Aktuality > Dorost > Sezóna 2014-2015 > Odehraná kola dorost

13. kolo Štítary - M. / J. 0:3 (0:3)

Datum konání: 28. 3. 2015

(převzato z FB)

Branky: Schläfer 2, Franc
Na první jarní zápas zajížděl náš dorost na půdu Štítar, kde chtěl potvrdit formu z jara a odvézt všechny 3 body. Zpočátku utkání šla na nás vidět nerozehranost a tak trvalo asi 20 minut, než jsme si vypracovali pořádnou šanci. Po té se však v rozmezí několika minut trefil dvakrát Schläfer, nejprve míč dorážel z malého vápna a v druhém případě se krásně trefil po zemi k pravé tyči. Třetí branku přidal Franc, který prošel až do pokutového území, ze kterého se nemýlil. To vše v prvním poločase. Domácí měli také nějaké náznaky šancí, ale nějakou vyloženou si za celý zápas nevypracovali. V druhém poločase to už byl spíše boj o střed hřiště, a tak už ani na jedné straně branka nepadla. Hosté tak odjížděli spokojeni se třemi body.

Sestava: Kvinta J. - Kvinta M.,Holčapek,Brandl,Semotam - Kudláček,Franc(Lehner),Fiedler(Hruška),Žalud - Pelán(Vyklický),Schläfer

Publikováno 7. 4. 2015 9:00

6. kolo M. / J. - TJ Oleksovice 3:0 (1:0)

Datum konání: 28. 10. 2014

B: Němec, Vyklický, Fiedler

Domácí v zápase nemohli využít Holčapka,France a Fiedlera z důvodu odpoledního utkání mužů. Domácí však podali podařený výkon a Oleksovice přehrávali hned od úvodních minut. První gól dal po Semotamově centru Němec - 1:0. Na druhý gól se čekalo do druhé půle, kdy se střelou z otočky prosadil Vyklický 2:0. V 70. minutě se na hřiště dostal Fiedler, a po chvilce svého pobytu završil skóre na konečných 3:0.

Publikováno 29. 10. 2014 11:45

6. kolo M/J - TJ Dynamo Oleksovice 3:0 (1:0)

Původní zápas ze 14.9.2014 odloženo z důvodu nepříznivého počasí na náhradní termín zápasu byl přesunut na út 28.10.2014 v 14:00 hod.

TJ MIKULOVICE - TJ DYNAMO OLEKSOVICE 3:0 (1:0)

Publikováno 22. 9. 2014 9:06

12. kolo Mikulovice - IE Znojmo "B" 5:0 (1:0)

Datum konání: 26. 10. 2014

B: Franc 3, Němec, Fiedler

Domácím se nedařilo proměňovat šance, tu první využil až těsně před poločasem střelou k tyči Franc - 1:0. Hned v úvodu druhé půle přidal Franc po Němcově přihrávce druhou branku - 2:0. Na 3:0 zvyšoval po Francově přihrávce Němec - 3:0. Další přihrávku adresoval Franc na Fiedlera a ten neměl se zakončením problém - 4:0. Na konečných 5:0 zvyšoval po samostatné akci Franc. Domácí předvedli velmi dobrý výkon a zaslouženě vyhráli.

Publikováno 29. 10. 2014 12:08

11. kolo Rakšice - M. / J. 0:1 (0:1)

Datum konání: 18. 10. 2014

Branka: Němec

V 11. kole jsme zajížděli na půdu vedoucího celku tabulky. Případnou výhrou bychom se bodově dotáhli právě na 1. Rakšice. Tímto cílem jsme se začali řídit hned od úvodních minut, hned ve 2.minutě pálil ze střední vzdálenosti Franc, jehož střela však skončila nad domácí bránou. V tlaku však hosté i nadále pokračovali a domácí tak jasně přehrávali. Hosté hlavně hrozili ze standardních situací, zejména po faulu na France, který se odehrál na území velkého vápna, míč si vzal Němec a jen o pár centimetrů minul levý horní růžek. V 35. minutě rozehrával další standardní situaci Franc ze 40 metrů a svým pasem našel ve vápně Němce,který si míč krásně zpracoval na prsa a z otočky napálil míč k tyči domácí svatyně - 0:1. Spokojenější šli do kabin tedy hosté. V druhé půli to byl hlavně boj o střed hřiště,ale hosté nepropadávali a do žádných šancí Rakšické nepouštěli. Když už přišli nějaké náznaky domácích, dokázali si s němi hostující obránci poradit. Hosté předvedli velmi dobrý výkon a z Rakšic si odvezli všechny 3 body!!!

