TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2012-2013 > Odehraná kola 2012/13 "A"

Odehraná kola 2012/13 "A"


17. kolo Mramotice - Mikulovice 0:1 (0:0)

Datum konání: 14. 4. 2013

fota ze zápasu

B: 74´ Fiala A.        

Hrál první se třetím, což vyrovnanost utkání jenom potvrdilo. Terén byl hrbolatý a kombinační hře určitě nepřál. V úvodním dějství se odehrávala vyrovnaná partie. Hosté měli sice územní převahu, ale do vyložených šancí se nedostávali. Chyběla přesnější přihrávka ale hlavně, domácí byli směrem dozadu bezchybní, z čehož pramenila jediná branková příležitost z kopačky Balíka. Ta se zrodila v 15´ po centru Cakla R. v, který našel na šestnáctce právě Balíka a ten bez přípravy polovysokou přihrávku bravurně trefil. Stejně tak se dá hodnotit zákrok domácího brankaře, který střelu do pravého horního rohu, vyškrábl na roh. I na druhé straně domácí zahrozili ve 30´po rohovém kopu. Ten ale domácí zakončili pouze hlavičkou do boční sítě. Jinak domácí vyslali více střel na branku Elise. V 9´vystřelili z pravé strany, ve 20´zahrozili z přímého kopu, žádná ze střel ho ale neohrozila, šly v bezpečné vzdálenosti vedle brány. Do druhého poločasu vstoupili hosté s pozměněnou sestavou a na hře to bylo znát. Byli aktivnější a domácí téměř k ničemu nepustili. Jak tomu bývá za těchto situací, mužstvo pod tlakem se spoléhá na brejky. Jeden z nich v 52´vypadal nadějně, vše ale řešil Nadaský spolu se svými spoluhráči z obrany, nebo s rozehrávkou vypomohl i Elis. Z hostů jako první vystřelil ve 49´Fiala A., když se pěkně uvolnil Cakl R., střela postrádala přesnost a našla si pouze ochrannou síť nad bránou domácích. Stejný hráč a se stejným výsledkem zahrával v 62´přímý kop. Náladu si Fiala A. spravil v 65´po rohovém kopu Balíka. Ten zakončil hlavičkou z bezprostřední vzdálenosti přesně a nedal tak domácímu brankaři sebemenší šanci  - 0:1. Hosté se po brance snažili hru ovládat i nadále, postupem času se ale domácí museli vrhnou své sily více do útoku a hra tak byla ovlivněná podvědomím obránců na jedné i druhé straně, neudělat chybu. Míče tak s jistotou létaly z jedné strany na druhou. I když hosté některé tyto situace řešili přece jenom fotbalověji. Posledních deset minut se spoléhali domácí na dlouhá autová vhazování, ze kterých se šance nedočkaly, a tak hosté mohli slavit zisk důležitých třech bodů.

Sestava: Elis - Nadaský, Caha R., Fiala (83´ Pevný), Urbánek, Krčmář, Petkov, Černý D., Cakl R. (75´Holčapek), Balík, Fiala A. (85´Petříček).


Publikováno 7. 8. 2014 14:17

16. kolo Mikulovice - Hatě 3:1 (1:0)

Datum konání: 6. 4. 2013

fota ze zápasu

B: 42´ Balík, 49´ Krčmář, 83´Fiala A.        

