Aktuality > Dorost > Sezóna 2013-2014 > Odehraná kola 2013/14 dorost

Odehraná kola 2013/14 dorost

16. kolo Mikulovice - Mramotice 3:2 (0:2)

Datum konání: 6. 4. 2014

B: 59´ a 86´ Fiedler, 66´ Balík.

Trenér nechal vítěznou sestavu z minulého zápasu. Domácí soupeře, okupující čelo tabulky, přehrávali nasazením a kombinační hrou, ale v koncovce dominoval hostující brankař. Ten zneškodnil šance Holčapkovi, Ambroskovi, Francovi a likvidoval nepříjemné centry. Naopak hosté udeřili z čistého nebe. Nakopnutý míč Černý nezachytil a proti vyběhnuvšímu Kvintovi, si Večeřa T. lehce poradil – 0:1. Další rána z kopačky Večeři, přišla ve 28´po rohovém kopu, kdy zakončoval osamocen a nedal Kvintovi šanci – 0:2. Domácí se nemohli brankově prosadit a nestalo se tak ani v prvním poločase po příchodu Balíka na hřiště.

Druhý poločas dominovali domácí a zaslouženě a se štěstím dal branku na 1:2 střídající Fiedler v 59.minutě, když dorazil vyraženou střelu Holčapka. Obraz hry se neměnil, hosté se spoléhali na otevřenou obranu, která jim příliš nedovolila. Naopak domácí si šance vytvářeli a i proměňovali. V 66´se prosadil Balík a vyrovnal. Domácí nepolevovali a za snahu byli odměnění vedoucím a rozhodujícím gólem. Fiedler v 86´ rozhodl o držiteli všech bodů, nutno podotknout, že zaslouženě.

Sestava: KvintaJ. – Kvinta M., Černý P., Vyklický (37´Balík), Binder M., Lehner, Franc, Semotam, Vala, Holčapek, Ambrosek.

Publikováno 8. 8. 2014 11:58

15. kolo Hostěradice - Mikulovice 2:4 (1:1)

Datum konání: 29. 3. 2014

B:  Ambrosek 2x, Vala, Franc

Hned na úvod se potkala mužstva z konce tabulky. Hra byla vyrovnaná, přestože příliš fotbalovosti nenabídla. Jako první zahrozili domácí, velkou šanci ale zahodili, stejně tak hostující Lehner ve 14.minutě. Hosté se radovali v 19.min, důrazný Ambrosek donutil domácí obránce k chybě a bylo 0:1. Stejný hráč měl šanci ve 25.minutě, kdy minul bránu. Domácí se těžko prosazovali, a tak to zkoušeli z dálky. Ve 35.min.zahrávali přímý kop z poloviny hřiště a Kvinta se musel červenat – 1:1.

Po změně stran byli hosté aktivnější a šli zaslouženě do vedení. V 59´se prosadil Vala a poslal hosty do vedení – 1:2. Krásný gól dal v 67´Franc po rohovém kopu Holčapka, když střelou z první nedal šanci brankaři domácích – 1:3. Domácí nesložili zbraně a hned vzápětí po dlouhém nákopu za obranu hostů, se prosadil domácí útočník – 2.3. Domácí živili na dobrý výsledek pouze šest minut, pak v 76´skóroval opět Ambrosek a opět po rohu Holčapka – 2:4. Po rohovém kopu ještě zazvonila tyč v 80.minutě z kopačky Valy. Hosté už výsledek kontrolovali a odvezli si tři body.

Sestava: Kvinta J. – Vyklický, Černý, Kvinta M., Holčapek, Lehner, Semotam, Franc, Binder V., Ambrosek. Střídali: Hruška, Slaný.

Publikováno 8. 8. 2014 11:57

14. kolo Mikulovice - Višňové 1:2 (0:2)

Datum konání: 9. 11. 2013

B: 68´ Holčapek.

Předehrávka jarních odvet byla ve znamení derby. Přivítali jsme druhý celek tabulky. Úvod byl vyrovnaný, do šancí se více tlačili domácí. Hosté byli ale produktivnější a po chybě Kvinty po přímém kopu, kdy míč vyrazil pouze k hostujícímu Šubovi, který s dorážkou neměl problém, bylo 0:1. A když hostující Adámek využil ideální pas od svého spoluhráče, byl náskok dvoubrankový. Snížit mohl Balík z pokutového kopu za sražení France, hostující brankař byl proti, penaltu chytil.

Druhý poločas byl v režii domácích, kteří, stejně jako v prvním poločase, diktovali tempo hry. Hosté ale n úvod nedali obrovskou šanci, když po kličce brankaři, trefili tyč prázdné brány. Naopak Holčapek po řadě nevyužitých šancí domácích, hlavičkou snížil na 1:2. Domácí měli ještě spoustu času a šancí na to, aby vyrovnali, ale nebylo jim přáno. Když nedali ani v nastavení dorážku z hranice malého vápna, odešli po sérii výher, poraženi.

Sestava: Kvinta – Balík, Vyklický, Fruhwirt, Kvinta M., Lehner, Černý, Franc, Semotam, Binder, Holčapek.

Publikováno 8. 8. 2014 11:55

13. kolo Mikulovice - Božice 7.0 (3:0)

Datum konání: 2. 11. 2013

B: 18´, 58´, 76´ Holčapek, 38´ Fiedler, 41´, 89´ Semotam, 55´ Balík.

V úvodu hosté drželi krok s domácími, ti se ale začali prosazovat v poli a byla z toho branka Holčapka po přesné střele. Domácí pokračovali v kombinační hře, ale museli si dávat pozor na chyby, po kterých se hosté dostávali do nebezpečných šancí. V závěru poločasu skóre navýšil chytrou hlavičkou Fiedler 2:0 a ve 41´ ještě Semotam poslal domácí do tříbrankového vedení. Ve druhém měli hosté příležitost snížit. Nedali a po té inkasovali další branky. Na dobře hrající domácí neměli a tak skóre narůstalo.

