Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2009-2010 > Odehraná kola 2009/10 "A"

Novější 1 3

26. kolo Mikulovice - Jevišovice "B" 1:3 (0:1)

Datum konání: 13. 6. 2010

B: Šálek

Derby bylo poznamenáno absencí v mužstvu domácích, přesto se bylo na co dívat. Hosté působili fotbalovějším dojmem, to nahrazovali domácí bojovností a nasazení, což nebylo poznat po dvaceti minutách. Domácí neuhlídali Rady a prohrávali 0:1. Domácí si vytvořili od té doby převahu a měli i více ze hry, nicméně se hraje na branky a tu ze svých šancí nevstřelili. Ani Kříž, Hruška, Cakl R. a další. Druhý poločas se hrálo na branku hostů, ti ale odolávali i díky rozhodčímu, který jim některé zákroky odpouštěl, i penaltové. Trest přišel po střele Dufka z hranice šestnáctky, na jeho střelu byl Perlička krátký 0:2. Domácí se nevzdali a díky trefě Šálka z 80.min., měli na dosah alespoň bod. Ten se jim vzdálil po laciném polovlastním gólu z 86.min., kdy střílel po rychle rozehraném autovém vhazování opět Rada, avšak mimo prázdnou branku, ale trefil Petříčka do zad a míč tak skončil v síti - 1:3. Utkání tak i skončilo, přesto domácí poděkovali divákům za přízeň a pozvali je na utkání na novém hřišti.

Perlička – Petříček, Hellinger (Vyklický), Černík, Klouda, Cakl R., Princ, Kříž, Komenda (Šálek M.), Hruška, Nadaský

Publikováno 7. 8. 2014 10:46

15. kolo Mikulovice - Mramotice 0:1 (0:0)

Datum konání: 11. 6. 2010

B:

Kvůli oslavám tělovýchovy v Mikulovicích, se předehrávalo poslední kolo v pátek. Hostili jsme Mramotice, kteří hráli v úvodu pěkný kombinační fotbal, s minimem vytvořených šancí. Domácí se vyrovnali herně hostům po odehrání 15 minut, s tím rozdílem, že šancí si rozhodně vypracovali více, Komenda, Kříž, Cakl, Princ, nedokázali je proměnit a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Ve druhém se obraz hry nezměnil, podobal se tomu z konce úvodního dějství, s tím že opět branka nepadla. Trestali hosté Zámečníkem který, ač nepříliš vysoký, překonal Perličky hlavou 0:1. Domácí zahazovali příležitosti, což v úmorném vedru bylo trestuhodné a nakonec se to ukázalo jako rozhodující. Hosté oplatili domácím z úvodního kola ve stejném poměru.

Perlička – Lichovník, Petříček, Hruška, Hellinger, Cakl R., Princ, Kříž, Komenda, Černík, Nadaský

Publikováno 7. 8. 2014 10:48

25. kolo Micmanice - Mikulovice 4:1 (2:1)

Datum konání: 30. 5. 2010

B: Cakl R.

Domácí mají v letošní sezoně mladé perspektivní mužstvo, bojující o čelo tabulky. Naopak hosté pořád postrádají kmenové hráče, přesto odvedli dobrý výkon, zejména v prvním poločase. Úvod nezačal pro hosty ideálně, první střela na bránu a Vaněk se musel červenat, míč mu prošel mezi nohama 1:0. To běžela první minuta. Hosté byli lepším kombinačním týmem, domácí se spoléhali na jednoduchou hru přes rychlé útočníky, které jak Černík tak Urbánek P.pohlídali. Z převahy mohli vyrovnat, Cakl R. se ocitl za zády domácí obrany, míč ale napálil po zemi bez rozpaků vedle tyče. Na opačné straně prohrál souboj po centru z přímého kopu Vaněk a domácí vedli 2:0. Hosté pokračovali ve své hře a kdyby si neposunul míč od svých kopaček příliš daleko, mohlo to být pro hosty veselejší. Veselo bylo ale ve 37.min. Radovali se hosté a to Cakl R., který zakončil svůj průnik do šestnáctky 2:1. Komenda se ocitl před přestávkou v další brankové příležitosti, brankař mu ale svým zákrokem radost pokazil. Druhý poločas začal stejně jako první. Ve 46.min.inkasovali hosté branku 3:1. Snaha ale pokračovala, po vystřídání Černého R., ovládli střední zálohu domácí a ti začali zápsu dominovat. Hosté zahrozili, ale domácí si už s útoky nepodporované dalšími hráči, poradili a po pěkné akci téměř do prázdné brány zvýšili na 4:1 v 81.min. Utkání se dohrálo za převahy domácích.