Utkání na umělé trávě v Jevišovicích, sledovalo šedesát platících diváků. Ti viděli začátek v režii domácích. Hosté se osmělili až v 16´ kdy musel být Elis pozorný při výpadu hostujícího útočníka. Hosté od té doby byli před brankou Elise nebezpeční díky jednoduché kombinaci. Domácí měli na úvod sice územní převahu, nicméně do brankových příležitostí, jim hostující obrana nedovolila se dostávat. Až po půl hodině se po rohovém kopu dostal do šance A. Fiala, střela z otočky skončila vysoko nad bránou. Domácí se dostávali kombinačně k šestnáctce, kde jim nevycházely finální přihrávky, nebo centry. To naopak vyšlo ve 42´Petkovovi. Tomu přihrál Fiala A., když se uvolnil na středu hřiště, míč směřoval na Balíka, který se ocitl sám před brankařem. Zpracováním se dostal do horší střelecké pozice, přesto dokázal brankaře prostřelit a poslat domácí do vedení – 1:0. Tento stav vydržel do konce první půle. Druhá se odehrávala v jasné režii domácích. Jako první se představil v šanci Černý D. ve 48´, těsně minul. Následoval roh, po kterém ve 49´skóroval Krčmář křižnou střelou – 2:0. Domácí i za stavu 2:0 měli hru pod kontrolou, což potvrdili akce, které nebyly zakončené gólem, ale diváky potěšily. Jednu z nich založil Černý D., který přihrál do šestnáctky Krčmářovi, toho ale zklamalo zpracování. Hned v 58´zakončoval po autovém vhazování nad. Hosté se začali osmělovat a nebýt zákroku Elise u přední tyče v 60´, kdy nohou vykopl na roh, kdo ví, jak by akce skončila. Další v pořadí kdo spálil své šance, byl Balík, který nejprve v 69´nezužitkoval přihrávku pod sebe Pevného a v 74´postupoval po přihrávce Fialy A. sám na brankaře, koncovku ale řešil razantní střelou a s tou si brankař poradil. Nedáš – dostaneš, platilo v 81´po rohovém kopu a skrumáži, ve které se nejlépe zorientoval Fišer a prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 2:1. Mohlo být zaděláno na drama, jenomže Petkov ideálně našel vzápětí v 83´ Fialy A., ten vyhrál souboj s brankařem a do prázdné brány pohodlně zasunul – 3:1. Domácí si i nadále vytvářeli šance, další měl Balík, opět postupoval sám na brankaře, promeškal ale ideální pozici pro zakončení a dostal do výhody brankaře, který vyrazil míč v probíhající 90´na roh. Po něm hlavičkoval Pevný R. do náruče brankaře. Utkání dovedli domácí do vítězného konce a upevnili si vedoucí příčku.

Sestava: Elis - Nadaský, Caha R. (85´Hájek), Fiala, Urbánek, Krčmář, Petkov, Černý D., Holčapek (62´Pevný), Balík, Fiala A. (88´Šálek).

 Ostatní zápasy 16. kola byly pro nezpůsobilé terény odložené.


Publikováno 7. 8. 2014 13:35

14. kolo Jevišovice "B" - Mikulovice 2:1 (0:1)

Datum konání: 11. 11. 2012

B: 29´ Princ            

Vedoucí tým tabulky přijelo podpořit čtyřicítka fanoušků, kteří měli možnost shlédnout v posledním utkání podzimní části, slušný zápas. Některé hráče B-mužstva nahradili hráči A-mužstva, kteří měli své utkání v krajské soutěži zrušené a tak přispěli k dobré úrovni derby. Hrálo se utkání, v kterém nebylo příliš prostoru na kombinaci. Obě mužstva nechtěla udělat chybu, a proto se šance rodili dlouhými nakopávanými míči, se kterými si obrany poradily. Neplatilo to o 17 minutě. V ní se radovali ze vstřeleného gólu domácí, který ale pro dlouho před tím avizovaný ofsajd, neplatil. Hosté se začali jako první osmělovat s kombinací a začali ohrožovat domácí bránu. Po dlouhém autu Balíka se nedostal k dorážce Cakl J. Zaslouženého vedení se dočkali hosté ve 29´po centru Cakla J., dopravil hrudí míč do sítě Princ – 0:1. Pak se hosté po faulu na Cakla J. dožadovali penalty, rozhodčí byl ale jiného názoru. Po standartní situaci měl blízko ke gólu Krčmář, na míč ale nedosáhl. Na opačné straně mohli v poslední minutě prvního poločasu vyrovnat domácí z přímého kopu, obrana ale bezpečně odvrátila. Po poločasu měl obrovskou šanci Princ, postupoval sám na brankaře, ten jej ale vychytal i díky tomu, že si míč v poslední chvíli předkopl. V 57´zahrávali domácí rohový kop, po kterém nebezpečně vystřelili, Elis byl ale na svém místě. V 59´se už radovali. Po výkopu brankaře, domácí míč neodehráli z první, Nadaský následně prohrál hlavičkový souboj, míč se tak dostal za obranu ke Schwarzovi, který překonal vyběhnuvšího Elise – 1:1. Hrál se otevřenější fotbal, kdy obě mužstva měli dostatek příležitostí strhnout zápas na svoji stranu. V 76´měl na kopačce gól, po chybě brankaře, Balík. Míč směřující do prázdné brány neměl patřičnou razanci a Štípek ho zachytil ještě před brankovou čárou. Na druhé straně po autovém vhazování připravil Schwarz přihrávkou před bránu, vyloženou šanci. Na přihrávku ale nikdo z domácích nereagoval, a tak měl čas míč odkopnout do bezpečí, Cakl D. Hosté měli v 77´příležitost z přímého kopu, Petkov ale minul bránu. Domácí měli vyloženou šanci po hlavičce do opuštěné brány, Elis ale opět hosty podržel. U postranní čáry se zrodila šance hostů, Krčmář prošel podél brankové čáry až k brankaři, ten mu ale finální přihrávku z 85´chytil. Rozhodnutí přišlo v době, kdy už rozhodčí Novák nastavoval. Petkov zahrál malou domů nepřesně, vystihl ji Krejčí, který překonal bezmocného Elise – 2:1. Hosté ještě vybojovali faul u šestnáctky, míč ale skončil z přímého kopu nad bránou. Utkání mělo náboj a přestože by mu slušela remíza, body nakonec zůstávají na domácí půdě těm šťastnějším.

