Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 žáci

26. kolo Šatov - Mikulovice 8:0 (3:0)

Datum konání: 16. 6. 2013

fota ze zápasu

B:

Mikulovičtí přijeli do Šatova v silné sestavě, ale ani to nestačilo, aby s domácími udrželi krok, snad prvních deset minut, kdy se jim podařilo ohrozit domácí svatyni. Pak převzali otěže hry domácí borci a do poločasu stačili dát 3 góly většinou po chybách hostující obrany. Ani ve druhé půli Mikulovičtí neožili, nepřesně si přihrávali, kupily chyby a výsledkem byl vždy jen další gól za zády brankáře Pokorného. I přes jednoznačné skóre, které se zastavilo na osmičce, nepodal hostující tým špatný výkon.

Sestava: Pokorný Lukáš – Ambrozek Adam, Dvořák Patrik, Lehner Michal, Cafourková Linda, Franc Jakub, Ambrosek František, Slaný Robin, Tomáš Reinke, Kvinta Martin, Raputa Pavel, Pelán Roman, Šobová Terezie, Šobová Magdaléna

Publikováno 8. 8. 2014 21:12

25. kolo Mikulovice - Prosiměřice 0:8 (0:3)

Datum konání: 9. 6. 2013

B:

Domácí hostili vedoucí tým tabulky a oproti minulému kolu, nastoupili v téměř úplné sestavě. Hosté byli lepší a prosazovali se přes domácí obranu, která byla přetížená. Přesto světlé okamžiky byly k vidění, k brance ale nevedly.

Sestava: Pokorný Lukáš – Franc Jakub, Raputa Pavel, Šobová Terezie,  Lehner Michal, Ambrosek František, Černá Dominika, Šobová Magdaléna, Binder Martin, Šobová Magdaléna, Dvořák Patrik. Střídali: Kloudová Barbora.

Publikováno 8. 8. 2014 21:11

24. kolo Mikulovice - Dobšice 0:5 (0:1)

Datum konání: 2. 6. 2013

B:

Domácí hostili druhý tým tabulky. Oba týmy nastoupili v oslabené sestavě. Domácí měli v sestavě tři hráče přípravky, hosté hráli o deseti. První poločas měli mírnou převahu hosté, šance si nevypracovali, protože domácí hráči si s míčem při obranné činnosti rozuměli a v mnoha případech si poradili s prekérními situacemi velmi zkušeně. Domácí se dostali do jedné slibné situace, kdy mohl padnout gól, byl z toho ale roh. Když už se zdálo, že domácí přečkají poločas bez branky, přišel trest za chybu ve středu zálohy a branka na 0:1. Druhá půle se odehrávala na jednu bránu a postupně docházely domácím síly. Nakonec se hosté prosadili i střelecky a odvezli si zaslouženě všechny body. Domácí ale odvedli bojovný výkon a nebýt absence klíčových hráčů, hosté by neměli tak jednoduchou úlohu.

Sestava: Pokorný Lukáš – Franc Jakub, Raputa Pavel, Šobová Terezie,  Ambrosek František, Černá Dominika,  Šobová Magdaléna, Binder Martin, Černý Radek, Šobová Magdaléna, Dvořák Patrik. Střídali: Kříž Štěpán, Elis Marek, Elis Roman.

Publikováno 8. 8. 2014 21:10

23. kolo Miroslav - Mikulovice 9:1 (5:0)

Datum konání: 26. 5. 2013

B: Franc J. pen.

Za nepříznivého počasí se silným větrem nastoupili hosté v oslabené sestavě. Vypomáhali hráči z přípravky.

