TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Dorost > Sezóna 2013-2014 > Odehraná kola 2013/14 dorost > 3. kolo Mramotice - Mikulovice 3:1 (1:1)

3. kolo Mramotice - Mikulovice 3:1 (1:1)Datum konání:
24.8.2013

B: 6´ Ambrosek F.

Hosté přijeli do Mramotic s cílem získat bod. Úvod se jim vydařil, a přestože začali utkání bez Bindera V. o desíti hráčích, ujali se vedení v 6´po dorážce přímého kopu Fiedlera, Ambroskem - 0:1. Domácí začali postupně přebírat iniciativu a byli lepším mužstvem. Důkazem byla nastřelená tyč Kvintovi brány. Zaslouženě bylo srovnáno ve 34´, kdy měli domácí spoustu času na koncovku – 1:1. Do šaten mohli jít spokojenější hosté, Lehnerova střela skončila na spojnici břevna a tyče.

Druhý poločas ovládli domácí, hosté v útoku nepodrželi míč a tím si nevytvářeli šance. Domácí byli kombinačně lepší, ale Kvinta držel hosty ve hře o body. To se nedá říct o střídajícím Slaným, který po chvilce na hřišti, řešil odkop míče v 62´ přes šířku šestnáctky, což domácí využili ke skórování – 2:1. V 70´opět domácí využili chyby a vedli už 3:1. Hosté zkoušeli s výsledkem něco udělat, byli aktivnější než doposud a vytvářeli si šance, jednu z nich hlavou Binder nedal. Hosté tak odjíždějí zklamaní z výsledku

Sestava: KvintaJ. – Fruhwirt, Kvinta M., Černý P., Raputa (Binder M.), Fiedler (62´Slaný), Vyklický, Ambrosek, Lehner, Semotam, Binder V.


Menu

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina OFS podzim 2021

terminova-listina-jmkfs-podzim-2021.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 21/22

Rozpis soutěží JMK FS 21/22