Aktuality > Dorost > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 dorost

Odehraná kola 2012/13 dorost

19. kolo Mikulovice - Mramotice 1:1 (0:1)

Datum konání: 26. 4. 2013

B:  Pelán Roman

Oba dva týmy od sebe v tabulce dělí jen jedno místo. Domácí se nemohli dostat ze začátku do hry, tahali míče, nakopávali a hostující obrana si s touto hrou bez problému poradila. Tento způsob hry přinesl následně trest. V 38 minutě po chybách několika domácích hráčů se ze středu dostal míč do vápna, kde nechal Vala odcentrovat soupeře a na přední tyči hostující útočník bez problému proměnil 0:1. Domácí už se do poločasu na nic jiného nezmohli. Do druhého poločasu nastoupili domácí s lepším zaujetím než v poločase prvním (asi bylo v kabině hlučno). Domácí začali lépe kombinovat a začali hosty pomalu tlačit. Ti jen odkopávali míče daleko od své brány, které sbírala domácí obrana. První velkou šanci měl Binder, když se uvolnil a tvrdou střelou z 20 metrů ohrozil hostující brankáře, který ji bohužel skvěle chytil. Domácí soupeře tlačili, ale gól se jim nedařilo dát. Až v 85 minutě po centru France se výborně hlavou trefil nejmenší hráč na hřišti Pelán 1:1. Mikulovičtí mohli i zvítězit, ale v posledních minutách dvě dobré šance Balík bohužel neproměnil.

Publikováno 8. 8. 2014 10:33

18. kolo Jevišovice - Mikulovice 1:4 (1:1)

Datum konání: 20. 4. 2013

B: Franc, 38´ Fiedler L., 67´ Balík Marek, 79´ Binder Martin,  82´ Holčapek

Obě dvě mužstva měli problémy se sestavou. Hosté nakonec nastoupili v 11 a domácí pouze o 10.
Na začátku zápasu hosté podcenili domácí a z toho plynulo, že po standardní situaci ve 3.minutě domácí skórovali po dorážce Němcem 1:0. Hosté se poté snažili dostat do hry a vstřelit vyrovnávací branku. To se jim ale nedařilo, neboť některé akce zbytečně uspěchali a odevzdali tak domácím míč.
Zasloužené vyrovnaní přišlo až v 38. minutě, kdy Holčapek rychle vhodil míč do hry na Balíka, ten se dostal do vápna a střílenou přihrávkou našel Fiedlera , který z bezprostřední blízkosti nedal brankáři šanci 1:1. Tímto výsledkem skončil i první poločas.
Druhý poločas začal větší aktivitou hostů, kteří se snažili kombinovat a vytvářet si příležitosti.
První přišla v 54. minutě, kdy Binder Martin dorážel míč, ale gólman skvěle zasáhl. To se mu ale už nepodařilo v 67. minutě, kdy po přihrávce Holčapka postupoval sám na brankaře Balík, který přehodil brankáře a bylo to 1:2. To hosty ještě nakoplo. Další gól přišel v 79. minutě, kdy po dlouhém vhazování Balíka, prodloužil Binder Vladimír na svého bratra Martina Bindera a ten dotlačil míč do brány 1:3 . Poslední gól zaznamenali hosté v 82.minutě, kdy po nesmyslné ruce domácího obránce zahrávali hosté penaltu, kterou zahrával Balík a po nacvičeném signálu, přistrčil míč a dobíhající Holčapek nedal brankáři šanci 1:4 a tím uzavřel střeleckou listinu. Hosté si odváží zaslouženě 3 body.

Sestava: Kvinta, Hájek, Černý, Vyklický, Binder Vladimír, Vala, Balík, Fiedler, Franc, Biender Martin, Holčapek

Publikováno 8. 8. 2014 10:30

17. kolo Mikulovice - Štítary 3:0 (1:0)

Datum konání: 13. 4. 2013

fota ze zápasu

B: 27´ Franc, 58´ Hájek, 82´ Holčapek

Utkání znepříjemňoval silný vítr. Hrálo se svižné utkání, kdy každý poločas mělo převahu mužstvo, které hrálo po větru. Hosté měli výhodu větru v zádech v prvním poločase, do šance, ze které by mohli dát branku, nedostali. Ta přišla paradoxně v závěru druhého poločasu, kdy naopak vítr srazil střelu směřující nad bránu na břevno Kvintovi brány. Domácí se ujali vedení ve 27´zásluhou dorážky France. Předcházela tomu křídelní akce Fiedlera, zakončená střelou Holčapka, kterou brankař vyrazil k nepokrytému Francovi – 1:0. Druhý poločas měli převahu naopak domácí, ti na rozdíl od hostů, výhodu větru využili. Hned ve 47´ využil špatné rozehrávky a nedorozumění hostujících záložníků Hájek, který přesnou střelou z hranice šestnáctky rozvlnil síť hostů po druhé – 2:0. I nadále domácí dominovali a dočkali se třetího gólu v 58´ zásluhou křižné střely Holčapka. Přihrával Balík, který míč vybojoval a sólem přes celé hřiště založil akci – 3:0. Potom měli velkou šanci domácí v závěru nervózního utkání vstřelit čtvrtý gól, nařízenou penaltu za faul na Hájka, nevyužil diváky vyvolaný exekutor Michal Vitovský. Brankař slabou střelu k tyči kryl. Přesto mohli být domácí spokojeni se ziskem tří bodů.

