TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 žáci > 12. kolo Prosiměřice - Mikulovice 3:2 (3:0)

12. kolo Prosiměřice - Mikulovice 3:2 (3:0)

Datum konání:
28.10.2012

38´, 58´Pelán Roman

V mrazivém počasí srovnali síly naši žáci s týmem Prosiměřic, který momentálně vede tabulku soutěže. Rozdíl ve kvalitě hry byl patrný zvláště v prvním poločase, kdy v 6 min. střelou k tyči otevřeli domácí skóre 1:0. V 11 min. překvapil gólmana Reinkeho povedeným lobem na zadní tyč další prosiměřický hráč a bylo již 2:0. Běžela 19.min. a domácí přidali třetí gól, a to po vyběhnutí gólmana a následném nepovedeném odkopu, dorážkou pod břevno 3:0. Hosté se pouze osmělili ve 23.min., kdy střela France letěla nad břevno. Do druhého poločasu však hosté nastoupili pokropeni živou vodou a předváděli zcela odlišný a účinnější způsob hry. Rozehře a útočnosti napomohl T. Reinke, kterého v bráně vystřídal L. Pokorný. V 38.min. zatáhl po pravé straně centr M. Kvinta a hlavou se krásně trefil R. Pelán 1:3. Domácí si pár šancí vytvořili, ale nedokázali se trefit mezi tři tyče. Stoprocentní šanci spálili domácí v 53. min. po minele J. France, který při obranném odkopu netrefil dobře balón. O pět minut však svou chybu napravil, to když pěkným centrem našel opět hlavu R. Pelána, který nekompromisně hlavičkoval pod břevno 2:3. Hosty tento gól opět nastartoval, ale bohužel další branky již nepřišly. Srovnání měl 5 minut před koncem na kopačkách R. Pelán, ale hatricku se bohužel nedočkal. A tak po dobrém výkonu v druhém poločase museli hosté nechat všechny tři body prosiměřickým borcům.