Sestava: Elis - Nadaský, Caha R.(Petříček), Cakl D., Urbánek,  Fiala, Petkov, Cakl J., Princ, Balík, Krčmář.


Publikováno 7. 8. 2014 13:31

13. kolo Mikulovice - Havraníky 5:0 (4:0)

Datum konání: 4. 11. 2012

fota ze zápasu

B: 3´, 13´ Cakl R.,  11´, 69´ Princ, 31´ Balík

Domácí přivítali nováčka soutěže. Hned od úvodu převzali domácí iniciativu a ujali se už ve 3´ vedení. Pěknou kombinační akci začal Princ, přihrál Balíkovi, který viděl středem nabíhajícího Cakla R., který samostatný únik zakončil brankou – 1:0. V 9´ měl obrovskou šanci skórovat Balík, sám postupoval na brankaře, který hostům držel naději. Tomu tak nebylo v 11´ kdy si připsal asistenci brankař Elis, jeho výkop skončil v šestnáctce hostů, kde jej Princ střelou po dopadu míče, poslal do sítě – 2:0. Hned ve 13´ Cakl R. zachytil rozehrávku a po samostatné akci prošel do šestnáctky, kde zakončil střelou do sítě – 3:0. Domácí byli jednoznačně lepší a v koncovce mnohokrát neměli štěstí. To neplatilo ve 31´, kdy opět postupoval středem sám na branku Cakl R., tentokrát přihrál do tandemu Balíkovi, který do prázdné brány zvýšil – 4:0. Radovat se z branky mohl i Staněk, ten ale ve 39´trefil pouze břevno. Hosté se do ohrožení Elisovi brány dostávali ze standartních situací, s těmi si ale domácí poradili bez vážnějších problémů. Druhý poločas začal šancí Balíka. Fiala odcentroval, Petkovovi střela nesedla, k míči se dostal právě Balík, který v dobré pozici přestřelil. O minutu později, ve 48´ ukopl Princovi míč těsně před zakončením, hostující obránce na roh, když opět unikal sám na brankaře. Dočkal se v 69´, kdy ho vybídl přihrávkou do šestnáctky Cakl D., tentokrát se nemýlil a zvýšil – 5:0. Domácí hráči produkovali pohledný kombinační fotbal, který končil na brankových šancích, které už bohužel nebyly proměněné. V 76´ připravil po samostatné křídelní akci Princ obrovskou šanci Petkovovi. Ten se i sám divil, kolik má prostoru, zakončení bylo ale slabé a do středu brány. Jedinou příležitost, kdy mohli hosté vstřelit branku, byla 82´, to se minul jako poslední hráč míče Cakl D., svoji chybu ale s Elisem v bráně, napravili. V 89´se zaskvěl v bráně hostující brankař, vytěsnil střelu z přímého kopu Petkova. Poslední šanci utkání měl Petříček, jehož střelu opět kryl brankař. Domácí splnili povinnost a zaslouženě získali tři body.

 Sestava: Elis - Nadaský, Caha R.(Hruška), Cakl D., Urbánek,  Staněk (Petříček), Petkov, Cakl R.(Šálek), Fiala, Balík, Princ.


Publikováno 7. 8. 2014 13:30

12. kolo Prosiměřice - Mikulovice 0:3 (0:1)

