Aktuality > Dorost > Sezóna 2013-2014 > Odehraná kola 2013/14 dorost

Odehraná kola 2013/14 dorost

6. kolo Mikulovice - Olbramovice 2:2 (2:2)

Datum konání: 14. 9. 2013

B: Semotam, Franc

Celý zápas domácí odehráli v desíti. Jako první šli do vedení hosté -0:1. Domácí však odpověděli Semotamem, který krásnou brankou vyrovnal - 1:1. Po té skóre otočil Franc, když byl důrazný v malém vápně a míč procpal do brány - 2:1.Vedení domácím však nevydrželo dlouho, do poločasu hosté vyrovnali - 2:2.Ve druhé půli měli šance na výhru oba celky, gól však nevsítil ani jeden celek a tak se oba týmy rozešli nerozhodně 2:2.

Sestava: Kvinta J. (45.Holčapek) - Kvinta M., Fruhwirt, Raputa,Vyklický - Semotam, Holčapek, Franc, Lehner – Černý.

Publikováno 8. 8. 2014 11:47

5. kolo Šatov - Mikulovice 18:0 (6:0)

Datum konání: 7. 9. 2013

B:

Utkání se hrálo ve stejný čas jako zápas A mužstva v Práčích, byl tak problém s dopravou a když byly tři hráči z důvodu dovolené omluvení, odjelo do Šatova torzo mužstva. I tak se do 20´statečně bránili, než přišla první branka. Pak se domácí rozstříleli a proti osmi hráčům neměli problém si vyzkoušet koncovku.

Sestava: Lehner – Fruhwirt, Černý P., Raputa, Binder M., Semotam, Binder V., Slaný.

Publikováno 8. 8. 2014 11:37

4. kolo Mikulovice - Hatě 1:4 (0:0)

Datum konání: 31. 8. 2013

B: Holčapek

Hosté byli fotbalovější, ale na náhradníka Kvinty v brance domácích Balíka, si nepřišli. Naopak měli i šance domácí, a to zejména z kopačky Holčapka. Druhá půle byla ve znamení mírné převahy hostů, kteří udeřili jako první, a když přidali i druhý gól, zdálo se být rozhodnuto. Snížil Holčapek, ale po chybách v obranné fázi, šli hosté do dvoubrankového vedení. Domácí se snažili, ale neměli patřičnou podporu v útoku a když obdrželi čtvrtou branku, bylo o vítězi rozhodnuto.

Sestava:Balík – Fruhwirt, Kvinta M., Vyklický, Binder M., Semotam, Raputa, Holčapek, Lehner,  Binder V., Ambrosek.

Publikováno 8. 8. 2014 11:35

3. kolo Mramotice - Mikulovice 3:1 (1:1)

Datum konání: 24. 8. 2013

B: 6´ Ambrosek F.

Hosté přijeli do Mramotic s cílem získat bod. Úvod se jim vydařil, a přestože začali utkání bez Bindera V. o desíti hráčích, ujali se vedení v 6´po dorážce přímého kopu Fiedlera, Ambroskem - 0:1. Domácí začali postupně přebírat iniciativu a byli lepším mužstvem. Důkazem byla nastřelená tyč Kvintovi brány. Zaslouženě bylo srovnáno ve 34´, kdy měli domácí spoustu času na koncovku – 1:1. Do šaten mohli jít spokojenější hosté, Lehnerova střela skončila na spojnici břevna a tyče.

Druhý poločas ovládli domácí, hosté v útoku nepodrželi míč a tím si nevytvářeli šance. Domácí byli kombinačně lepší, ale Kvinta držel hosty ve hře o body. To se nedá říct o střídajícím Slaným, který po chvilce na hřišti, řešil odkop míče v 62´ přes šířku šestnáctky, což domácí využili ke skórování – 2:1. V 70´opět domácí využili chyby a vedli už 3:1. Hosté zkoušeli s výsledkem něco udělat, byli aktivnější než doposud a vytvářeli si šance, jednu z nich hlavou Binder nedal. Hosté tak odjíždějí zklamaní z výsledku

Sestava: KvintaJ. – Fruhwirt, Kvinta M., Černý P., Raputa (Binder M.), Fiedler (62´Slaný), Vyklický, Ambrosek, Lehner, Semotam, Binder V.

Publikováno 8. 8. 2014 11:34

2. kolo Mikulovice - Hostěradice 3:2 (1:0)

Datum konání: 17. 8. 2013

B: 30´ Holčapek, 48´ a  75´ Binder V.

Do utkání nastoupili mikulovičtí oslabeni. Celý zápas museli odehrát v deseti, i přesto však byli lepším týmem. Postupem času se domácí dostávali do šancí, zejména. Holčapek a Binder, góly ovšem nepřicházely. Po půl hodině hry prošel středem hřiště Holčapek a střelou k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci - 1:0. Tímto výsledkem skončil první poločas. Druhý začal tak, jak skončil první – aktivitou Mikulovic. Hned ve 48.minutě hry se prosadil střelou zpoza šestnáctky Binder – 2:0. Hostům se ale podařilo snížit, když odražený míč po rohovém kopu sebral Kacký, prošel do pokutového území domácích a nedal Kvintovi šanci – 2:1. Hostěradičtí měli ještě dost času na vyrovnání, ale jejich často nakopávané míče posbírala domácí obrana, popřípadě výborně zasáhl Kvinta, který odvrátil vyrovnání. Pojistku zápasu dal Binder, který z poloviny hřiště utekl hostujícím obráncům a uklidil míč do sítě – 3:1. Hostům se podařilo znovu snížit zásluhou Příhody v 88.minutě – 3:2. Na vyrovnání jim nezbyl čas, a tak domácí zaslouženě zvítězili.

Sestava: KvintaJ. – Fruhwirt, Kvinta M., Černý P.,Vyklický,  Raputa, Binder M., Holčapek, Semotam, Binder V.

Publikováno 8. 8. 2014 11:33

1. kolo Višňové - Mikulovice 11:2 (4:2)

Datum konání: 10. 8. 2013

B: 2´ Černý, 42´ Vyklický

Na úvod soutěže dostali hosté lekci z fotbalu. Přestože od 2´vedli po přímém kopu Černého, který prošel nikým netečován do sítě, tahali celý zápas za kratší konec. Domácí hned v 1´měli výhodu pokutového kopu, špatně zahraný pokutový kop chytil Kvinta. Ten měl celé utkání plno práce a nebýt jeho umění, bylo by skóre o hodně vyšší. Vedení drželi hosté do 16´ kdy se prosadili kombinačně i brankově domácí – 1:1. Další branku přidali v 19´z pokutového kopu – 2:1 a ve 23´ bylo po vyražené střele Kvintem a dorážce domácích - 3:1. Z další penalty domácí zvýšili ve 29´ na 4:1. Před odchodem do kabin snížil opět z přímého kopu Vyklický – 4:2. Nadějný poločasový výsledek hosté po změně stran nedokázali využít, protože hned ve 46´ se domácí trefili na 5.2 a podle vývoje utkání, bylo o vítězi rozhodnuto. Domácí kralovali a přidávali další góly. Skóre se zastavilo na jedenácti brankách.

Sestava: KvintaJ. – Fruhwirt, Kvinta M., černý P., Raputa (Binder M.), Binder V., Lehner, Vyklický, Ambrosek, Pokorný (Slaný), Semotam.

Publikováno 8. 8. 2014 11:30