Datum konání: 3. 8. 2014

Utkání se pro nezpůsobilý terén nehrálo.

Publikováno 11. 8. 2014 18:36

Nečekaný soupeř i výsledek: TJ Mikulovice - Fotbal Jevišovice "A" 1:4 (1:1)

Soupeř SFK Dukovany na poslední chvíli zrušili přípravný zápas, a tak k překvapení většiny našich hráčů, nás čekal účastník krajského přeboru. Oba týmy se museli obejít bez hráčů základní sestavy, přesto byl  viděn zajímavý duel. Hosté, zejména v druhém poločase, působili zkušeněji, domácí bojovností a nasazením soupeře zaskočil, a když se k tomu přidá lehké podcenění hostujících hráčů, nebyla porážka tak vysoká, jak asi většina přítomných očekávala. Domácí se dostali do vedení po chybě hostujícího brankaře, Balík byl důsledný a chybu potrestal - 1:0. Hosté srovnali chvíli před přestávkou. Začátek druhé půle byla pro domácí pohromou, pro zranění odstoupil Krčmář a nahradit ho musel Černý R., který zaskočil dobře, přesto od 60.minuty začali dominovat hosté a vytvářeli si šance. Ty postupně proměňovali na rozdíl dvou branek. Domácí se dožadovali penalty v 68 min. na Fiedlera, který se pěkně uvolnil v šestnáctce, ale díky drobnému faulu se už ke střele nedostal, naopak z protiútoku dali hosté čtvrtou branku - 1:4.

Elis - Caha, Fiala R., Fiala A., Krčmář (Černý R.), Pevný, Petkov, Fiedler, Holčapek, Balík, Fojtík.

Publikováno 11. 8. 2014 18:34

Každý chvilku, tahal pilku: Mikulovice - Blížkovice 3:4 (1:2)

S účastníkem I.B. třídy jsme hráli vyrovnanou partii. Už v 8´jsme se zásluhou Němce, dostali do vedení - 1:0. Radost netrvala dlouho, střelou k tyči vyrovnal Hochman - 1:1 a ve 13´ už hosté vedli 1:2, stejně skončil i první poločas, jehož konec patřil hostům. Ve druhém jsme vyrovnali Fojtíkem ve 48´, nechytatelnou dorážkou, a když opět Jirka Němec poslal domácí do vedení, zdálo se, že bychom mohli urvat cenné vítězství. Hosté ale po chybě obrany vyrovnali a v 78´ šli do vedení. Další šance domácí zahodili a proto hosté zvítězili.

Publikováno 11. 8. 2014 18:31

Vysoká porážka: Moravské Budějovice - Mikulovice 5:1 (2:1)

Jedinou branku vstřelil J. Němec. Na hřišti v Litohoři byl viděn oboustranně zajímavý zápas. Za úmorného vedra došli oběma týmům síly, a tak se projevila zkušenost. Hosté sahali za stavu 2:1 po vyrovnání, ale neúplný tým hostí, šance neproměnil. Naopak domácí si zastříleli a Pevný, který nahradil omluveného Kvinty, byl bezmocný.

Publikováno 11. 8. 2014 18:30

Dobrý výkon nestačil: Přibyslavice - Mikulovice 5:4 (3:2)

V sestavě z důvodu dovolených, chyběla řada hráčů základní sestavy. Šanci tak dostali mladíci a hráči, kteří hráli o důvěru trenéra. Už v 8´jsme prohrávali 2:0, Elis snížil z pokutového kopu na 2:1, domácí ale opět využili chyby obrany 3:1, do poločasu ve 37´snížil Pevný. Hned po změně stran jsme v 52´vyrovnali dorážkou Fiedlera. Jenomže domácí v 70´a 72´opět odskočili na rozdíl dvou gólů. Druhou brankou v utkání, výsledek zdramatizoval v 85´Pevný a stejný hráč zahodil v poslední minutě obrovskou šanci na vyrovnání. Hosté předvedli na náhradním hřišti dobrý výkon a v kombinaci domácí předčili.

Elis - Caha, Pospíchal, Fiala A., Fiala R., Žalud, Franc, Fiedler, Pevný, Němec, Kráčman. Střídali: Holčapek, Semotam, Cakl R.,

Publikováno 11. 8. 2014 18:29

Dorostenci Mikulovic - Jevišovic, ovládli turnaj v Oleksovicích

Mikulovická hymna zazněla po závěrečném hvizdu rozhodčího v mikulovické kabině. Naši dorostenci suverénně vyhráli turnaj memoriál pana Valenty v Oleksovicích. Turnaj se hrál 2x30 min., při nerozhodném stavu se kopaly penalty.

Semifinále:
Mikulovice/Jevišovice - Hostěradice 8:0 (5:0)  Němec 3, Ambrosek 2, Holčapek, Hruška, Vyklický
Oleksovice - Šatov 2:1 na penalty

O 3.místo
Šatov - Hostěradice 2:0

Finále:
Mikulovice/Jevišovice - Oleksovice 4:1 (0:1) Němec 3, Ambrosek

Nejlepším brankařem byl vyhodnocen brankař Šatova, nejlepším střelcem náš Jirka Němec se 6-ti brankami

Publikováno 11. 8. 2014 18:27

Mikulovické hry

Na Mikulovických hrách jsme vyhráli fotbalový turnaj. Nejprve jsme remízovali s domácími 2:2, když jsme vedli o poločase 2:0. Druhý zápas jsme  vyhráli 3:1 (1:1) nad Pardubickými. Jeseničtí prohráli vysoko 8:2 nad Pardubickými a obsadili tak poslední třetí místo. Hrálo se 2x30 minut.

Publikováno 11. 8. 2014 18:23