Aktuality > Dorost > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 dorost > 4. kolo Mikulovice - Jevišovice 13:1 (6:1)

4. kolo Mikulovice - Jevišovice 13:1 (6:1)

1.9.2012

B: 52´, 63´, 69´, 70´ Vrbka, 10´, 32´, 51´Balík M., 8´, 21´, 49´Binder, 34´, 43´,47´,

Domácí jednoznačně hosty přehráli. Hned ve 2´nastřelil břevno Binder z hranice šestnáctky. A hned v 8´se domácí trefili, Balík unikl a připravil před prázdnou bránu tutovku Binderovi, ten nezaváhal – 1:0. Sám autor předchozí přihrávky se trefil v 10´ sám, po individuální akci a pěknému zakončení – 2:0. O minutu později přestřelil z jedenácti metrů Fiedler. Stejný hráč vystřelil v 21´ z 25-ti metrů, trefil břevno a Binder dorazil do prázdné brány – 3:0. Hosté odpověděli po stejné akci s tím rozdílem, že střela šla na Kvinty z půlící čáry, od břevna dorazil Žalud – 3:1. Po té stříleli branky pouze domácí. Ve 32´Balík nadvakrát dostal míč do sítě – 4:1, 34´ po zahraném rohu, dorazil Holčapek míč do branky – 5:1. Do poločasu ještě stejný hráč hlavou doklepl míč do branky. Střílel Binder ve 43´- 6:1. Hned po obrátce ve 47´ zvýšil opět Holčapek po autovém vhazování tvrdou střelou – 7:1. Ve 49´ dorazil vyraženou Balíkovu střelu z 25-ti metrů brankařem, Binder – 8:1. v 51´se Balík trefil přímo technicky pod břevno – 9:1. Od této chvíle se trefil pouze Vrbka. Hned v 52´Balík přihrál Vrbkovi před bránu a ten bezpečně proměnil – 10:1. Po individuální akci se prosadil v 63´- 11:1 a v 69´- 12:1. V 70´ zahráli domácí dlouhý aut na Vrbky, který samostatný únik proměnil a ukončil gólový festival domácích – 13:1.

Kvinta –  Fruhwirt, Vyklický, Vrbka, Franc, Semotam, Fiedler L., Holčapek, Vala R., Balík M., Binder V.