Datum konání: 28. 10. 2012

B: 33´ Balík, 59´ Cakl J., 79´ Princ

Šlágr kola se odehrál v Prosiměřicích, kde aktuálně druhý tým tabulky, hostil prvního. Utkání  začalo vyrovnanou hrou s velkým nasazením obou mužstev. Na deštěm a sněhem podmáčeném terénu, se postupem času, začali prosazovat hosté. Snažili se nakopávané míče domácími usměrňovat a hrát technický fotbal. Získávali tak územní převahu, do šancí, které by přivolávali branku, se ale nedostávali. Po čtvrthodině se situace začala měnit. V 16´ měli hosté dokonce obrovskou šanci. Princ vystihl přihrávku domácího obránce brankařovi a postupoval sám na brankaře. Ten ale vyběhl a pokus o kličku mu vystihl. Hosty šance nakopla a byli to oni, kdo udávali tempo utkání do konce prvního poločasu. Další šance na sebe nenechala dlouho čekat. Po autovém vhazování domácí stoper chyboval při odkopu míče, ten se dostal k Fialovi, kterému ale střela nesedla a skákavý míč skončil za brankovou čárou. Ve 28´ si hrudí posunul míč do šestnáctky kolem obránce Cakl R., dostal se i před něj, těsně před zakončením mu ale míč další obránce ukopl na rohový kop. Domácí byli pod tlakem a do šancí se dostávali nakopávanými míči na rychlé útočníky. Ti se ale přes dobře bránící obranu hostů těžko prosazovali, a když už se tak stalo, Elis svým vyběhnutím obraně vypomohl. Hosté se branky dočkali ve 33 minutě. Kombinaci na jeden dotek na půlící čáře ukončil dlouhým, přesným pasem Cakl J.na Staňka, ten se uvolnil přes obránce a z hranice šestnáctky tvrdě vystřelil, brankař vyrazil míč před sebe a volný Balík míč dorazil do sítě – 0:1. Do poločasu už hosté zahrozili pouze z přímého kopu Petkova, jehož přízemní střelu, nikdo ze spoluhráčů netečoval a tak byla snadnou kořistí brankaře. Domácí Elise neprověřili vůbec. Druhý poločas byl zajímavější. Střelec prvního gólu, Balík, se mohl opět radovat v 50´, protože Princ přes enormní snahu, mu míč přihrál do šestnáctky, toho ale vychytal brankař, dorážka šla z kopačky J.Cakla vysoko nad. O chvíli později v 54´, vhazoval aut Cakl R. na Staňka, který střelou šanci zakončil, hra však pokračoval protiútokem domácích čtyři na tři, Caha skluzem útočnou akci zastavil. V 55´ se hosté zlobili na rozhodčího. Ten nechal bez povšimnutí zákrok na unikajícího Prince, který už postupoval sám na brankaře, přítomní neviděli ani žlutou kartu. V 58´ se od poloviny hřiště vydal na bránu Cakl R., kterému domácí dovolili jít až na šestnáctku, ze které vystřelil, brankař zakročil a byl z toho roh. Ten rozehrával Petkov, Cakl J. si naběhl a střelou napříč brány zvýšil na dvoubrankový rozdíl – 0:2. Hosté hráli i nadále aktivně, což potvrzuje šance Balíka, který se do ni dostal po atakování brankaře, který ve snaze míč odkopnout, jej trefil, míč však šel bohužel mimo bránu. Od 70´ začali domácí hrát kombinačně a hned to bylo znát i na jejich příležitostech. Tu první, kdy postupoval domácí útočník do otevřené obrany sám, zkušeně Nadaský vyřešil a donutil tak útočníka ke kličce, na kterou čekal Elis. Ta druhá z 85´ byla nebezpečnější, neboť se jednalo o střelu v šestnáctce po pěkném uvolnění, Elis i tentokrát potvrdil svoji kvalitu. To už ale domácí prohrávali o tři branky. Nejprve nedosáhl na přímý kop Cakla J. ze 72´, Balík. To ale hosty mrzet nemuselo, protože se branky dočkal aktivní Princ. V 79´ ho domácí obrana nedokázala zastavit a samostatný únik tentokrát zvládl na jedničku – 0:3. To bylo vše. Obě mužstva už utkání dohráli bez větších šancí, a když rozhodčí Peřinka utkání ukončil, radovali se hosté z důležitých třech bodů.

 Sestava: Elis - Nadaský, Caha R., Cakl J., Urbánek, Fiala (84´Petříček), Cakl R.,  Petkov, Staněk, Princ (88´Šálek), Balík  (75´Krčmář).


Publikováno 7. 8. 2014 13:28

11 .kolo Těšetice - Mikulovice 0:3 (0:3)

