Aktuality > Dorost > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 dorost

Odehraná kola 2012/13 dorost

7. kolo Hatě - Mikulovice 2:1 (1:0)

Datum konání: 22. 9. 2012

B: 61´ Holčapek

Pro hosty to byl smolný zápas. Po celé utkání byli jasně lepší, brankově to ale nevyjádřili a proto odjeli bez bodu. Domácí začali lépe a ve 4´ se ujali vedení, když po průniku hostující obranou z nulového úhlu prostřelil Kvinty Zezulka – 1:0. Vyrovnat mohl Holčapek ve 21´, samostatný únik brankař vyrazil k Fiedlerovi, který trefil břevno prázdné brány. Od 23´ hráli domácí oslabeni o vyloučeného hráče a bránili se velkému tlaku. Vrbkovu střelu z 33´ vyrazil brankař. Na břevně skončila i vyražená střela R. Valy ze 43 minuty. Branku do šatny mohli dát hosté Bindrem, Holčapkovu vyraženou střelu ale do sítě nedostal. Vyrovnání přišlo v 61´ z kopačky Holčapka po rohu Balíka – 1:1. Jenomže nepozornost a nedůraz hostů, potrestali domácí ihned po rozehře Budínem – 2:1. V 65´ spálil obrovskou šanci opět Binder, který netrefil bránu z dorážky. Poslední příležitost spálil Holčapek, který po kombinační akci minul trestuhodně bránu.

Publikováno 8. 8. 2014 10:10

6. kolo VOLNO

Datum konání: 15. 9. 2012

Publikováno 8. 8. 2014 10:07

5. kolo Mramotice - Mikulovice 0:5 (0:2)

Datum konání: 8. 9. 2012

B: 62´, 89´ Balík M., 18´ Binder, 83´ Fiedler, 28´ Fruhwirt pen.

Hosté pokračují ve vítězném tažení, tentokrát jim stáli v cestě Mramotice. Ti drželi krok s hosty prvních dvacet minut, kdy byla hra vyrovnaná. Na konci dvacetiminutovky, v 18´ otevřel kuriosně brankový účet Binder, když jeho střelu zastavila tyč, od které se odrazil míč do brankaře a do sítě – 0:1. Na dvougólový rozdíl mohl zvýšit Balík po narážečce s Holčapkem, brankař byl ale proti. Na dvoubrankový rozdíl zvýšil Fruhwirt z penalty ve 28´ po faulu na Holčapka – 0:2. Po změně stran se museli hosté obejít bez Vyklického, který v 58´ viděl za zákrok zezadu na unikajícího hráče domácích, červenou kartu. Těm to ale nevadilo, ba naopak. Hned v 62´ po standartní situaci zahrávanou Fruhwirtem, zakončil Balík – 0:3. Hosté byli aktivní i v oslabení  a domácím to předvedli . V 83´ vhazoval míč při autu Balík do šestnáctky, kde domácí míč neodvrátila, ten se dostal k Fiedlerovi, který nezaváhal – 0:4. A poslední branka padla v 89´ z kopačky Balíka, který si po individuální akci připsal druhý gól v utkání.

Kvinta –  Fruhwirt, Vyklický, Vrbka, Franc, Semotam, Fiedler L., Balík, Vala R.,  Binder V., Holčapek.

4. kolo Mikulovice - Jevišovice 13:1 (6:1)

Datum konání: 1. 9. 2012

B: 52´, 63´, 69´, 70´ Vrbka, 10´, 32´, 51´Balík M., 8´, 21´, 49´Binder, 34´, 43´,47´,

