Aktuality > Dorost > Sezóna 2014-2015 > Odehraná kola dorost

Novější 1 3

12. kolo IE Znojmo "B" - M. / J. 8:7 (3:3)

Datum konání: 7. 6. 2015

Branky: Němec 2,Fiedler 2,Holčapek,Pospíchal,Pelán

V zápase už o nic nešlo, hosté jeli do Znojma na poslední utkání sezóny s poklidným čtyřbodovým náskokem. Tomu také nasvědčovala hra hostů, potažmo i domácích. Nikomu se moc běhat nechtělo a tak se zrodil neskutečný výsledek 8:7 pro domácí mužstvo.

Publikováno 10. 6. 2015 11:42

22. kolo M. / J. - Rakšice 3:2 (0:1)

Datum konání: 31. 5. 2015

B: Němec, Ambrosek, Franc

(převzato z FB)

Předposlední zápas sezóny OP dorostu přivítali domácí, kteří drželi o bod první místo, druhé Rakšice. Domácí nastoupili téměř v plné sestavě, chyběl jim jen Žalud. Už ve druhé minutě utkání se řítil hostující Horák sám na brankáře Kvinty, ten se ovšem zaskvěl, když jeho střelu vykopl do bezpečí. Domácí hosty přehrávali, ale jejich útoky často končily u pokutového území hostů. Hosté se zase spoléhali na protiútoky, po dalším z nich se jim ve 22. minutě naskytla možnost standartní situace z 23 metrů, míč si postavil Štolpa, vystřelil a jeho střelu nešťastně tečoval Semotam, Kvinta neměl nárok - 0:1. Domácí hráli trpělivě i nadále. Těsně před koncem první půle byl v pokutovém území faulován Franc a domácí dostali možnost srovnat stav utkání, k penaltě se postavil Němec, ale svou možností pohrdl, když trefil jen hostujícího brankáře do nohy. Za stavu 0:1 pro hosty se šlo do kabin. Do druhé půle udělali domácí jednu změnu, Vyklického na pozici předstopera nahradil Brandl. V 50. minutě se k míči na levé straně dostal Lehner, popotáhl ho a poslal Němcovi gólovou přihrávku, kterou už Němec střelou na zadní tyč proměnil - 1:1. Hned o chvíli později bylo ještě lépe, Fiedler se dostal u levé lajny k odraženému míči, poslal míč do vápna a Franc střelou z první poslal domácí do vedení - 2:1. Hosté se v této chvíli na nic nezmohli než na odkopávané míče. Tlak domácích byl obrovský. V 65. minutě se navíc u pravé lajny uvolnil Franc, nacentroval míč do vápna na Fiedlera, ten však byl zablokovaný, k míči se však na brankové čáře dostal Ambrosek a hlavou už neměl problém vsítit třetí gól domácích - 3:1. Domácí hru kontrovali a hostům snížení dlouho neumožňovali. Avšak v 89. minutě se k centru dostal hostující Sobotka a hlavičkou potrestal špatné vyběhnutí Kvinty - 3:2. Domácí však výhru uhájili a zaslouženě si vybojovali celkové 1. MÍSTO OP ZA SEZÓNU 2014/2015.

Sestava: Kvinta J. - Semotam,Holčapek,Lehner - Vyklický(Brandl) - Kudláček(Hoch),Franc,Fiedler,Schlafer(Pospíchal) -
Němec,Ambrosek(Kvinta M.)

Publikováno 3. 6. 2015 12:33

21. kolo Olbramovice - M. / J. 1:7 (0:3)

Datum konání: 23. 5. 2015

B: Brandl 3, Fiedler L., Pelán, Slaný, Semotam .

(komentář bude doplněn)

Sestava: Kvinta M. – Kvinta M., Slaný, Semotam, Vyklický, Lehner, Fiedler L., Žalud, Brandl, Pelán, Ambrosek.

Publikováno 28. 5. 2015 8:31

20. kolo M. / J. - Šatov 10:0 (5:0)

Datum konání: 17. 5. 2015

B: 24´, 53´, 75´a 80´ Franc, 7´, 30´a 90´ Němec, 8´Ambrosek, 17´Holčapek, 71´ Schläfer.

