Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 žáci

Publikováno 8. 8. 2014 19:35

21. kolo Tasovice - Mikulovice 2:1 (1:0)

Datum konání: 12. 6. 2011

B: Holčapek

Žáci zajížděli na půdu druhého týmu tabulky. Ač hráli domácí kombinační fotbal než hosté, neodešli ze hřiště jako lepší tým. Hosté kolektivním výkonem, domácí potrápili a do posledního hvizdu nebylo jasné, zda domácí se o postup ještě v posledním kole poperou. Mnohdy nechybělo příliš k tomu, aby utkání skončilo remízou. Zejména Holčapek mohl zaznamenat branek více.

Publikováno 8. 8. 2014 19:33

20. kolo Mikulovice - Mramotice 2:0 (1:0)

Datum konání: 5. 6. 2011

B: Holčapek 2

Domácí hostili první celek tabulky se kterým již v podzimní části sehráli vyrovnané utkání. Hrál se fotbal na dobré úrovni z obou stran. Domácí svou bojovností a aktivitou byli lepším týmem. Hosté za podpory větru se pokoušeli střelami z dálky otevřít skóre a vnést do své hry klid, to se jim však nepodařilo. Naopak se to podařilo domácím. Holčapek po pěkně individuální akci zakončili pod padajícím brankářem 1:0. Hned v úvodu druhé půli stejný hráč zvyšoval na 2:0 a s favoritem utkání to nevypadalo dobře. Sice hned v zápětí snížili hosté na 2:1, ale rozhodčí pro údajný ofsajd gól neuznal. Díky dobrému výkonu brankáře Kvinty, dotáhli domácí do vítězného konce a zaslouženě zvítězili.

Publikováno 8. 8. 2014 19:32

19. kolo Jevišovice - Mikulovice 0:2 (0:1)

Datum konání: 29. 5. 2011

Domácí uhráli v Mikulovicích bod za remízu 3:3, odveta byla ale v jasné režii hostů. Ti díky dvěma trefám Holčapka, vyhráli a připsali si cenné body. Výsledek mohl být ještě větší, nedali ale další šance, které si díky územní převaze vytvořili.

Publikováno 8. 8. 2014 19:31

18. kolo Mikulovice - Božice 3:0 (2:0)

Datum konání: 22. 5. 2011

B: Holčapek 3

Božičtí hráči byli v některých fázích hry fotbalovější. Toho domácí využili k většímu nasazení a hře se přizpůsobili. Na rozdíl od domácích, působili hosté v útoku nezkušeně a proto odjíždějí nejen bez bodu, ale i bez vstřelené branky. Domácím pomohly branky Holčapka ve 29.a 32.min. Obě připravil Fiedler. Domácí byli aktivnější a když na úvod druhého poločasu dal Holčapek třetí branku, bylo rozhodnuto. Hosté snahu s výsledkem něco udělat ještě měli, bojovnost a nasazení domácích byli proti.

17. kolo Hatě - Mikulovice 3:2 (1:0)

Datum konání: 15. 5. 2011

B: Holčapek, Binder

Domácí nehráli špatně, hosté ale rovněž nezaostávali. Doplatili opět na neproměněné brankové příležitosti. Poločas vyhráli domácí , ve druhém navýšili náskok na 3:0. Hosté ale nepolevili a snížili během pár minut na rozdíl jedné branky. V poslední minutě mohli vyrovnat, hlavička Holčapka šla přímo doprostřed brány, kde stál brankář.

Publikováno 8. 8. 2014 19:29

16. kolo Šatov - Mikulovice 1:4 (1:1)

Datum konání: 7. 5. 2011

B: Fiedler, Holčapek 2, Binder

Šatov je s jedním bodem na konci tabulky. Čekala se povinná výhra. Hosté vedli po brance Holčapka, vyrovnání přišlo z kopaček domácích na poločasových 1:1. Hosté potvrdili roly favorita ve druhé půli. Trefil se Fiedler a Holčapek, z dálky i Binder. Hosté si třemi body upevnili klidný střed tabulky.

Publikováno 8. 8. 2014 19:28

15. kolo Mikulovice - Blížkovice 6:0 (3:0)

Datum konání: 30. 4. 2011

B: Holčapek 3, Binder 2, Fiedler

Po zranění se vrátil Fiedler. Domácí zaslouženě vyhráli, byli lepším týmem. Hosté mohli vyrovnat z penalty. První pokus ale rozhodčí laik pro předčasné vběhnutí hráčů do šestnáctky neuznal a opakovanou střelu Kvinta vyrazil. Holčapek neproměnil samostatný únik, vše ale napravil o chvíli později. V utkání zaznamenal hatrick a zasloužil se o jasné vítězství.

Publikováno 8. 8. 2014 19:27

14. kolo Prosiměřice - Mikulovice 1:0 (0:0)

Datum konání: 24. 4. 2011

B:

Domácí přivítali třetí tým tabulky. Hosté byli fotbalovější, ale nedali branku. Domácí hru vyrovnali a vsítili Ambroskem vedoucí branku. Hosté se snažili vyrovnat, ale bezvýsledně. Naopak obdrželi další gól z kopačky Holčapka.

Publikováno 8. 8. 2014 19:26

13. kolo Mikulovice - IE Znojmo 2:0 (0:0)

Datum konání: 17. 4. 2011

B: Ambrožek, Holčapek

Domácí přivítali třetí tým tabulky. Hosté byli fotbalovější, ale nedali branku. Domácí hru vyrovnali a vsítili Amroskem vedoucí branku. Hosté se snažili vyrovnat, ale bezvýsledně. Naopak obdrželi další gól z kopačky Holčapka.

Publikováno 8. 8. 2014 19:25