Vaněk - Hellinger, Urbánek P.(Klouda P.), Černík T., Lichovník (Petříček L.), Kříž,  Cakl R., Černý R.(Vyklický), Komenda, Nadaský, Šálek.

Publikováno 7. 8. 2014 10:45

24. kolo Mikulovice - Pavlice 0:2 (0:1)

B:

Domácí po dlouhé době ztratili body na svém hřišti. Omluvou jim může být fakt, že nastoupili bez  pěti hráčů základní sestavy. I přes to byla porážka krutá. Hosté sice v úvodu byli vyzrálejším mužstvem, ubíhajícím časem ale se obraz hry otočil. Domácí byli více na polovině hostů, brankové příležitosti ale promarnili. Hruška pálil z dobré pozice vedle, Komenda v dobré příležitosti nezpracoval míč. Na druhé straně hosté střelou z hranice šestnáctky k pravé tyči Perličkovi brány otevřeli skóre. Hosté přestože se více bránili, měli nepříjemné výpady do domácí obrany. Rozhodčí pouštěl místy příliš tvrdou hru, což ve druhém poločase bylo na přístupu hráčů obou mužstev znát. Domácí tlačili hosty ke své bráně, pozorný brankař hostů, ale své spoluhráče podržel, zejména při hlavičce Šálka, tu vytlačil na roh. Na opačné straně vychytal Perlička samostatný nájezd. Další domácí pokus směřující do sítě, zastavil před brankovou čárou hostující obránce bez povšimnutí hlavního arbitra, toho nechal klidným i zákrok v pokutovém území na Kříže. V 78.min.přišel trest, domácí Kříž ztratil při rozehrávce míč, domácím nevyšel ofsajd systém a samostatný únik zakončil Bauer gólem 0:2. Závěrečná snaha už vyzněla naprázdno, a tak si odvážejí hosté všechny tři body.

Perlička – Hellinger, Urbánek P.(Petříček L.), Urbánek M., Šálek, Procházka, Kříž, Nadaský, Hruška (Černý B.), Komenda, Klouda (Vyklický).

Publikováno 7. 8. 2014 10:44

23. kolo Štítary - Mikulovice 1:1 (0:1)

Datum konání: 23. 5. 2010

B: Kříž

Domácí nepůsobili sebevědomě, čehož hosté využili k územní převaze. Postupem času se ale domácí začali více prosazovat a vytvářeli si brankové příležitosti, které ale trestuhodně zahazovali. To naopak neplatilo na opačné straně, neboť Kříž po rohovém kopu z voleje otevřel skóre, to ale běžela už 43.min. 0:1. Dvoubrankové vedení odmítl v poslední minutě Komenda, který těsně minul bránu střelou ve skluzu, po akci Prince. Domácí nebyli pozadu s šancemi, ale neměli v koncovce klid. Druhý poločas byl z pohledu domácích lepší, hru vyrovnali a měli místy i územní převahu. Zaslouženě vyrovnali v 74.min., kdy po přímém kopu se trefil Finda 1:1. Předtím ale mohl rozhodnout Vyklický, sám ale před opuštěnou bránou přestřelil. Hosté se pokoušeli skóre změnit střelami z hranice šestnáctky, ty ale mířili vedle. Po průniku v 84.min. se domáhal pokutového kopu za stažení Cakl R., u rozhodčího ale neuspěl. Utkání tak skončilo zaslouženou remízou.

Vaněk – Šálek., Urbánek P., Černík T.,Hruška (Hellinger), Kříž,  Cakl R., Princ, Nadaský, Vyklický, Komenda.

Publikováno 7. 8. 2014 10:43

22. kolo Mikulovice - Chvalovice 2:1 (0:0)

