Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2009-2010 > Odehraná kola 2009/10 žáci

Novější 1

18. kolo Mikulovice - Mramotice 1:2 (0:1)

Datum konání: 13. 6. 2010

B: Balík

Hrálo se o postup a o vítězství v soutěži. Hosté disponují vyrovnanějším kádrem, což bylo znát i na poločasovém výsledku. Druhý poločas se vyvíjel lépe pro domácí, protože vyrovnali na 1:1 a to jim zaručovalo postup. Skóroval Balík. Jenomže nervozní obrana kupila chybu za chybou a v 65.min.hosté trestali rozhodující brankou.

Publikováno 8. 8. 2014 12:53

17. kolo Micmanice - Mikulovice 0:5 (0:3)

Datum konání: 6. 6. 2010

B: Balík 5

Hosté potvrdili roli favorita. Řadu šancí neproměnili. Utkání rozhodl jediný střelec, a to Balík. Mramotice zaváhali a hosté tak mají obrovskou šanci se vrátit do Okresního přeboru.

Publikováno 8. 8. 2014 12:51

16. kolo Mikulovice - Pavlice 12:0 (4:0)

Datum konání: 30. 5. 2010

B: Holčapek, Černý 2, Balík 6, Vala, Kvinta, Fruhwirt

Předposlední celek tabulky byl příjemným soupeřem. Utkání bylo poznamenáno nepříjemným zraněním kolene R.Valy, který musel absolvovat vyšetření v nemocnici. Ještě před tím stihl vstřelit svoji první branku v letošní sezoně.

Publikováno 8. 8. 2014 12:50

15. kolo Jaroslavice - Mikulovice 0:8 (0:5)

Datum konání: 23. 5. 2010

B: Balík 3, Černý 3, Kvinta M., Fiedler

Hosté potvrdili roli favorita. Míč měli více na kopačkách domácí, hosté ale neproměnili ještě další brankové příležitosti. Balík nastoupil zraněný na 15 minut a vstřelil tři góly. Jednoznačné utkání skončilo vítězstvím hostů a ti stále bojují o čelo s Mramoticemi.

Publikováno 8. 8. 2014 12:49

14. kolo Mikulovice - Hevlín 6:3 (1:1)

Datum konání: 16. 5. 2010

B: Holčapek 3, Černý 2, Balík

První s třetím nabídl zajímavý duel. Hevlín vedl, do poločasu vyrovnal Balík. Břevno bylo proti vedení domácích. Druhá půle byla v režii domácích, kteří otočili skóre ve svůj prospěch a zaslouženě zvítězili. Hosté pouze dotahovali vysoký náskok domácích.

13. kolo Štítary - Mikulovice 0:3 (0:2)

Datum konání: 9. 5. 2010

B: Balík, Černý, Holčapek

Hosté potvrdili roli favorita. Míč měli více na kopačkách domácí, hosté ale neproměnili ještě další brankové příležitosti.

Publikováno 8. 8. 2014 12:48

12. kolo Mikulovice - Únanov 6:0 (3:0)

Datum konání: 2. 5. 2010

B: Balík 3, Černý 2, Semotam

Derby bylo jednoznačnou záležitostí domácích. Ti měli územní převahu a i další šance, které neproměnili. Zasloužené a potřebné vítězství domácích.

Publikováno 8. 8. 2014 12:47

11. kolo Slup - Mikulovice 3:2 (1:1)

Datum konání: 24. 4. 2010

B: Holčapek, Balík

Domácí se nesešli v plné sestavě, a tak museli nastoupit v deseti. Přesto zaslouženě vyhráli. Hosté měli řadu šancí, ty ale neproměnili.

Publikováno 8. 8. 2014 12:46

10. kolo Dobšice "B" - Mikulovice 3:1 (2:1)

Datum konání: 17. 4. 2010

B: Černý P.

Domácí poslali na hřiště téměř celé A mužstvo, přesto Černý P. odpověděl na vedoucí branku domácích. Ti ale dali do přestávky vedoucí branku. Druhá půle se ovíjela v režii domácích, kteří přidali rozhodující gól a zvítězili.

Publikováno 8. 8. 2014 12:45

9. kolo Mramotice - Mikulovice 2:1 (1:0)

Datum konání: 1. 11. 2009

B: Fiedler

Na závěr podzimu, svedl los dva vedoucí celky. O půlmistrovi bylo rozhodnuto už před utkáním. Hosté litovali prvního poločasu, kdy promarnili několik šancí. Domácí naopak byli produktivnější a ujali se vedení. Ve druhém poločase domácí navýšili náskok na dva góly. Hosté snížili chvíli před koncem Fiedlerem. Po té následoval tlak, ale bez proměněných šancí.

Publikováno 8. 8. 2014 12:44