Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 žáci

18. kolo Mikulovice - Višňové 0:11 (0:7)

Datum konání: 21. 4. 2013

fota ze zápasu

B:

Domácí nastoupili se značně oslabenou sestavou. To bohužel poznamenalo i ty zkušené, kteří na trávníku byli, a kteří neodvedli ze svého maxima ani trochu. Za celý zápas se dostali jednou k soupeřově bráně, což skončilo střelou vedle. Hosté zaslouženě zvítězili a to ještě nedokončili brankou další obrovské stoprocentní šance.

Publikováno 8. 8. 2014 21:00

17. kolo Štítary - Mikulovice 4:0 (1:0)

Datum konání: 13. 4. 2013

B:

Jarní počasí přivítalo hosty z Mikulovic na domácím hřišti ve Štítarech, vzhledem k podmáčenému travnatému hřišti se utkání odehrálo na druhém hřišti s prosívkou. Obě mužstva začala velmi opatrně a nedařily se rozehrávky ani jednomu týmu. Útočnější však byly domácí a vytvořili si aktivní hrou ve 22 min. standardku z hranice šestnáctky, po které pěknou střelou, za mírné pomoci větru, se ujali domácí vedení 1:0. Hosté byli takřka bez šancí a téměř neohrozili domácí svatyni. Tak skončil i první poločas. Ve 45 min. se po faulu hostí v pokutovém území, dočkali domácí zasloužené penalty, kterou bez problémů proměnili 2:0. Po této brance z domácích spadly poslední zbytky nervozity a převzaly plně otěže hry. V 52 min. po hrubé chybě obrany navyšovali dorážkou pod břevno již na 3:0. V 60 min. se pak ještě uvolnil domácí hráč a křížnou střelou pod brankáře zakončil trápení hostí - 4:0.

Publikováno 8. 8. 2014 20:59

13. kolo Mikulovice - Šatov 1:4 (0:2)

Datum konání: 4. 11. 2012

B: Reinke pen.

Domácí prohráli o tři branky. Úroveň hry, ale rozdíl nepřinesl. Domácí byli v koncovce na rozdíl od soupeře nepřesní, a tak hosté si odváží všechny body.

Publikováno 8. 8. 2014 20:58

12. kolo Prosiměřice - Mikulovice 3:2 (3:0)

Datum konání: 28. 10. 2012

38´, 58´Pelán Roman

V mrazivém počasí srovnali síly naši žáci s týmem Prosiměřic, který momentálně vede tabulku soutěže. Rozdíl ve kvalitě hry byl patrný zvláště v prvním poločase, kdy v 6 min. střelou k tyči otevřeli domácí skóre 1:0. V 11 min. překvapil gólmana Reinkeho povedeným lobem na zadní tyč další prosiměřický hráč a bylo již 2:0. Běžela 19.min. a domácí přidali třetí gól, a to po vyběhnutí gólmana a následném nepovedeném odkopu, dorážkou pod břevno 3:0. Hosté se pouze osmělili ve 23.min., kdy střela France letěla nad břevno. Do druhého poločasu však hosté nastoupili pokropeni živou vodou a předváděli zcela odlišný a účinnější způsob hry. Rozehře a útočnosti napomohl T. Reinke, kterého v bráně vystřídal L. Pokorný. V 38.min. zatáhl po pravé straně centr M. Kvinta a hlavou se krásně trefil R. Pelán 1:3. Domácí si pár šancí vytvořili, ale nedokázali se trefit mezi tři tyče. Stoprocentní šanci spálili domácí v 53. min. po minele J. France, který při obranném odkopu netrefil dobře balón. O pět minut však svou chybu napravil, to když pěkným centrem našel opět hlavu R. Pelána, který nekompromisně hlavičkoval pod břevno 2:3. Hosty tento gól opět nastartoval, ale bohužel další branky již nepřišly. Srovnání měl 5 minut před koncem na kopačkách R. Pelán, ale hatricku se bohužel nedočkal. A tak po dobrém výkonu v druhém poločase museli hosté nechat všechny tři body prosiměřickým borcům.

Publikováno 8. 8. 2014 20:57

11. kolo Dobšice - Mikulovice 5:0 (0:0)

Datum konání: 21. 10. 2012

B:

V nepříznivém počasí nastoupili naši žáci k zápasu s týmem, který je momentálně v tabulce na druhém místě. Rozdíl ve kvalitě hry byl patrný, i když poločasový výsledek tomu nenasvědčoval (0:0). Dobrými zákroky se blýskl Tomáš Reinke, který hráče Dobšic v první půli vychytal. Druhý poločas však jednoznačně patřil hostům, kteří zpřesnili hru a již ve 32. minutě vedli 2:0. Po dalších chybách v obraně a výborných kombinací domácích přidali dobšičtí  ještě další tři góly. Hosté během celého zápasu téměř neohrozili domácího gólmana, vázla rozehrávka a kombinačně se vůbec nedařilo. Domácí zaslouženě vyhráli.