Sestava: Kvinta J. - Kvinta M., Holčapek, Brandl, Semotam - Kudláček (Pospíchal), Franc(Slaný), Fiedler, Žalud (Raputa) -
Němec, Vyklický (Lehner)

Publikováno 23. 10. 2014 11:16

10. kolo M. / J. - Olbramovice 9:1 (5:1)

Datum konání: 12. 10. 2014

Branky: Holčapek 3, Fiedler 2, Franc 2, Vyklický, Ambrosek

I přes to,že se domácím nedařila hra a proměňovat šance,dokázali soupeři nasypat 9 branek a uhrát povinné 3 body.

Sestava:
Kvinta J. - Kvinta M., Holčapek, Fiedler (Raputa),Semotam - Lehner (Pospíchal), Žalud, Kudláček (Hruška) - Franc - Ambrosek, Schlafer (Vyklický)

Publikováno 23. 10. 2014 11:14

9. kolo Šatov - M. / J. 0:0 (0:0)

Datum konání: 5. 10. 2014

B:

Utkání se odehrálo hned po utkání mužů. Hosté,kterým chyběli Němec,Brandl,Pelán, si jeli do Šatova pro bod, odvézt si však mohli všechny tři, měli více ze hry a byli nebezpečnějším týmem, zejména pak v druhé půli. Největší šanci zápasu měli domácí, kterou však dokázal vychytat Kvinta J. na brankové čáře. Hosté spíše hrozili z dobře zahrávaných standartních situací, při jedné takové posadil Franc míč na hlavu Kvintovi M., jeho nebezpečnou hlavičku malého vápna však domácí zblokovali. A když pak ani nadvakrát nedokázali hosté propálit domácího brankáře Kubejku, skončil zápas remízou 0:0.

Sestava: Kvinta J. - Kvinta M.,Holčapek,Semotam - Raputa - Franc - Lehner,Žalud,Ambrosek - Fiedler,Vyklický

Publikováno 23. 10. 2014 11:03

8. kolo M. / J. - Mramotice 3:1 (0:0)

Datum konání: 28. 9. 2014

B: Němec 3x

Domácí hráli první půli pohledný fotbal, který však nevedl k žádným šancím. V druhé polovině zápasu se to otočilo, když domácím se hra nedařila, ovšem díky Němcovi, který vstřelil všechny 3 branky, vybojovali 3 body.

Sestava: Kvinta J. - Kvinta M.,Holčapek,Raputa,Semotam - Franc - Žalud,Němec,Ambrosek - Vyklický,Schlafer

Publikováno 23. 10. 2014 11:01

7. kolo Božice - M. / J. 1:0 (1:0)

Datum konání: 20. 9. 2014

(převzato z facebooku)

B:

Hosté zajížděli na půdu Božic jako vedoucí celek Okresního přeboru a svoji vítěznou šňůru chtěli potvrdit další výhrou. Ovšem hned v 6. minutě utkání se jim tento cíl začal vymykat, když špatnou rozehrávku Holčapka nedokázal zpracovat Franc a domácí šli do protiútoku a míč centrovaný z pravé strany uklidil domácí útočník v pohodě do brány - 1:0. Od té doby však převzali otěže utkání hosté,kteří diktovali tempo hry, ovšem větší příležitosti si nedokázali vypracovat. V 37. minutě musel pro zranění střídat kapitán Fiedler, kterého nahradil Raputa. Ve druhé půli hosté tlačili ještě víc, přicházely i šance. Dvakrát se k hlavičce dostal Franc, poprvé mu domácí brankář hlavičku na poslední chvíli chytil, napodruhé šla těsně vedle brány. Největší šanci zápasu měl znovu Franc po Holčapkově centru, který brankář odrazil Francovi přímo ke kopačkám, ovšem ten jej nedokázal dopravit do domácí svatyně, když ji překopl z malého vápna. Hosté tak doplatili na neproměněné šance a z Božic odjížděli s prázdnou.

Sestava: Kvinta J. - Kvinta M.,Holčapek,Fiedler(37.Raputa),Semotam - Franc - Hruška,Žalud,Lehner - Vyklický,Ambrosek

Publikováno 22. 9. 2014 9:45

5. kolo TJ Sokol Tasovice "B" - M./J. 0:3 (0:1)

Datum konání: 6. 9. 2014