Aktuality > Muži "B" > Sezóna 2009-2010 > Odehraná kola 2009/10 "B"

Zápas nebyl odehrán, mužstvo Chvalovice "B" odstoupilo ze soutěže.

Publikováno 7. 8. 2014 8:10

26. kolo Mikulovice "B"-Hluboké Mašůvky 1:1 (0:0)

Datum konání: 12. 6. 2010

B: Fiedler

Hosté nastoupili o devíti hráčích, postupem času přišel desátý. Hrálo se na jednu branku s tím, že hosté byli nebezpeční z protiútoků a po zbytečně zahrávaných standardních situacích. Jednu z nich proměnil Jelínek ve vyrovnávací branku na 1:1. Domácí zásluhou Fiedlera totiž vedli 1:0. Remízou utkání i skončilo, neboť šance domácí nevyužili a tím přišli o dva body.

Perlička – Barák, Klouda, Petříček, Balík J., Fiedler, Černý B., Komenda, Procházka, Vyklický, Cidlík (Matoušek),

Publikováno 7. 8. 2014 8:09

25. kolo Únanov "B"-Mikulovice "B" 2:0 (1:0)

Datum konání: 5. 6. 2010

B:

Domácí jsou na cestě k postupu, přesto odehráli hosté slušné utkání.

Perlička – Urbánek M., Klouda, Petříček L., Černý B.,

Publikováno 7. 8. 2014 8:08

24. kolo 29.5.2010 Mikulovice "B"-Blížkovice "B" 3:0 (1:0)

Datum konání: 29. 5. 2010

B:Cidlík, Procházka, Princ st.

Utkání bylo vyrovnané, domácí ale proměnili své šance. Vyrovnat mohl v prvním poločase hosté po standardní situaci, trefili pouze tyč. Ve druhém zakončil Procházka individuální akci brankou a bylo rozhodnuto. Konečnou podobu výsledku dal Princ st.

Petříček – Barák, Urbánek M., Klouda, Balík J., Procházka, Černý, Komenda, Vyklický, Šálek (Princ), Cidlík L. (Matoušek)

Publikováno 7. 8. 2014 8:06

23. kolo Štítary-Mikulovice "B"

Datum konání: 22. 5. 2010

B: Procházka, Vyklický

Utkání začalo později, hosté přijeli pouze v sedmi lidech, a tak i začali. V oslabení dokonce vstřelili branku z penalty Vyklickým. Domácí ale otočili výsledek ještě do poločasu, to už hráli hosté o jedenácti mužích. Domácí si vypracovali řadu šancí, neuspěli ale v koncovce. Vyrovnal Procházka v druhém poločase. Šance na obou stranách zůstali nevyužité, a tak utkání skončilo dělbou bodů.

Petříček L. – Urbánek M., Klouda, Černý B., Procházka,   Princ st., Urbánek P., Balík J., Vyklický, Komenda, Vejlupek (Novotný)

Publikováno 7. 8. 2014 8:04

22. kolo Mikulovice "B"-Suchohrdly/Z. 4:1 (3:1)

Datum konání: 15. 5. 2010

B:Princ 3, Urbánek M.

Domácí prahli po vítězství, na které už čekali čtyři utkání. Hodně pomohl Princ v útoku, který nakonec zaznamenal tři branky. Domácí vedli už 3:0, hosté ale ve 40.min.snížili. Druhá půle se hrála na polovině Suchohrdel. Z mnoha šancí se trefil pouze Princ. Své šance neproměnil zejména Procházka.

Perlička – Cakl D.(Cidlík L.), Urbánek M., Petříček L. , Klouda, Komenda, Černý, Fruhwirt,  Procházka, Princ, Barák (Matoušek)

21. kolo 9.5.2010 Vranov n. Dyjí-Mikulovice "B" 6:2 (0:0)

Datum konání: 9. 5. 2010

B: Procházka 2

První půle byla bezbranková, za to ve druhé se s góly roztrhl pytel. Domácím vyšlo vše na co sáhli. Za stavu 2:0, snížil Procházka. Po té dvěma brankami zvýšili domácí na 4:1. Hosté opět Procházkem snížili na 4:2, ale poslední slovo měli opět domácí.

Petříček L. – Urbánek M., Barák, Klouda, Černý B., Fiedler,  Fruhwirt, Šlapák, Procházka,   Princ st., Matoušek

Publikováno 7. 8. 2014 8:02

20. kolo Mikulovice "B"-Konice "B" 0:2 (0:1)

Datum konání: 1. 5. 2010

B:

Výsledek neodpovídá hře, domácí nezahráli špatný zápas, neměli ale střelce, který by rozhodl. Hosté figurují na třetí příčce tabulky, a tak byli favoritem utkání, což také výsledkově potvrdili.

Perlička – Urbánek M., Barák,Petříček L., Urbánek P. (Černý B.), Klouda, Vyklický, Šálek, Fruhwirt,  Cidlík L,  Kelča

Publikováno 7. 8. 2014 8:01

19. kolo Slatina-Mikulovice "B" 4:1 (1:1)

Datum konání: 25. 4. 2010

B: Černý R.

Hosté měli v sestavě hráče A mužstva, to ale nebyl recept na bojovnější domácí. Přestože měli více ze hry, odešli poraženi. Jedinou branku v prvním poločase vsítil Černý R.

Perlička – Urbánek M., Černý B., Klouda, Petříček L., Vyklický, Černý R., Komenda, Barák (Nadaský),  Cidlík L,  Diviš (Princ)

Publikováno 7. 8. 2014 8:00

18. kolo Mikulovice "B"-Přímětice "B" 0:1 (0:1)

Datum konání: 17. 4. 2010

B:

Hosté byli fotbalovějším týmem a zaslouženě se ujali vedení. Druhá půle byla ze strany domácích lepší a hra vyrovnanější, přesto měli územní převahu hosté, kteří v závěru zahodili i díky zákroku Perličky, obrovskou šanci. To ale mohlo být srovnáno, neboť Kelča pálil přesně, ale slabě. A když zahodil šanci i Urbánek s Fiedlerem, odcházeli z hřiště zklamaní domácí.

Perlička – Urbánek M., Barák (Matoušek), Klouda, Petříček L., Vyklický, Komenda, Cidlík L, Fiedler, Diviš, Kelča

Publikováno 7. 8. 2014 7:57