Domácí si správně zvolili na začátku utkání správnou stranu po větru, takže nemuseli vynakládat takové usilí při postupu s míčem. Hosté jim výrazně pomáhali nepřesnými přihrávkami a nakopávanými balóny. A tak skóre domácích rychle přibývalo. Dobrý výkon bohužel nepodal ani mikulovický brankář Pokorný, i když nutno podotknout, že mu obrana téměř nepomohla. Pár skvělých zákroků i přes to předvedl. Poločas se zastavil na skóre 5:0. Druhou půli domácí zmírnili tlak a využívali nepřesností hostů. A tak brzy bylo již 7:0. Jediným světlým místem byla přibližně 50. minuta, kdy krásně zatáhla míč po lajně Šobová T. a centrem našla ve vápně hlavu Pelána. Ten byl domácími faulován a nekompromisní střelou z penalty překonal domácího gólmana Franc. To bylo ovšem ze strany hostů vše. Domácí do konce hry přidali ještě další dva góly na konečných 9:1.

Sestava:Pokorný Lukáš – Franc Jakub, Raputa Pavel, Kvinta Martin, Slaný Robin, Šobová Terezie, Reinke Tomáš,  Ambrosek František, Pelán Roman, Kloudová Barbora, Černá Dominika,  Elisová Gabriela, Šobová Magdaléna.

Publikováno 8. 8. 2014 21:09

16. kolo Mikulovice - Únanov 3:0 (1:0)

Datum konání: 24. 5. 2013

B: Slaný, Ambrosek, Pelán

Dohrávané utkání zvládli lépe domácí a musím říct, že zaslouženě. Únanov prožívá generační výměnu, která byla znát na kvalitě hry. Jako první otevřel skóre Slaný, střelou v tísni k tyči. Do poločasu pak měli další šance Pelán s Ambroskem, mířili ale nepřesně, respektive se zaskvěl brankař hostí. Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu s tím, že na rozdíl od prvního poločasu se domácí ještě dvakrát trefili. Nejprve z přímého kopu zahrávaný z levé strany Ambroskem, zapadl nikým nedotčen do sítě. Poslední branku zápasu vstřelil hlavou Pelán po centru Ambroska.

Publikováno 8. 8. 2014 21:08

22. kolo Mikulovice - Jevišovice 6:0 (2:0)

Datum konání: 19. 5. 2013

B: Franc, Raputa, Kvinta, Pelán, Ambrosek 2x.

Domácí měli po většinu zápasu herní převahu a z té i pramenily góly. Hosté nepřijeli v plné síle, vypomoci jim museli hráči z přípravky. I přes jednoznačný výsledek však podali hosté dobrý výkon. K tomu jim pomohla i domácí obrana, která se nevyvarovala některých hrubých chyb, které však hosté nedokázali proměnit. Domácí zaslouženě vyhráli a získali tak další 3 cenné body do tabulky.

Publikováno 8. 8. 2014 21:06

21. kolo Božice - Mikulovice 1:1 (0:0)

Datum konání: 12. 5. 2013

B: 54´ Lehner

Zasloužená remíza. Hosté byli lepší v prvním poločase, kombinační akce končili střelami ze střední vzdálenosti, které dobře chytajícího domácího brankaře, přestože byl mokrý terén, příliš nezaměstnaly. Domácí se do brankové příležitosti nedostali. Druhá půle byla v režii domácích. Hosty držel ve hře o tři body Pokorný. To totiž hosté už vedli od 54´ gólem Lehnera 0:1, když vyškrábl střelu pod břevno na roh. Po velkém tlaku kapitulovali hosté v 67´ po akci nejvyššího hráče na hřišti. Ten prošel po pravé straně až do šestnáctky a překonal Pokorného – 1:1. Domácí měli málo času na obrat, a tak hosté bod ubránili.

Sestava: Pokorný Lukáš – Franc Jakub, Raputa Pavel, Kvinta Martin, Slaný Robin, Šobová Terezie, Lehner Michal, Reinke Tomáš, Hruška Jiří, Ambrosek František, Binder Martin  stř. Kloudová Barbora, Ambrozek Adam, Dvořák Patrik, Cafourková Linda.