Domácí v zápase dominovali a řadu dalších šancí neproměnili. Už v 7.min. se vyhnul Němec ofsajdové pasti a kličkou brankaři poslal domácí do vedení – 1:0. V 8.min. střílel Fiedler z 25m., střela skončila u Ambroska, který nabídnutou šancí nepohrdl. V 17.min. zahrál Franc roh nakrátko s Holčapkem a ten prošel po brankové čáře až k bráně, kde razantně zakončil k bližší tyči – 4:0. Rohový kop France ve 30.min. zakončil hlavou Němec – 5:0. Ve 48.minutě byl faulován Němec, penaltu přenechal nejmladšímu střídajícímu hráči Pospíchalovi, tomu ale směr střely brankař vystihl. Franc prošel v 53.min. do šestnáctky, kde sám před brankařem proměnil – 6:0. Opět Fran, tentokrát křižnou střelou zvýšil na 7:0, běžela 75.minuta. Fiedler si vyměnil míč se Schläferem a na oplátku mu přihrával před brankařem do prázdné brány – 8:0. Po přihrávce Kvinty M. se prosadil v 80.minutě Franc – 9:0. Kýžený desátý gól vstřelil v 90.minutě Němec po rozehraném rohu a střele na bližší tyč – 10:0.

Sestava: Kvinta J. – Lehner, Holčapek, Semotam, Vyklický (46´Kvinta M.), Kudláček, Franc, Fiedler L., Schläfer, Němec, Ambrosek (46´ Pospíchal)

Publikováno 19. 5. 2015 11:44

19. kolo Mramotice - M. / J. 4:3 (1:2)

Datum konání: 9. 5. 2015

B: 24´ a 37´ Fiedler L., 71´ Schläfer

Do Mramotic jsme odjížděli oslabeni o několik hráčů, největším oslabením pro nás však byla absence gólmana Kvinty J. Místo něj tak do brány postavil jeho bratr Kvinta M., který musel už v 5. minutě utkání tahat míč ze své sítě, když se po rohu prosadil domácí stoper hlavou - 1:0. Hned o minutu později se však na druhé straně k míči dostal Schlafer a namířil míč na vzdálenější tyč - 1:1. O chvíli později bylo ještě veseleji, když se míče v pokutovém území zmocnil Fiedler a střelou na bližší tyč poslal hosty do vedení - 1:2. Za tohoto stavu vstupovali oba týmy do druhé půle. Hosté s vidinou tří bodů, nechali v kabině o poločase bojovnost a vstoupili do druhé půle špatně, výsledkem byla branka domácích ve 46. minutě a bylo srovnáno, když rozehrávku vystihl domácí záložník a prostřelil Kvinty - 2:2. V 60. minutě se k centru na levé straně dostal Schlafer, přesným míčem našel hlavu Fiedlera a ten podruhé v utkání poslal hosty do vedení - 2:3. Avšak o 5 minut později bylo opět vyrovnáno, domácí kapitán zahrál přímý kop z 22 metrů, prostřelil zeď a domácí se mohli opět radovat - 3:3. Hosté utkání nechtěli za žádnou cenu vzdát a stále bojovali o 3 body. Ovšem pár minut po vyrovnávajícím gólu se dostal k míči opět domácí Večeřa a střelou z 35 metrů překvapil Kvinty - 4:3. Na další odpověď se hosté už nezmohli, a tak poprvé na jaře body ztratili.

Sestava: Kvinta M. – Lehner, Holčapek, Semotam, Vyklický, Hoch, Franc, Fiedler L., Žalud, Schlafer, Hruška.

Publikováno 11. 5. 2015 8:44

18. kolo M. / J. - Božice 4:0 (3:0)

Datum konání: 3. 5. 2015

B: Franc 2x, Fiedler L., Ambrozek

V dalším kole OP nás čekal tým Božic. Hned od úvodu bylo jasné, že nerozhodné skóre nebude trvat dlouho. Domácí předváděli velmi pohledný fotbal a po čtvrt hodině hry šli zaslouženě do vedení, když Fiedler našel přihrávkou France a ten už se v pokutovém území nemýlil - 1:0. Další branka přišla o chvíli později, když se na levé straně uvolnil Žalud, přesným centrem našel Fiedlera a ten s přehledem zakončil - 2:0. Skóre mohlo být daleko vyšší, ale svoje šance nedokázali Schlafer ani Ambrosek proměnit. Po další krásné akci našel na vápně svoji přihrávkou Ambrosek France, který tečovanou střelou navýšil skóre na 3:0. Domácí odehráli úžasný poločas, určitě nejlepší na jaře. V druhé půli už lehce polevili. I tak si dokázali několik dobrých příležitostí vypracovat. Další šance spálil Schlafer, který neměl svůj den. Nakonec se v utkání prosadil i Ambrosek (hrál na jaře první zápas po zranění ruky), když prostřelil hostujícího brankáře - 4:0. Domácí tak po zjm. skvělé první půli dokráčeli k jasnému vítězství v poměru 4:0.
Sestava: Kvinta J. - Semotam, Holčapek, Vyklický, Lehner(Kvinta) - Kudláček, Franc, Fiedler, Žalud (Pospíchal) - Schläfer, Ambrosek