Datum konání: 16. 5. 2010

B: Hellinger pen., Černík

V chladném a větrném počasí se odehrál zápas slušné úrovně. Hosté se představili jako technické mužstvo. Měli dobře organizovanou hru ve středu hřiště, což dělalo domácím problémy prvních 15.minut. Domácí obrana se musela obejít bez zraněného Cakla D., toho nahradil Hellinger. Postupem času se hra přelila na hostující polovinu a to znamenalo šance domácích. Ti začali zahazovat šance jednu za druhou, a tak odcházeli obě mužstva do kabin bez radosti ze vstřelené branky. Nejblíže k radosti byl Hruška, který z úhlu minul bránu, Šálek se ocitl sám před brankařem, ale z první trefil náruč brankaře. Před koncem poločasu se probil před brankaře Kříž, volil ale přihrávku na Šálka před zakončením. Ze strany hostí byla nebezpečná střela z přímého kopu, po které Vaněk nemusel zasahovat. Druhá půle se herně nezměnila, hosté se v poli pohybovali dobře, k Vaňkovi se ale příliš nedostávali. Naopak obrovskou šanci spálil Šálek. Trest přišel po rohovém kopu, kdy se odražený míč dostal k Ulrichovi, a ten do prázdné brány skóroval 0:1 v 63.min. Domácí branka nepoložila a usadili se trvale na polovině Chvalovic. Ti tlaku podlehli v 71.min., kdy fauloval Černíka v šestnáctce hostující obránce a z penalty srovnal Hellinger 1:1. Domácí fotbalisté dřeli a odměnou bylo otočení výsledku. Černík postupoval sám středem hřiště, nevolil přihrávku do ofsajdu Princovi. Dostal se až před vyběhnuvšího brankaře, kterého obhodil a do prázdné brány poslal míč do sítě - 2:1. Výsledek už zůstal nezměněn a doma zaslouženě i tři body.

Vaněk – Hellinger, Urbánek P., Hruška, Černík T.,Kříž,  Cakl R., Princ, Komenda, Nadaský, Šálek.

Publikováno 7. 8. 2014 10:42

21. kolo Šatov "B" - Mikulovice 0:5 (0:2)

Datum konání: 9. 5. 2010

B: Cakl R., Princ, Nadaský, Hellinger, Komenda

Teplé květnové počasí a pěkný sportovní areál, ve kterém hrají domácí svá utkání. Šatov hraje o udržení a kvalita hry a mužstva tomu tak odpovídala. Hosté hráli kombinační fotbal a trestali chyby domácí obrany. Jako první se trefil Cakl R. z hranice šestnáctky. Při střele podklouzl, přesto ne příliš prudká, ale za to umístěná střela skončila v síti 0:1. Obraz hry se neměnil. Široké hřiště nabízelo hráčům prostor pro finální přihrávku. Tu obdržel Princ  do šestnáctky, kde překonal vyběhnuvšího brankaře 0:2.Další příležitosti na změnu skóre zůstali nevyužity. Ze strany domácích žádné brankové ohrožení nepřišlo, jednalo se pouze o nepřesné střely z dálky. Druhá půle byla podobná té první. Domácí sice poslali na hřiště zkušeného hráče, který hru tvořil a řídil, byl na to ale sám. Když Nadaský zvýšil na 3:0, bylo o vítězi rozhodnuto. Výsledku dali konečnou podobu po samostatné akci a krásné střele do „šibenice“ Hellinger 0:4 a Komenda, který zakončil akci Kříže 0:5. Utkání se dohrálo už v poklidném tempu.

Vaněk – Cakl D., Urbánek P., Hellinger, Černík T.,Kříž,  Cakl R.(Hellinger st.), Princ, Nadaský, Lichovník (Vyklický), Komenda.

Publikováno 7. 8. 2014 10:41

20. kolo Mikulovice - Hostim 4:0 (3:0)

Datum konání: 2. 5. 2010

B: Šálek 3, Princ

V příjemném květnovém počasí, přivítali domácí, kteří už tři kola nepoznali vítězství, poslední mužstvo tabulky. A zápas i tak vypadal. Domácí byli ve všech směrech lepší a utkání proměnili téměř v tréninkové. Trenér Hellinger proházel sestavu po nevydařeném utkání ve Znojmě a měl šťastnou volbu. Do útoku se postavil Lichovník, toho ale pro zranění vystřídal Šálek, jenž hosty prakticky porazil sám. Skóre otevřel Princ po přihrávce Hellingera 1:0. Domácí dál pokračovali v ofenzivním pojetí hry, výsledkem byla druhá branka domácích z kopačky Šálka 2:0 a na 3:0 upravil do poločasu opět Šálek v 44.min. Druhý poločas se dohrával z povinnosti. Obraz hry se nezměnil, ze strany hostů přibývalo faulů za což sklízel kritiku hlavní rozhodčí po jejich odpískání. Svoji třetí branku přidal Šálek v 58.min.4:0. Další mohl přidat, ale štěstí se odklonilo. Nadaský, Cakl R., Hellinger a Cakl D., to je výčet nejčastěji střílejících na bránu, vše ale končilo vedle brány, nebo v náruči brankáře. Na 5:0 zvyšoval v 88.min. střídající Petříček L. po přihrávce Hrušky, branka pro údajný faul neplatila. Domácí hráči dokráčeli do vítězného konce a získali tři body.