Datum konání: 21. 10. 2012

fota ze zápasu

B: 7´ Fiala, 32´ Cakl J., 43´ Petkov

Domácí se pohybují na předposlední příčce tabulky, a tak se předpokládal jasný průběh utkání. Hosté ale měli v hlavách poslední utkání s domácími na jejich hřišti, kdy utrpěli porážku. Museli se tak mít na pozoru. Hra na úzkém, nerovném hřišti domácím vyhovovala, naopak pro hosty to byly fakty, které jim příliš nevyhovovaly. Když se k tomu přidal mokrý trávník v mlhavém podzimním dni, kombinace postupem času musela jít stranou, zejména ve středu hrací plochy. Domácí volili jednoduchý systém hry, a to nakopávanými míči na útočící hráče. Hosté naopak kombinaci dali přednost, akce ale končili na finální přihrávce, nebo v zázemí. Po jedné z akcí hostů zahráli míč na roh. Ten zahrával v 7´ Petkov, míč obrana odvrátila pouze k Fialovi, který střelou do středu brány, prostřelil Diviše v bráně – 0:1. Petkov měl možnost po faulu, zahrávat přímý kop. Střelu zastavila zeď a odražený míč poslal nad bránu. Domácí hrozili standartními situacemi. Po jedné z nich trefili břevno a dorážka skončila dva metry od Elisovi brány. Do dobré střelecké pozice se dostával Krčmář po rychle rozehraném autovém vhazování ve 23´, obránce se tentokrát stihl vrátit a míč ukopl na roh. Po rychle rozehraném přímém kopu domácích přišel dlouhý přesný centr do šestnáctky, jeho zakončení ze strany domácích už tak přesné nebylo. Domácí kapitulovali po druhé ve 32´ z pokutového kopu. Předcházel mu faul Diviše na Fialy po přihrávce Cakla J. Ten penaltu proměnil – 0:2. Domácí se začali osmělovat a obranu hostů zaměstnávali čím dál častěji, může za to i velké nasazení domácích, kteří to brali jako jedinou možnost, jak se prosadit. Prosadili se naopak hosté ve 43´ kdy na autové vhazování do šestnáctky domácí hráči nereagovali a Petkov hlavou dostal míč do sítě – 0:3. Ještě do poločasu mohli hosté skóre navýšit. Špatný odkop Diviše zachytil Cakl R., jenomže si s Krčmářem nerozuměli a nestihli šanci zakončit. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, byli aktivnější, ale bez ohrožení Elise. Naopak si šance vytvářeli hosté. Nejdříve až v 71´se mohl prosadit Petříček, jeho hlavičku brankař vyrazil nad bránu. Hned v 73´ střílel Princ do tyče, odražený míč Cakl D. zakončoval do odkryté brány, jenomže Diviš pádem pod nohy střelu vyrazil k Petkovovi, který přestřelil. V 77´se dočkali domácí, konkrétně Bárta, jeho střelu kryl bravurně Elis. Domácí ovládli konec zápasu. V 85´ hlavičkovali nepřesně a další svoji šanci zakončili nad. Hosté výsledek uhájili a získali důležité body. Domácí, přestože dohrávali o den dříve odložený zápas, neodehráli vůbec špatný zápas.

 Sestava: Elis - Nadaský, Caha R.(Petříček), Cakl D., Urbánek, Fiala, Cakl J.(55´Staněk),  Petkov, Princ, Cakl R.,  Krčmář (80´Komenda).


Publikováno 7. 8. 2014 13:25

10. kolo Mikulovice - Suchohrdly 6:0 (3:0)

Datum konání: 13. 10. 2012

 fota ze zápasu

B: 13´, 19´, 90´ Cakl J., 35´Staněk, 59´ Cakl R.,  69´ Princ    

Na hřiště lídra soutěže přijelo ambiciozní mužstvo Suchohrdel. Domácí od začátku potvrzovali roli favorita a po kombinaci Staňka, Prince a CaklaR., měl první šanci hned ve 3´Cakl J. a hned v 5´ hlavičkoval po přímém kopu v dobré pozici vedle Krčmář. V 8´se dostal ke střele po rohu Balík, ale koncovka dopadla stejně jako u předchozích akcích, těsně vedle. Gól si zakřičeli diváci až ve 13´ po pohledné křídelní akci Krčmáře a přihrávce na Cakla J, rozvlnil síť střelou k tyči – 1:0. Domácí hráli se stejným nasazením i po vstřelené brance. Donutili tak hosty k chybě v rozehrávce a skrytou střelou  v 19´ poslal domácí svoji druhou trefou, do dvou brankového vedení opět Cakl J. – 2:0. Téměř po rozehrání se radovali domácí po třetí. Balík pronikl do šestnáctky, nahrál Caklovi a jeho střelu tečoval Krčmář do protipohybu brankaře. Stál ale v ofsajdu a tak branka nemohla platit. Ve 24´ se zrodili dvě brankové příležitosti domácích. Petkov vystřelil, jeho střelu brankař neudržel, obrana ale míč odkopla. Do druhé šance vyslal Petkov Prince, tomu brankař střelu poslal na roh. Po faulu zahrával z dobré vrzdálenosti přímý kop Cakl J., jeho pokus šel ale vysoko nad. Ve 32´ Balík uvolnil Krčmáře, ten odcentroval na osamoceného Staňka, kterému radost překazil brankař svým zákrokem. Staněk si spravil chuť ve 35´, nejprve vystřeli a jeho střelu brankař vyrazil před bránu k Princovi, ten na míč nedosáhl, míč se dostal k Balíkovi, ten míč vrátil před bránu a Staněk efektně a hlavně efektivně, nůžkami skóroval po třetí – 3:0. Hned o minutu později měli největší příležitost hosté z přímého kopu. Elis ale míč směřující pod břevno vytěsnil na roh a ve 41´ po špatné rozehrávce po rohovém kopu, měli hosté příležitost protiútoku, který zakončili nad břevno Elisovi brány po střele „z první“. Poločasová přestávka obraz hry nezměnila. Domácí bavili diváky i po střídání Balíka, na jeho místo přišel Cakl R. a do útoku se posunul Princ. Střídající Cakl se dočkal hned v 59´ branky. Zahrával přímý kop, který i za pomocí hostujícího obránce skončil v síti – 4:0. V 62´ hlavičkovali hosté po přímém kopu, neměla ale patřičnou razanci a přesnost. Na 5:0 zvyšoval Princ po chybě brankaře, když nezakročil jak se má proti přímému kopu a pro střelce nebyl problém míč poslat do prázdné brány. Cakl R. hýřil aktivitou a mohl se prosadit v 74´ po přihrávce Krčmáře. Hosté se dostávali postupně do hry a domácí už i bez Petkova, museli myslet na obrannou činnost. Do šance se ale hosté nedostali, naopak v závěrečné pětiminutovce dominovali domácí. Krčmář a Cakl J.v 86 a 87´ měli obrovské šance, koncovka nebyla přesná. Spoluhráči připravili Caklovi J. v 90´ ideální pozici pro vstřelení třetí branky, ten ale přihrál ještě Princovi, který byl faulován a následovala penalta. K té se postavil Cakl J. a s přehledem proměnil a zaznamenal v zápase hattrick – 6:0. Po té rozhodčí utkání ukončil a domácí se radují ze zisku dalších třech bodů.