Publikováno 4. 5. 2015 11:08

17. kolo Oleksovice - M. / J. 2:3 (1:2)

Datum konání: 25. 4. 2015

B: Němec 3x

Hosté do utkání vstoupili velmi aktivně, už po dvaceti minutách totiž vedli 2:0, když se dvakrát prosadil střelami za vápnem Němec. Domácí ještě do poločasu stačili snížit po krásné akci do prázdné brány. Poločas skončil za stavu 1:2 pro hosty. V druhé půli využívali hosté míčů za obranu a další góly mohli přidat Němec či Fiedler, ovšem ujal se jen samostatný únik Němce, který s přehledem zakončil k levé tyči - 1:3. Avšak hosté neměli nic vyhraného. Čtvrt hodiny před koncem totiž dokázali domácí snížit, když domácí útočník využil brejk a střelou z úhlu prostřelil Kvinty. Naštěstí však hosté svůj náskok uhájili a z Oleksovic si odvezli velmi cenné 3 body.

Sestava: Kvinta J. - Kvinta M., Holčapek, Fiedler, Semotam - Lehner, Franc, Němec, Žalud (Hruška) - Schläfer, Vyklický

Publikováno 4. 5. 2015 11:07

16. kolo M./ J. - TJ Sokol Tasovice "B" 5:1 (2:1)

Datum konání: 19. 4. 2015

B: Fiedler 3, Franc 2

Proti devítím hráčům odehráli domácí celý zápas, ovšem kvůli špatnému výkonu nasázeli oslabenému soupeři jen 5 branek a navíc jednu inkasovali. Domácí sice pořád vedou tabulku OP, ale musí si uvědomit, že takhle se hrát nedá!!!

Sestava: Kvinta J. - Kvinta M,Holčapek,Fiedler,Semotam - Kudláček,Franc,Pospíchal,Lehner - Žalud,Schlafer

Publikováno 20. 4. 2015 9:49

15. kolo Hostěradice - M. / J. 0:3 (0:0)

Datum konání: 11. 4. 2015

(převzato z FB - autor J. Franc)

Branky: Franc, Fiedler, Schläfer

V dalším kole Okresního přeboru jsme zajížděli na půdu do Hostěradic, kde jsme chtěli potvrdit první příčku tabulky ziskem tří bodů. Hra tomu však nenasvědčovala, často se ve hře objevovalo dost nepřesností. Naše útoky tak většinou končily nepřesnou střelou z dálky. Ve druhé půli jsme hru zlepšili a důsledkem byla šance Žaluda na malém vápně, ovšem prostřelit domácí obranu se mu nepovedlo. V 58. minutě jsme dostali možnost rozehrávat přímý kop z 25 metrů, míč si postavil Franc a střelou překvapil domácího brankáře - 0:1. O pár minut později bylo ještě veseleji, když se z hranice šestnáctky trefil Fiedler přímo do šibenice - 0:2. Třetí branku jsme přidali v 82. minutě, když s míčem utekl Schläfer a střelou na zadní tyč nedal brankáři šanci - 0:3.

Sestava: Kvinta J. - Kvinta M.,Holčapek,Vyklický,Semotam - Kudláček,Franc,Fiedler,Žalud - Pospíchal(Hruška),Schläfer

Publikováno 15. 4. 2015 9:02

14. kolo M. / J. - Jaroslavice/Micmanice 5:1 (2:1)

Datum konání: 5. 4. 2015

Branky: Němec 2, Pelán, Schläfer, Fiedler

Domácí do utkání vstoupili přímo tragicky, když už po 30 vteřinách prohrávali. Rohový kop totiž propadl až do brány - 0:1. Domácí se okamžitě snažili o vyrovnání a to po několika minutách přišlo, když Pelán dorážel míč z malého vápna - 1:1. Do poločasu jsme přidali ještě jeden gól, když se z další dorážky nemýlil Schläfer - 2:1. Domácí nepředváděli dobrý fotbal a mohli být rádi, že si hosté nehlídali ofsajdy a připravovali se tak sami o šance. Ve druhém poločase se pak po několika neproměněných šancí prosadil ještě dvakrát Němec a poslední gól přidal Fiedler. Domácí tak nakonec zvítězili po špatném výkonu 5:1, a to hlavně díky tomu, že soupeř přijel oslaben o šestici hráčů ze základní sestavy, jinak by výsledek vypadal určitě jinak. Do dalšího utkání se musíme poučit a zabrat!!!

Sestava: Kvinta J. - Kvinta M.(Slaný),Holčapek,Fiedler,Semotam - Kudláček(Lehner),Franc,Němec,Žalud - Pelán(Vyklický),Schläfer(Hruška)

Publikováno 7. 4. 2015 10:03