit – 3:1. Hrálo se jim lépe a uklidnili se i v koncovce, což znamenalo v 75.minutě navýšení skóre na 4:1. hosté se museli obejít bez Ambroska, přesto předvedli bojovný výkon.

Sestava: KvintaJ. – Kvinta M., Černý P., Vyklický (30´Raputa), Binder M., Lehner, Franc, Semotam, Vala, Holčapek, Slaný.

Publikováno 8. 8. 2014 11:59