Sestava: Kvinta – Balík, Vyklický, Fruhwirt, Kvinta M., Lehner (Raputa), Černý, Holčapek, Franc, Fiedler, Semotam.

Publikováno 8. 8. 2014 11:54

12. kolo Štítary - Mikulovice 1:3 (1:1)

Datum konání: 26. 10. 2013

B: Fiedler, Lehner, Balík

Hosté zvítězili zaslouženě druhé utkání v řadě. Domácí v prvním poločase vyrovnali. Druhý poločas dominovali hosté a přidali další dva góly.

Sestava: Kvinta J. – Fruhwirt, Vyklický, Kvinta M., Raputa, Semotam, Černý, Lehner, Fiedler, Balík (Vala), Holčapek.

Publikováno 8. 8. 2014 11:53

11. kolo Mikulovice - Rakšice 5:2 (2:1)

Datum konání: 19. 10. 2013

B: Balík 2, Holčapek 2, Fiedler

Domácí se po dlouhé době opět prosadili a zvítězili. Úvodní dějství bylo v režii domácích, ti vedli za podpory větru do poločasu po trefě Holčapka a Fiedlera o dvě branky. Naději pro hosty, kteří hráli pouze na brejky, vykřesal Kučera, když se vyhnul ofsajdové pasti a kličkou uzdravenému Kvintovi, snížil. Druhý poločas začali aktivně hosté a hru vyrovnali. Měli obrovskou příležitost vyrovnat, ale po kličce na brankař, trefil hostující hráč pouze tyč prázdné brány! Nedáš, dostaneš. Domácí zahrávali rohový kop a Holčapek na brankové čáře hlavou míč poslal do brány – 3:1. Balík po individuální akci přidal další branku a po střele ze šestnáctky se prosadil podruhé a zvýšil už na 5:1. Hosté bojovali a po chybě Kvinty při rozehře, snížili na konečných 5:2. Zasloužené vítězství domácích.

Sestava: Kvinta – Černý, Vyklický, Raputa, Lehner, Hruška, Fruhwirt, Fiedler (46´ Balík), Semotam, Franc, Holčapek.

Publikováno 8. 8. 2014 11:52

10. kolo Oleksovice - Mikulovice 3:0 (2:0)

Datum konání: 12. 10. 2013

B:

Domácí šli do utkání s jasným cílem, získat tři body. A to byl rozdíl mezi oběma soupeři, kteří se pohybují na spodku tabulky. Hosté za stavu 2:0, měli výhodu pokutového kopu, Holčapek ale přestřelil. Domácí tak zaslouženě vítězství potvrdili, když přidali třetí gól. Utkání řídil s přehledem hostující trenér Elis. Přestože odjeli hosté s posílenou sestavou o hráče A mužstva, připsali si tři body za vítězství domácí, kteří hráli jako jeden tým.

Sestava: Pokorný – Fruhwirt, Vyklický, Kvinta, Raputa, Semotam, Černý, Lehner, Fiedler, Balík (45´ Slaný), Holčapek.

9. kolo Jevišovice - Mikulovice 16:0 (4:0)

Datum konání: 5. 10. 2013

B:

Hosté odjeli na utkání v osmi lidech a to odešel ze hřiště po čtvrt hodině pro zranění Binder. O výsledku tak rozhodovala vůle hostujících hráčů, která ochabovala postupem zápasu.

Sestava: Holčapek – Fruhwirt, Vyklický, Raputa, Semotam, Černý, Lehner, Binder.

Publikováno 8. 8. 2014 11:50

8. kolo Mikulovice - Jaroslavice 0:10 (0:5)

Datum konání: 28. 9. 2013

B:

Domácí nastoupili v osmi hráčích a byli důstojným soupeřem. Postupem času docházeli síly a hosté ovládli hru. Domácí hrozili střelami z dálky, naopak hosté v převaze postupovali na Holčapka. Skóre narůstalo, ale domácí dál bojovali, branky se ale nedočkali. Přesto patří domácím borcům poděkovat.

Sestava: Holčapek – Fruhwirt, Vyklický, Raputa, Semotam, Černý, Lehner, Ambrosek.

Publikováno 8. 8. 2014 11:49

7. kolo Hevlín - Mikulovice 2:2 (0:1)

Datum konání: 21. 9. 2013

B: Franc, Balík

Utkání se odehrálo se zpožděním. První poločas patřil hostům, byli fotbalovější a měli územní převahu. Své šance neproměňoval Franc, Ambrosek a Semotam. Přesto se po rohovém kopu prosadil Franc, který odvrácený míč „uklidil“ do sítě – 0:1. Do druhého poločasu šli hosté nejspíš s vědomím, že předvedený výkon z prvního poločasu bude automaticky pokračovat i v druhém. To se ale nestalo. Hosté místo fotbalu diskutovali s rozhodčím a mezi sebou, což mělo za následek vytváření si šancí domácími. Ti je po několika dobrých zákroků Holčapka, začali proměňovat a výsledek otočili. Po té hosté opět ožili a vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Střídající Balík vyrovnal a hned vzápětí postupoval sám na brankaře, míč si ale v poslední chvíli předkopl, a tak musel vyběhnuvšího brankaře obstřelit i s jeho bránou. Utkání tak skončilo zaslouženou remízou.

Sestava: Holčapek – Fruhwirt, Franc, Kvinta, Vyklický, Raputa, Semotam, Ambrosek (Balík).

Publikováno 8. 8. 2014 11:48