Publikováno 8. 8. 2014 21:05

14. kolo Mikulovice - Šanov 2:1 (2:1)

Datum konání: 8. 5. 2013

B: 31´ Franc, 33´ Pelán

Dohrávané utkání zvládli lépe domácí a musím říct, že zaslouženě. Šanov i díky menším a mladším hráčům, byl pod tlakem, jenomže díky dobrému výkonu brankaře a neproměňováním šancí domácími, šli nečekaně hosté do vedení. Dalekonosnou střelu Ležáka, Pokorný podcenil - 0:1. Do poločasu ale domácí skóre otočili. Nejprve ve 31´ vyrovnal Franc po rohu a ve 33´ po individuální akci na brankové čáře, zakončil Pelán střelou na bližší tyč a překvapil tak brankaře - 2:1. Druhá půle se odehrávala ve stejném duchu, domácí měly šance, ale někdy je i nepochopitelně zahazovali. Hosté lehkovážnost domácích z žádného protiútoku nepotrestali a utkání tak skončilo vydřenou, ale zaslouženou výhrou domácích.

Publikováno 8. 8. 2014 21:04

20. kolo Mikulovice - IE Znojmo 4:0 (3:0)

Datum konání: 5. 5. 2013

B: Reinke, Lehner, Ambrosek, Kvinta

Zápas domácí vyšel a zaslouženě vyhráli. Předčili hosty ve všech řadách a proměňovali své šance. Hosté zejména v prvním poločase měli možnosti vyrovnat, jenže nepřesná koncovka byla proti.

Sestava: Pokorný Lukáš – Franc Jakub, Raputa Pavel, Kvinta Martin, Slaný Robin, Šobová Terezie, Lehner Michal, Reinke Tomáš, Ambrosek František, Pelán Roman, Hruška Jiří  stř. Kloudová Barbora, Ambrozek Adam, Dvořák Patrik, Šobová Magdaléna.

Publikováno 8. 8. 2014 21:03

19. kolo Tasovice - Mikulovice 1:1 (0:0)

Datum konání: 28. 4. 2013

B: Ambrosek František

Do utkání nastoupila obě mužstva pouze v deseti.  Šance na vstřelení prvního gólu byly na obou stranách. Velkou šanci hostí měl František Ambrosek, ale tvrdou střelou gólmana tasovických nepřekonal. A tak poločas skončil 0:0. Druhou půli utkání začali lépe domácí, to když po hezky vedeném útoku překonal domácí útočník ve 47. min. lobem hostujícího gólmana Tomáše Reinkeho 1:0. Mikulovičtí však tentokráte nesložili zbraně a aktivní hrou se snažili skóre vyrovnat. Ale útoky končily buď na pozorné obraně nebo chyběla finální přihrávka. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale více ze hry měli domácí. V 52. minutě po hezké kombinaci přihrávala z pravého křídla Terezie Šobová, ale její centr na Františka Ambroska byl příliš dlouhý. Za zmínku stojí i šance Magdaleny Šobové, která se ocitla před domácím brankářem po odraženém míči, ale přes obránce stačila jen slabou střelou poslat vizitku domácímu brankáři. Hosté si však spravili chuť v  62. minutě, to když po rychlé rozehrávce krásným pasem zpoza šestnáctky vysunul Jakub Franc opět dobře hrajícího Ambroska, který krásným lobem překonal tasovického gólmana 1:1. Domácí si nechtěli nechat sebrat 3 body, a tak se snažili zvýšenou aktivitou ještě utkání zvrátit na svou stranu. Hosté si však svůj zasloužený bod dokázali uhájit, a tak dobře pískající rozhodčí ukončil utkání bez zbytečného nastavování. Všichni mikulovičtí hráči si tentokráte zaslouží pochvalu za předvedený výkon i když stále je co vylepšovat.

Sestava: Reinke Tomáš, Franc Kuba, Binder Martin, Raputa Pavel, Kvinta Martin, Lehner Michal, Šobová Terezie, Šobová Magdaléna, Ambrosek František, Ambrozek Adam

Publikováno 8. 8. 2014 21:02