 Sestava: Elis - Nadaský, Caha R.,Cakl D.(72Úrbánek), Hruška, Staněk, Petkov (Fiala), Cakl J., Princ, Krčmář, Balík (54´Cakl R.).


Publikováno 7. 8. 2014 13:24

9. kolo Starý Petřín - Mikulovice 3:4 (0:2)

Datum konání: 6. 10. 2012

B: 18´ Petříček, 50´, 60´ Cakl R., 29´ Krčmář

Hosté se představili na hřišti staronového účastníka soutěže, který svými výsledky potvrzoval svoji kvalitu a tím budil obavu z úspěchu. Herní kvalita tomu nakonec ale nenasvědčovala. Hosté byli od úvodu lepším mužstvem a byla otázka času, kdy padne první branka do domácí brány. Papírové předpoklady se naplnili v 18´ kdy Petříček dostal míč do sítě po nepovedené střele Cakla R. – 0:1. I nadále hosté dominovali, kombinovali a domácí si nevěděli rady s jejich přechodem do útoku. Druhý, zasloužený gól padl ve 29´. Cakl R. zahrával přímý kop, míč se dostal ke Krčmářovi a ten si s koncovkou poradil – 0:2. Domácí po půl hodině vyloučil hráče a hosté tak po zbytek utkání měli výhodu jednoho muže. Druhý poločas hosté na systému hry nic neměnili, přestože na krajní zálohu přišel Fiala a Hruška. Po patnácti minutách vedli čtyřbrankovým rozdílem. Postaral se o to v 50´ Cakl R. po asistenci Krčmáře – 0:3 a v 60´stejný hráč po dorážce brankařem vyraženou střelu Prince – 0:4. Hosté se postupně ubírali k profesorskému, nezodpovědnému fotbalu, což mohlo mít fatální důsledek. Domácí začali vzniklé chyby trestat brankami. V 68´ Nadaského kličku v šestnáctce vystihl útočník a sám před Elisem nezaváhal – 1:4. Pro domácí šťastná branka přišla v 75´. Po zahraném rohu, Cakl R.ve snaze míč odkopnout do bezpečí, trefil před sebou stojícího hráče, od kterého se míč dostal zpět do šestnáctky k úplně volnému středopolaři a z první míč „uklidil“ za bezmocného Elise – 2:4. To nebylo vše, protože hned v 76´ vyrobil hrubku Hruška, míče se zmocnil domácí krajní záložník, který připravil gólovku svému spoluhráči před bránou. Ten příležitost využil a rázem bylo 3:4. Po té už domácí šanci z které by vyrovnali, neměli a naopak hosté mohli Princem zvýšit, nedal, a tak si odváží tři body za divoké vítězství 3:4.

 Sestava: Elis - Nadaský, Caha R., Cakl J., Urbánek, Petříček (46´Fiala),  Petkov, Cakl R.,  Staněk (Hruška), Krčmář (88´Šálek), Princ.


