Aktuality > Dorost > Sezóna 2014-2015 > Odehraná kola dorost > 11. kolo Rakšice - M. / J. 0:1 (0:1)

11. kolo Rakšice - M. / J. 0:1 (0:1)

18.10.2014

(převzato z FB)

Branka: Němec

V 11. kole jsme zajížděli na půdu vedoucího celku tabulky. Případnou výhrou bychom se bodově dotáhli právě na 1. Rakšice. Tímto cílem jsme se začali řídit hned od úvodních minut, hned ve 2.minutě pálil ze střední vzdálenosti Franc, jehož střela však skončila nad domácí bránou. V tlaku však hosté i nadále pokračovali a domácí tak jasně přehrávali. Hosté hlavně hrozili ze standardních situací, zejména po faulu na France, který se odehrál na území velkého vápna, míč si vzal Němec a jen o pár centimetrů minul levý horní růžek. V 35. minutě rozehrával další standardní situaci Franc ze 40 metrů a svým pasem našel ve vápně Němce,který si míč krásně zpracoval na prsa a z otočky napálil míč k tyči domácí svatyně - 0:1. Spokojenější šli do kabin tedy hosté. V druhé půli to byl hlavně boj o střed hřiště,ale hosté nepropadávali a do žádných šancí Rakšické nepouštěli. Když už přišli nějaké náznaky domácích, dokázali si s němi hostující obránci poradit. Hosté předvedli velmi dobrý výkon a z Rakšic si odvezli všechny 3 body!!!

Sestava: Kvinta J. - Kvinta M., Holčapek, Brandl, Semotam - Kudláček (Pospíchal), Franc(Slaný), Fiedler, Žalud (Raputa) -