Aktuality > Dorost > Sezóna 2014-2015 > Odehraná kola dorost > 13. kolo Štítary - M. / J. 0:3 (0:3)

13. kolo Štítary - M. / J. 0:3 (0:3)

28.3.2015

(převzato z FB)

Branky: Schläfer 2, Franc
Na první jarní zápas zajížděl náš dorost na půdu Štítar, kde chtěl potvrdit formu z jara a odvézt všechny 3 body. Zpočátku utkání šla na nás vidět nerozehranost a tak trvalo asi 20 minut, než jsme si vypracovali pořádnou šanci. Po té se však v rozmezí několika minut trefil dvakrát Schläfer, nejprve míč dorážel z malého vápna a v druhém případě se krásně trefil po zemi k pravé tyči. Třetí branku přidal Franc, který prošel až do pokutového území, ze kterého se nemýlil. To vše v prvním poločase. Domácí měli také nějaké náznaky šancí, ale nějakou vyloženou si za celý zápas nevypracovali. V druhém poločase to už byl spíše boj o střed hřiště, a tak už ani na jedné straně branka nepadla. Hosté tak odjížděli spokojeni se třemi body.

Sestava: Kvinta J. - Kvinta M.,Holčapek,Brandl,Semotam - Kudláček,Franc(Lehner),Fiedler(Hruška),Žalud - Pelán(Vyklický),Schläfer