Publikováno 7. 8. 2014 13:21

8. kolo Mikulovice - Micmanice 5:0 (1:0)

Datum konání: 29. 9. 2012

B: 12´, 50´ Petkov, 47´, 59´ Princ, 82´ Balík

Zápas svedl do sebe momentálně prvního s druhým. Domácí ovládli úvod utkání a zaslouženě se ujali vedení ve 12´po přihrávkách mezi Cahem, Cakl R., Petříčkem a na konci byl Petkov, který střelu ze šestnáctky umístil do sítě – 1:0. Branka měla ligové parametry a diváci ji náležitě ocenili potleskem. Domácí se do té doby dostali do několika příležitostí, které nevyužil Princ ve 2´ po přihrávce Staňka, hned vzápětí,  ve 3´, vybojoval Balík míč, dostal se do šestnáctky hostů, kde mu na brankové čáře míč vypíchl obránce před vyběhnuvším brankařem před bránu, kde nikdo z domácích nebyl. O minutu později pálil vysoko nad Staněk. Aktivně hrál Petříček, který připravil šanci Petkovovi, jenž minul bránu. I po vstřelené brance se aktivita na domácích kopačkách nevytratila. Balíkova křídelní akce byla příkladem, jeho střela levou nohou byla slabá a brankař tak neměl problém. Ve 21´ rozehrál přímý kop Cakl J.na Staňka, ten přihrál před bránu Petříčkovi, kterému brankař střelu kryl. Hned z protiútoku se snažili prosadit hosté, zakončená příležitost šla mimo bránu. Na druhé straně měl Staněk šanci dokonce dvounásobnou, když první střelu brankař vyrazil a opakovaná skončila nad bránou. Další výzvu ke skórování nevyužil Cakl J., jeho střela šla ve 33´ těsně vedle. Hostům se naskytla nečekaná šance po standartní situaci zahrané ze 40-ti metrů, kdy míč propad na kopačku hostujícího obránce, od kterého putoval míč mimo bránu a byl z toho pouze odkop. Ve 40´ ohrozili hosté Elise z rohového kopu, kdy míč směřoval pouze do jeho náruče. Poslední šanci domácích spálil Petkov, když nevyužil samostatný únik z poloviny hřiště na bránu hostů. Brankaře se pokusil přelobovat, ten ale zachoval klid a míč bezpečně chytil. Nestalo se tak ve 47´ kdy Balík vybojoval míč při rozehrávce hostů, přihrál Caklovi R., který vybídl ke skórování Prince a bylo – 2:0. Hosté se po zbytek utkání nedokázali  domácím vyrovnat v nasazení a herním pojetí, proto měli domácí jasnou územní převahu a vypracovali si velké množství šancí, ne všechny však končili brankou. Jako šance v rozmezí mezi 47´a 50´, kdy postupně Petkov, Princ, Balík a Cakl J. nevyzráli na dobrého brankaře hostů. Kapituloval v 50´ po rychlém autovém vhazování, Balík prošel do šestnáctky a předložil před prázdnou bránu Petkovovi – 3:0. V 57´ po akci na pravé straně, Balík směřoval finální přihrávku opět na Petkova, do přihrávky ale naběhl i Princ, pro kterého byla přihrávka vysoká a šanci díky špatnému zpracování, hostující obrana odvrátila. Ne však v 59´ šanci Prince, který proměnil přihrávku Balíka, který společně s Caklem R., míč hostům sebrali – 4:0. Balík neproměnil v 62´přihrávku Petříčka, přestřelil. V 64´chytře uvolnil opět Balíka Cakl J. opět ale šance brankou neskončila. Po té zahrozili hosté dvěma šancemi, obě ale pozorná obrana odkopla na roh. Jinak až do konce utkání zkoušeli střeleckou mušku domácí. Ta byla vychýlená, pouze v 82´se trefil Balík, kterému oplatil přihrávku Petkov před prázdnou bránu – 5:0. Skórovat mohl Cakl R., samostatný únik ale opět končil v rukavicích brankaře. Cakl J. střelami v šestnáctce nechal vyniknout hostujícího strážce svatyně. Domácí si vypracovali, díky vypracovanému náskoku a skvělé divácké kulise, řadu dalších brankových šancí ale bez využití, přesto mohou být spokojeni se ziskem tří bodů.

 Sestava: Elis - Nadaský, Caha R.,Cakl J., Hruška (46´Urbánek), Petříček L. (Komenda),  Petkov, Cakl R., Staněk (Šálek), Princ.