Domácí jednoznačně hosty přehráli. Hned ve 2´nastřelil břevno Binder z hranice šestnáctky. A hned v 8´se domácí trefili, Balík unikl a připravil před prázdnou bránu tutovku Binderovi, ten nezaváhal – 1:0. Sám autor předchozí přihrávky se trefil v 10´ sám, po individuální akci a pěknému zakončení – 2:0. O minutu později přestřelil z jedenácti metrů Fiedler. Stejný hráč vystřelil v 21´ z 25-ti metrů, trefil břevno a Binder dorazil do prázdné brány – 3:0. Hosté odpověděli po stejné akci s tím rozdílem, že střela šla na Kvinty z půlící čáry, od břevna dorazil Žalud – 3:1. Po té stříleli branky pouze domácí. Ve 32´Balík nadvakrát dostal míč do sítě – 4:1, 34´ po zahraném rohu, dorazil Holčapek míč do branky – 5:1. Do poločasu ještě stejný hráč hlavou doklepl míč do branky. Střílel Binder ve 43´- 6:1. Hned po obrátce ve 47´ zvýšil opět Holčapek po autovém vhazování tvrdou střelou – 7:1. Ve 49´ dorazil vyraženou Balíkovu střelu z 25-ti metrů brankařem, Binder – 8:1. v 51´se Balík trefil přímo technicky pod břevno – 9:1. Od této chvíle se trefil pouze Vrbka. Hned v 52´Balík přihrál Vrbkovi před bránu a ten bezpečně proměnil – 10:1. Po individuální akci se prosadil v 63´- 11:1 a v 69´- 12:1. V 70´ zahráli domácí dlouhý aut na Vrbky, který samostatný únik proměnil a ukončil gólový festival domácích – 13:1.

Kvinta –  Fruhwirt, Vyklický, Vrbka, Franc, Semotam, Fiedler L., Holčapek, Vala R., Balík M., Binder V.

Publikováno 8. 8. 2014 10:06

3. kolo Štítary - Mikulovice 0:4 (0:1)

Datum konání: 25. 8. 2012

B: 25´, 87´Holčapek, 66´ Balík, 83´Fruhwirt pen.

V utkání dominovali hosté. Hned v 5´se dostal do vyložené šance Vrbka, který postupoval sám na brankaře, břevno ale bylo překážkou míči do sítě. Jak se má s takovou šancí naložit, ukázal ve 25´Holčapek, který proměněným nájezdem poslal hosty do vedení – 0:1. Do poločasu se skóre neměnilo, naopak ve druhém branky padali. Diváci si na ně museli počkat na konec utkání. Před tím se ale trefil ještě v 66´ Balík, který se dostal po individuální akci, do vyložené šance, kterou nepohrdl – 0:2. A když byl faulován v pokutovém území Vrbka, potvrdil stoprocentní úspěšnost v proměnění pokutových kopů Fruhwirt, běžela 83´ - 0:3. Domácí obrana nebyla pozorná, protože nechávala hosty projít obranným valem jako nůž máslem a tak si mohl připsat Holčapek v 87´svoji druhou branku – 0:4. Na svoji šanci z úvodu utkání, navázal Vrbka i 88´, neuspěl stejně jako na záčatku.

Kvinta –  Fruhwirt, Vyklický,  Franc, Černý, Vala, Fiedler L.(Ambrosek), Balík M., Semotam, Holčapek, Vrbka.

Publikováno 8. 8. 2014 10:04

2. kolo Mikulovice - Blížkovice 0:3 (0:2)

Datum konání: 18. 8. 2012

B:

Hosté byli jasně lepším týmem a domácí s řadou žáků jim nestačili.

Kvinta –  Fruhwirt, Vyklický,  Franc, Černý, Lehner,  Fiedler L.,Balík M., Semotam (Binder M.), Holčapek, Binder V. )Vala R.

Publikováno 8. 8. 2014 10:03

1. kolo Micmanice - Mikulovice 1:7 (0:5)

Datum konání: 11. 8. 2012

B: 23., 44. Holčapek, 28., 80. Fiedler, 23., 29. Binder, 20. Balík M.

Zápas začal vyrovnanou partií a úroveň se držela až do dvacáté minuty, kdy hosté proměnili zásluhou Balíka vypracovanou šanci. Po té se domácím hra rozpadla a následovali další branky až do poločasového stavu 0:5. Druhý poločas opět ovládali hosté, kteří dali další dva góly.

Publikováno 8. 8. 2014 10:02