Publikováno 8. 8. 2014 20:55

10. kolo Mikulovice - Miroslav 3:3 (1:2)

Datum konání: 14. 10. 2012

B: Lehner 2x, Pelán

Hosté byli od úvodu fotbalovější a hýřili pohybem a také proto vedli 2:0. Domácí působili odevzdaně, zejména Franc na postu stopera. Do poločasu snížil Pelán, když byl důrazný ve vzdušném souboji s brankařem – 1:2 a rázem domácí ožili. Nastřelili dvě břevna. Druhý poločas měli územní převahu domácí, kteří vyrovnali Lehnerem z přímého kopu – 2:2 z velkého úhlu. Zajimavé utkání hosté strhli opět na svoji stranu dalekonosnou střelou Krula. Dobře chytající Reinke, neměl na střelu nárok – 2:3. Domácí ale odpověděli opět Lehnerem. Franc rozehrál přímý kop na místo centru na Lehnera, který pěknou střelou z 25 metrů vyrovnal – 3:3. Krula měl možnost opět poslat hosty do vedení, střelou Reinkeho překonal, v cestě do sítě stála tyč. Utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů, když hosté v závěru mohli po rohu zápas rozhodnout.

Publikováno 8. 8. 2014 20:54

9. kolo Jevišovice - Mikulovice 1:3 (1:2)

Datum konání: 7. 10. 2012

B: 3x Lehner

I v tomto utkání bylo nepřítelem počasí. Hosté vedli po dvou brankách Lehnera 1:2. Pak musel rozhodčí utkání na chvíli přerušit. To prospělo hostům, kteří po návratu na hřiště dali třetí gól a zaslouženě vyhráli. Tři branky vsítil Lehner a hosté díky tomu zaslouženě zvítězili. Domácí v tabulce bez bodu hráli neustále pod tlakem. Výjimkou byla situace při brance, kdy využili snad jedinou svoji šanci.

Publikováno 8. 8. 2014 20:53

8. kolo Mikulovice - Božice 2:1 (1:1)

Datum konání: 29. 9. 2012

B: Lehner 2x

Zápas měl dobrou úroveň. Hosté se ujali vedení. Po té domácím rozhodčí vyloučil hráče a museli hrát tři čtvrtiny zápasu o desíti. Přesto měli převahu a byli lepším týmem a zaslouženě vyrovnali Lehnerem. Ten v 60´proměnil samostatnou akci brankou a rozhodl o zisku tří bodů pro domácí. Další šance domácí nevyužili a když nedovolili hostům v závěrečné snaze o vyrovnání si vypracovat šanci, skončilo utkání vítězstvím domácích po dlouhých pěti kolech, kdy nezískali ani bod.

Publikováno 8. 8. 2014 20:52

7. kolo IE Znojmo - Mikulovice 8:1 (3:1)

Datum konání: 23. 9. 2012

B: Šobová T.

Hosté přijeli s desíti hráči a byli svědky koncertu domácích, kteří roli favorita potvrdili, přestože měli ulehčenou práci. Hosté působili odevzdaně a je škoda, že na aktivitu Terezky Šobové a Romana Pelána, nikdo další nenavázal. Nadějný poločasový výsledek dlouho nevydržel a na konci zápasu se zastavil na osmi obdržených brankách.

Publikováno 8. 8. 2014 20:51

6. kolo Mikulovice - Tasovice 1:3 (0:2)

Datum konání: 16. 9. 2012

B: Pelán

Domácí přivítali soupeře zvučného jména, který však byl rovnocenným soupeřem. Domácí chtěli po bodovém půstu už bodovat. Do brány se tentokrát postavil Amrosek, který ve vyrovnaném průběhu nestačil na dalekonosnou střelu pod břevno z přímého kopu po zbytečném faulu France – 0:1. Domácí se snaha nemůže upřít, ale vypracované šance v síti neskončili. Nejblíže brance byl Pelán, kterému vykopl míč z brankové čáry obránce. Druhý poločas domácí nedali do hry všechno, vytratila se bojovnost. To ale až po snížení z kopačky Pelána. Hosté toho využili ke vstřelení branky na 1:3 a tento výsledek si bezpečně pohlídali až do závěrečného hvizdu.

Publikováno 8. 8. 2014 20:50