Publikováno 7. 8. 2014 13:19

7. kolo Hostim - Mikulovice 0:2 (0:1)

Datum konání: 23. 9. 2012

B: 43´ Princ, 54´ Cakl J.

V sedmém kole zavítal vedoucí tým tabulky na hřiště Hostimi, jehož hráči v domácím prostředí v letošní sezoně nezískali ani bod a jelikož jsou zápasy s domácími vyrovnané, byla obava na straně lídra tabulky, na místě. Úvod patřil hostům, drželi míč na kopačkách a měli územní převahu. Už ve 4´ centroval aktivní Staněk do šestnáctky, kde měl možnost zakončit Cakl J., střela mířila ale nad. Dalších deset minut se hosté nemohli do brankové příležitosti dostat, domácí si dávali v obraně pozor a míče odkopávali daleko od své brány. Hosté se prosadili v rozmezí mezi 15´ až 18´ třemi akcemi, které po brance volali. Nejprve Princ vybojoval míč na středu hřiště, pronikl do šestnáctky a zakončil bodlem těsně vedle. Další dvě šance začali u Petkova. Tu první připravil Staňkovi přesným centrem, jeho zakončení bylo sražené na roh a druhá byla kombinační akce s J.Caklem, který střelou ze šestnáctky mířil pouze do brankaře. Domácí se spoléhali na brejky, které byly zastaveny v bezpečné vzdálenosti od Elise. Ten se zapotil v 19´při dosud největší šanci domácích. Urbánek nestačil na kličku domácího záložníka, který kolmicí do šestnáctky vybídl svého spoluhráče z útoku ke vstřelení branky. Elis svým vyběhnutím srazil míč těsně vedle tyče na roh. Druhou a poslední šanci v prvním poločase, měli domácí při útočné akci 5 na 2. Elis s Cahem vytěsnili hráče s míčem na brankovou čáru, odkud už domácí hráč neodcentroval na volné spoluhráče, číhající před prázdnou bránou. Hosté nadále hru ovládali, volili ale více hru vzduchem, kdy na úzkém hřišti míče končili v zázemí. Přešli na hru po zemi, která přinášela úspěch. Ve 35´ zakončil akci po ose Petkov, Balík, Cakl J. nepřesnou střelou. Další šanci hostů založil opět Balík, jeho průnik do šestnáctky byl zablokován, míče se zmocnil Princ, jehož střelu obětaví obránci zastavili při cestě do sítě. Brankař domácích si poradil ve 40´ a 41´ se střelami Staňka a Petkova. Střela Staňka byla nebezpečnější, neboť byla vyslána z osmi metrů, po prodlouženém centru Petkova obráncem. Hosté se dočkali branky ve 43´ zásluhou Prince, který se dlouho rozmýšlel mezi centrem a střelou, až ho domácí obrana donutila zvolit střelu v tísni, která brankaři proklouzla pod rukavicemi – 0:1. Hosté v druhém poločase navázali na výkon z prvního poločasu. Šanci jako první měl Cakl J., jehož střela z první po Princově centru, skončila na břevně bezmocného brankaře. Hned o minutu později, tedy v 54´ se už mohl radovat. Petkov vhazoval aut na Staňka, následoval centr na J.Cakla a ten přízemní střelou k tyči, rozvnil domácí síť podruhé – 0:2. Odpovědět mohli domácí po jednoduché akci, ale nepřesné střele, skončila na boční síti. V 60´ si nerozuměla hostující obrana, do bezpečí odkopl Caha. Domácí vycítili šanci po dvojtém střídání, kdy odešel Staněk a Petkov. Hra hostů se po té zaměřila více na defenzivu, proto domácí začali jednoduchými akcemi ohrožovat Elise. V 69´ ale hlavičkoval po rohu Balíka Cakl J, brankař ale míč chytil. Zaskvěl se při přímém kopu Cakla J. ze 72´, kdy míč zahraný k tyči vyrazil na roh. Na opačné straně měli domácí stejnou příležitost po faulu Cakla D., přímý kop skončil v náruči Elise. Domácím se naskytlo snížit dvoubrankové manko v 81´ kdy šla střela vedle a v 88´ po rohu hlavičkoval Petříček těsně nad. Rohové kopy byla pro domácí velká zbraň celý zápas, hosté se ale ubránili a zaslouženě si odváží tři body.

 Sestava: Elis - Nadaský, Caha R., Cakl J.,  Urbánek, Fiala, Princ (79´ Šálek)., Petkov (69´Cakl D.), Staněk (63´ Petříček), Krčmář, Balík.


Publikováno 7. 8. 2014 13:18


Menu

Aktuality

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina OFS podzim 2021

terminova-listina-jmkfs-podzim-2021.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 21/22

Rozpis soutěží JMK FS 21/22