Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2009-2010 > Odehraná kola 2009/10 "A" > 19. kolo IE Znojmo "B"-Mikulovice 7:3 (5:0)

19. kolo IE Znojmo "B"-Mikulovice 7:3 (5:0)

24.4.2010

B: Nadaský 2, Cakl R.

Zápas bohatý na branky hostům vůbec nevyšel. Po školáckých chybách v obraně bylo v poločasu rozhodnuto. Domácí byli lepším mužstvem od úvodního hvizdu. Hráči, mající zkušenosti z vyšších soutěží, předváděli rychlý kombinační fotbal, který přinesl úspěch hned v 5.min., kdy v šestnáctce fauloval Cakl D. a penaltu domácí bezpečně proměnili 1:0. Hostům se snaha upřít nedala, ale jakákoliv ztráta v útočné fázi, znamenala  nebezpečí. Toho se hosté nevyvarovali a vlastní lehkovážností připravovali domácím šance. Do druhého poločasu domácí vystřídali Ostrého, který byl ústřední postavou jejich hry a na hře se to projevilo. Hosté byli aktivnější a hned v 47.min. Nadaský snížil na 5:1. Pak ale domácí zvýšili na 7:1! Hosté odpověděli Caklem R. a opět Nadaským, který snižoval na 7:3. Šance měli Princ, Kříž, Hellinger, zůstali však nevyužité, stejně tak i na opačné straně a tak výsledek zůstal nezměněn. Je potřeba zdůraznit dobrý výkon Vaňka, který zabránil za celý zápas většímu přídělu hostí.

Vaněk – Lichovník, Šálek (Petříček L.), Urbánek P. (Komenda), Cakl D.,Hruška (Vyklický), Cakl R., Hellinger, Kříž, Nadaský, Princ