Aktuality > Dorost > Sezóna 2014-2015 > Odehraná kola dorost > 22. kolo M. / J. - Rakšice 3:2 (0:1)

22. kolo M. / J. - Rakšice 3:2 (0:1)

31.5.2015

B: Němec, Ambrosek, Franc

(převzato z FB)

Předposlední zápas sezóny OP dorostu přivítali domácí, kteří drželi o bod první místo, druhé Rakšice. Domácí nastoupili téměř v plné sestavě, chyběl jim jen Žalud. Už ve druhé minutě utkání se řítil hostující Horák sám na brankáře Kvinty, ten se ovšem zaskvěl, když jeho střelu vykopl do bezpečí. Domácí hosty přehrávali, ale jejich útoky často končily u pokutového území hostů. Hosté se zase spoléhali na protiútoky, po dalším z nich se jim ve 22. minutě naskytla možnost standartní situace z 23 metrů, míč si postavil Štolpa, vystřelil a jeho střelu nešťastně tečoval Semotam, Kvinta neměl nárok - 0:1. Domácí hráli trpělivě i nadále. Těsně před koncem první půle byl v pokutovém území faulován Franc a domácí dostali možnost srovnat stav utkání, k penaltě se postavil Němec, ale svou možností pohrdl, když trefil jen hostujícího brankáře do nohy. Za stavu 0:1 pro hosty se šlo do kabin. Do druhé půle udělali domácí jednu změnu, Vyklického na pozici předstopera nahradil Brandl. V 50. minutě se k míči na levé straně dostal Lehner, popotáhl ho a poslal Němcovi gólovou přihrávku, kterou už Němec střelou na zadní tyč proměnil - 1:1. Hned o chvíli později bylo ještě lépe, Fiedler se dostal u levé lajny k odraženému míči, poslal míč do vápna a Franc střelou z první poslal domácí do vedení - 2:1. Hosté se v této chvíli na nic nezmohli než na odkopávané míče. Tlak domácích byl obrovský. V 65. minutě se navíc u pravé lajny uvolnil Franc, nacentroval míč do vápna na Fiedlera, ten však byl zablokovaný, k míči se však na brankové čáře dostal Ambrosek a hlavou už neměl problém vsítit třetí gól domácích - 3:1. Domácí hru kontrovali a hostům snížení dlouho neumožňovali. Avšak v 89. minutě se k centru dostal hostující Sobotka a hlavičkou potrestal špatné vyběhnutí Kvinty - 3:2. Domácí však výhru uhájili a zaslouženě si vybojovali celkové 1. MÍSTO OP ZA SEZÓNU 2014/2015.

Sestava: Kvinta J. - Semotam,Holčapek,Lehner - Vyklický(Brandl) - Kudláček(Hoch),Franc,Fiedler,Schlafer(Pospíchal) -