TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Dorost > Sezóna 2013-2014 > Odehraná kola 2013/14 dorost > 23. kolo Mikulovice - Oleksovice 3:0 (1:0)

23. kolo Mikulovice - Oleksovice 3:0 (1:0)Datum konání:
24.5.2014

B: Fiedler, Vyklický, Ambrosek

Přestože se nedostavil rozhodčí, odehrálo se utkání v klidné atmosféře. Hosté se sice pohybují na chvostu tabulky, neovedli vůbec špatný výkon. Domácí k tomu přispěli svoji oddaností, a tak se papírový favorit dlouho neprosazoval. Měl k tomu ale blízko, dvakrát trefili břevno z kopačky Bindera a Ambroska. Ve 36´ musel odstoupit pro zranění kolene Vala a jeho náhradník Vyklický, se trefil po krátkém pobytu na hřišti – 1:0.

Druhá půle se odehrávala ve stejném duchu. Díky větší aktivitě, přišlo dvoubrankové vedení. Přímý kop France, se dostal od hostujícího hráče k Ambroskovi do šestnáctky, který křižnou střelou poslal míč do sítě – 2:0. Domácí kontrolovali hru, hosté nasazením využívali hrubek ve hře domácích k nebezpečným breakům. Jakékoliv naděje hostů, utnul Fiedler v 80.min. pěkné střele z hranice šestnáctky – 3:0. Hosté mohou děkovat svému výborně chytajícímu brankaři, který v druhém poločase čaroval a svými zákroky přiváděl domácí střelce do rozpaku.

Sestava: Kvinta J. – Kvinta M., Černý P., Semotam, Binder, Vala (Vyklický), Fiedler, Franc, Raputa (Lehner), Holčapek, Ambrosek (Hruška).


Menu

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina OFS podzim 2021

terminova-listina-jmkfs-podzim-2021.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 21/22

Rozpis soutěží JMK FS 21/22