TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2009-2010 > Odehraná kola 2009/10 "A" > 18. kolo Mikulovice - Přímětice "A" 3:3 (1:1)

18. kolo Mikulovice - Přímětice "A" 3:3 (1:1)

Datum konání:
18.4.2010

B: Kříž, Princ, Šálek

Nejatraktivnější duel 18.kola svedl druhého s pátým. Stovka diváků viděla zápas patřící do kategorie přinejmenším kvalitních. Přispěli k tomu obě mužstva. Hrál se rychlý, technický a důrazný fotbal, nepostrádající dramatičnost. Hosté ovládli prví čtvrthodinku, kdy kombinací omezili domácím jakékoliv ofenzivní plány. Ti se postupem času hostům přizpůsobili a hru začali kontrolovat. Napomohla tomu i vedoucí branka hostů z 19.min.,  kdy se prosadili po individuální akci středem 0:1. Domácí nenechali na vyrovnání dlouho čekat. Princ vyhrál vzdušný souboj, míč našel v šestnáctce volného Kříže a ten nedal šanci brankáři hostů 1:1 ve 28.min. Hostující asistent rozhodčího zastavoval útoky domácích zvednutím praporku, což vyvolalo značné emoce. Na opačné straně byl Vaněk téměř bez práce. Druhý poločas na kvalitě neubral a domácí díky hlavičce Nadaského mohli jít dovedení. Tyč byla ale proti. Domácí účinně napadali a vytvářeli si tím brankové příležitosti. I tu druhou stoprocentní zahodil Nadaský, když z malého vápna přehodil brankaře i bránu. Přesto se zaslouženě ujali vedení, Cakl D. centroval z přímého kopu míč před bránu, kde vyhrál vzdušný souboj s brankařem Princ a do prázdné brány posla domácí do vedení. Běžela 53.min. Jenomže vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat a po nedorozumění Lichovníka a Vaňka v 58.min., nabídlo Svačinovi do prázdné brány vsítit branku. To domácí nepoložilo a hra se přelévala z jedné strany na druhou. K dramatu se schylovalo v posledních minutách. Po špatném odkopu Cakla D., se dostal míč ke Kocovi a ten po uvolnění v šestnáctce prostřelil Vaňka, 88.min. – 2:3. Rozhodčí oznamoval nastavení dvou minut. V té poslední se kopal roh Caklem D., ten našel hlavu naběhnuvšího Šálka a bylo srovnáno 3:3. Ihned po té rozhodčí utkání ukončil. Zápas se musel divákům líbit, neboť měl náboj do poslední vteřiny.

Vaněk – Lichovník, Šálek, Urbánek P., Cakl D.,Hruška (Komenda), Cakl R., Hellinger, Kříž, Nadaský, Princ