TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 žáci > 11. kolo Dobšice - Mikulovice 5:0 (0:0)

11. kolo Dobšice - Mikulovice 5:0 (0:0)

Datum konání:
21.10.2012

B:

V nepříznivém počasí nastoupili naši žáci k zápasu s týmem, který je momentálně v tabulce na druhém místě. Rozdíl ve kvalitě hry byl patrný, i když poločasový výsledek tomu nenasvědčoval (0:0). Dobrými zákroky se blýskl Tomáš Reinke, který hráče Dobšic v první půli vychytal. Druhý poločas však jednoznačně patřil hostům, kteří zpřesnili hru a již ve 32. minutě vedli 2:0. Po dalších chybách v obraně a výborných kombinací domácích přidali dobšičtí  ještě další tři góly. Hosté během celého zápasu téměř neohrozili domácího gólmana, vázla rozehrávka a kombinačně se vůbec nedařilo. Domácí zaslouženě vyhráli.