Sestava: Kvinta - Hájek, Černý, Binder, Viklický, Vala, Fiedler, Balík, Semotan, Holčapek (Kvinta), Franc (Vitovský).

Publikováno 8. 8. 2014 10:28

14. kolo Mikulovice - Hatě 2:1 (1:0)

Datum konání: 27. 10. 2012

B: 36´ Fiedler, 72´Vrbka

Domácí chtěli napravit porážku z posledního vzájemného utkání, ve kterém  byli lepší, neproměněním šancí, ale zůstali všechny body v Hatích. Tentokrát se utkání odehrávalo ve stejném duchu. Domácí byli lepším týmem, ale neproměňováním šancí se dostávala postupně jejich hra do křeče. Přesto se dostali do zaslouženého vedení. Ve 36´ se Vrbka odhodlal ke střele, která nadělala brankaři plno starostí. Toho využil dobíhající Fiedler, který nadvakrát dorazil vyražený míč do sítě – 1:0. Do poločasu se neujali ještě šance Vrbky, Holčapka a Balíka. Hosté nezůstávali pozadu a několikrát domácí obranu bezúspěšně prověřili.

Druhá půle byla vyrovnanější, pro diváka neméně zajímavá, než půle první. Hosté byli totiž odvážnější dopředu a hned ve 48´sklízeli úspěch, když chyboval Fruhwirt a hostující Bálka neměl problém, osamocený před brankařem, vyrovnat. Domácí se snažili vrátit vedení na svoji stranu, nebylo jim ale přáno. Holčapkova umístěná hlavička po rohovém kopu, skončila těsně vedle. Největší šanci do té doby, spálil Fiedler, který sám před bránou, trefil brankaře. Zaslouženého vedení se dočkali v 72´, kdy Balík centroval a Vrbka neohroženě šel do souboje s obráncem skluzem - 2:1. Hosté hráli vabank a nebyli daleko od vyrovnání. Toho využil Balík a z breaku v 88´postupoval sám na brankaře. Byl zezadu faulován vracejícím se obráncem a ten viděl po zásluze červenou kartu. To ale nebylo vše. Z nařízeného přímého kopu už se domácí radovali ze vstřeleného gólu. Jenomže hostující hráč míč směřující do sítě rukou chytil a hosté tak museli dohrávat o devíti. Přesto měli ještě výhodu rohového kopu, který mohl skončit brankou. Domácí se tak radují ze třech bodů, které jim zajistili druhé místo po polovině soutěže.

Publikováno 8. 8. 2014 10:22

13. kolo VOLNO

Datum konání: 3. 10. 2012

Publikováno 8. 8. 2014 10:20

12. kolo Mikulovice - Mramotice 6:1 (2:1)

B: 33´, 68´ Holčapek, 35´, 71´ Balík, 63´ Vrbka, 70´ Binder

Hosté odehráli celé utkání o deseti hráčích. Celé utkání propršelo a postupem času byl trávník podmáčený. Na kvalitu hry to ale nemělo vliv. Domácí byli po celý zápas aktivnější, bohužel ale obdrželi branku. Po rohovém kopu a nedůrazu v obraně Kvinta v 19´ kapituloval – 0:1. Domácí se nenechali otrávit výsledkem znechutit a kombinační hrou si vypracovali řadu šancí, které žel brankou neskončili. Domácí se zaslouženě dočkali vyrovnání ve 33´. Přímý kop zahrával Balík, brankař sice míč vyrazil, ale z následné skrumáže Holčapek šťastně vyrovnal – 1:1. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat. Po rozehrávce ve 35´ Fiedlerem na Balíka, postupoval sám na brankaře a zkušeně střelou k tyči otočil průběh zápasu – 2:1.

Druhý poločas pokračoval tak jak první skončil. Domácí byli jednoznačně lepší a jak přibývali branky, hosté působili bezradně. V brankostroji pokračoval Vrbka, který angličanem zvýšil v 63´ na 3:1. V 68´ zakončil pěknou individuální akci Vrbky na pravé straně, Holčapek – 4:1. Hned vzápětí, v 70´ měli možnost zahrávat rohový kop, toho se ujal Holčapek, našel hlavu Bindera, jenž nabídnutou příležitostí nepohrdl a hlavou zavěsil – 5:1. Zmar hostů zakončil v 71´ Balík po individuální akci středem hřiště a chytrým zakončením – 6:1. Přestože šance na vstřelení branky byly na obou stranách, skóre se už neměnilo. Mohl za to dva bravurní zákroky Kvinty v bráně domácích, který zlikvidoval stoprocentní šance hostů.

