Aktuality > Dorost > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 dorost > 17. kolo Mikulovice - Štítary 3:0 (1:0)

17. kolo Mikulovice - Štítary 3:0 (1:0)

13.4.2013

fota ze zápasu

B: 27´ Franc, 58´ Hájek, 82´ Holčapek

Utkání znepříjemňoval silný vítr. Hrálo se svižné utkání, kdy každý poločas mělo převahu mužstvo, které hrálo po větru. Hosté měli výhodu větru v zádech v prvním poločase, do šance, ze které by mohli dát branku, nedostali. Ta přišla paradoxně v závěru druhého poločasu, kdy naopak vítr srazil střelu směřující nad bránu na břevno Kvintovi brány. Domácí se ujali vedení ve 27´zásluhou dorážky France. Předcházela tomu křídelní akce Fiedlera, zakončená střelou Holčapka, kterou brankař vyrazil k nepokrytému Francovi – 1:0. Druhý poločas měli převahu naopak domácí, ti na rozdíl od hostů, výhodu větru využili. Hned ve 47´ využil špatné rozehrávky a nedorozumění hostujících záložníků Hájek, který přesnou střelou z hranice šestnáctky rozvlnil síť hostů po druhé – 2:0. I nadále domácí dominovali a dočkali se třetího gólu v 58´ zásluhou křižné střely Holčapka. Přihrával Balík, který míč vybojoval a sólem přes celé hřiště založil akci – 3:0. Potom měli velkou šanci domácí v závěru nervózního utkání vstřelit čtvrtý gól, nařízenou penaltu za faul na Hájka, nevyužil diváky vyvolaný exekutor Michal Vitovský. Brankař slabou střelu k tyči kryl. Přesto mohli být domácí spokojeni se ziskem tří bodů.

Sestava: Kvinta - Hájek, Černý, Binder, Viklický, Vala, Fiedler, Balík, Semotan, Holčapek (Kvinta), Franc (Vitovský).