Vaněk – Cakl D., Urbánek P., Hruška, Černík T.,Kříž,  Cakl R. )Vyklický), Princ, Hellinger, Nadaský, Lichovník (Šálek, Petříček L.)

Publikováno 7. 8. 2014 10:40

19. kolo IE Znojmo "B"-Mikulovice 7:3 (5:0)

Datum konání: 24. 4. 2010

B: Nadaský 2, Cakl R.

Zápas bohatý na branky hostům vůbec nevyšel. Po školáckých chybách v obraně bylo v poločasu rozhodnuto. Domácí byli lepším mužstvem od úvodního hvizdu. Hráči, mající zkušenosti z vyšších soutěží, předváděli rychlý kombinační fotbal, který přinesl úspěch hned v 5.min., kdy v šestnáctce fauloval Cakl D. a penaltu domácí bezpečně proměnili 1:0. Hostům se snaha upřít nedala, ale jakákoliv ztráta v útočné fázi, znamenala  nebezpečí. Toho se hosté nevyvarovali a vlastní lehkovážností připravovali domácím šance. Do druhého poločasu domácí vystřídali Ostrého, který byl ústřední postavou jejich hry a na hře se to projevilo. Hosté byli aktivnější a hned v 47.min. Nadaský snížil na 5:1. Pak ale domácí zvýšili na 7:1! Hosté odpověděli Caklem R. a opět Nadaským, který snižoval na 7:3. Šance měli Princ, Kříž, Hellinger, zůstali však nevyužité, stejně tak i na opačné straně a tak výsledek zůstal nezměněn. Je potřeba zdůraznit dobrý výkon Vaňka, který zabránil za celý zápas většímu přídělu hostí.

Vaněk – Lichovník, Šálek (Petříček L.), Urbánek P. (Komenda), Cakl D.,Hruška (Vyklický), Cakl R., Hellinger, Kříž, Nadaský, Princ

Publikováno 7. 8. 2014 10:39

18. kolo Mikulovice - Přímětice "A" 3:3 (1:1)

Datum konání: 18. 4. 2010

B: Kříž, Princ, Šálek

Nejatraktivnější duel 18.kola svedl druhého s pátým. Stovka diváků viděla zápas patřící do kategorie přinejmenším kvalitních. Přispěli k tomu obě mužstva. Hrál se rychlý, technický a důrazný fotbal, nepostrádající dramatičnost. Hosté ovládli prví čtvrthodinku, kdy kombinací omezili domácím jakékoliv ofenzivní plány. Ti se postupem času hostům přizpůsobili a hru začali kontrolovat. Napomohla tomu i vedoucí branka hostů z 19.min.,  kdy se prosadili po individuální akci středem 0:1. Domácí nenechali na vyrovnání dlouho čekat. Princ vyhrál vzdušný souboj, míč našel v šestnáctce volného Kříže a ten nedal šanci brankáři hostů 1:1 ve 28.min. Hostující asistent rozhodčího zastavoval útoky domácích zvednutím praporku, což vyvolalo značné emoce. Na opačné straně byl Vaněk téměř bez práce. Druhý poločas na kvalitě neubral a domácí díky hlavičce Nadaského mohli jít dovedení. Tyč byla ale proti. Domácí účinně napadali a vytvářeli si tím brankové příležitosti. I tu druhou stoprocentní zahodil Nadaský, když z malého vápna přehodil brankaře i bránu. Přesto se zaslouženě ujali vedení, Cakl D. centroval z přímého kopu míč před bránu, kde vyhrál vzdušný souboj s brankařem Princ a do prázdné brány posla domácí do vedení. Běžela 53.min. Jenomže vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat a po nedorozumění Lichovníka a Vaňka v 58.min., nabídlo Svačinovi do prázdné brány vsítit branku. To domácí nepoložilo a hra se přelévala z jedné strany na druhou. K dramatu se schylovalo v posledních minutách. Po špatném odkopu Cakla D., se dostal míč ke Kocovi a ten po uvolnění v šestnáctce prostřelil Vaňka, 88.min. – 2:3. Rozhodčí oznamoval nastavení dvou minut. V té poslední se kopal roh Caklem D., ten našel hlavu naběhnuvšího Šálka a bylo srovnáno 3:3. Ihned po té rozhodčí utkání ukončil. Zápas se musel divákům líbit, neboť měl náboj do poslední vteřiny.

Vaněk – Lichovník, Šálek, Urbánek P., Cakl D.,Hruška (Komenda), Cakl R., Hellinger, Kříž, Nadaský, Princ

Publikováno 7. 8. 2014 10:38