Kvinta – Fruhwirt, Černý, Binder, Vyklický, Semotan, Balík, Fiedler, Franc (Vala), Holčapek, Vrbka.

Publikováno 8. 8. 2014 10:19

11. kolo Jevišovice - Mikulovice 1:9 (0:2)

Datum konání: 20. 10. 2012

B: 22´, 58´, 66´, Holčapek, 69´, 80´ Pelán, 25´, 50´, 70´, 85´ Vrbka

Utkání mělo jasného favorita, Mikulovice. V 8´ještě neproměnil svoji šanci Balík. Po té vhazoval ve 22´aut, míč se dostal k Holčapkovi, který otevřel brankostroj hostů – 0:1. Vrbka rozvlnil síť v domácí bráně ve 25´ po samostatném úniku – 0:2. V prvním poločase to bylo ze strany hostů vše, alespoň co se branek týče. Domácí toho moc směrem dopředu nepředvedli, proto jim svítila na ukazateli nula. Druhá půle branku domácím přinesla, byla to 84´, ale ta řešila pouze korekci výsledku na 1:8. Domácí byli pod neustálým tlakem, z něhož se hosté prosadili v druhém poločase sedmkrát. Hned v 50´ potrestal hrubku domácí obrany Vrbka a proměnil opět samostatný únik – 0:3. V 58´ zahrával Balík standartní situaci a Holčapek se nemýlil - 0:4. Stejný hráč se prosadil v 66´, když se mu opět naskytl samostatný útok – 0:5. Střeleckou premiéru si odbyl Pelán, kterému v 69´připravil možnost skórovat nezištnou přihrávkou Balík, po individuální křídelní akci, ten ji neodmítl – 0:6. Po kombinaci Balíka s Vrbkem, bylo 0:7, skóroval Vrbka v 70 minutě. Osmou branku hostů vsítil opět Pelán, po asistenci Vrbky z 80. minuty – 0:8. Brankový účet zakončil Vrbka v 85´hlavou, po zahraném přímém kopu Balíka – 1:9.

Kvinta – Fruhwirt, Černý, Binder, Vyklický, Semotan (Lehner), Balík, Fiedler, Holčapek, Vrbka, Pelán.

Publikováno 8. 8. 2014 10:18

10. kolo Mikulovice - Štítary 5:3 (2:3)

Datum konání: 13. 10. 2012

B: Holčapek 2, Vrbka, Balík, Fiedler

Během prvního poločasu padlo pět branek Hosté, momentálně předposlední tým tabulky, měli kvalitnější tým, než v prvním vzájemném utkání. Utkání bylo vyrovnané i díky tomu, že domácím se příliš nedařilo. Chyběla bojovnost a nasazení u některých hráčů, což mělo za následek pokles výkonosti domácích. Hosté využili děravé obrany a od počátku utkání vedli. Na úvodní branku Karbana z 19´ odpověděl ihned po rozehrávce důrazem na brankové čáře Holčapek – 1:1. Do vedení šli opět hosté ve 25´ po chybě Vyklického v hlavičkovém souboji. Vyslal nechtěně do šance opět Karbana a ten se nemýlil – 1:2. Domácí si museli dávat pozor na nebezpečné protiútoky po ztrátě míče ve snaze vyrovnat. Snaha domácích byla zúročena ve 39´Holčapkem, který kombinační akci po levé straně, zakončil střelou do sítě – 2:2. Do šatny šli spokojenější hosté a využili opět individuální chyby Vyklického ze 44´- 2:3. Druhá půle byla ve znamení domácích a po narážečce Vrbky s Balíkem, prvně jmenovaný v 59´ vyrovnal – 3:3. O deset minut později domácí vedli. Balík zahrával přímý kop a proměnil bezpečně 3:4. Hosté měli snahu vyrovnat, akce ale končili před hranicí velkého vápna. Naopak domácí měli nebezpečnější akce a jednu z nich, konkrétně v 85´, proměnil Fiedler, přihrával Balík – 5:3.

Sestava: Kvinta – Fruhwirt, Černý, Franc, Vyklický, Semotan, Fiedler, Balík, Holčapek, Binder, Vrbka

Publikováno 8. 8. 2014 10:17

9. kolo Blížkovice - Mikulovice 4:1 (3:1)

Datum konání: 7. 10. 2012

B: 61´ Balík

Na utkání odjeli hosté v jedenácti lidech, neboť žáci hráli ve stejný čas rovněž mistrovské utkání. Na hřišti prvního týmu tabulky se ukázali v dobrém světle. Za deště a větru hráli lépe než domácí, kteří se spoléhali na silné protiútoky z kterých vsítili tři branky. Snížil Balík. Hosté za tohoto stavu trefili dvě břevna. Na šance se nehraje, což dokumentuje branka domácích na 4:1. Hřiště se postupem času stávalo neregulerním a tak rozhodčí ukončil utkání předčasně.

Publikováno 8. 8. 2014 10:15

8. kolo Mikulovice - Micmanice 3:0

Datum konání: 29. 9. 2012