Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 žáci

Odehraná kola 2011/12 žáci

13. kolo Božice - Mikulovice 0:1 (0:0)

Datum konání: 8. 4. 2012

B: Lehner M.

Nedělní utkání bylo první na jaře a provázelo ho nevlídné počasí. Studený vítr nejen stěžoval odkopy, ale poznamenal i kvalitu hry, a to na obou mužstvech. První poločas se krom jedné světlé výjimky ze strany hostí, obešel bez výraznější šance. Nutno podotknou, že domácí hráli celý zápas v deseti. Hosté však přijeli pouze v 11-ti lidech, takže bez možnosti střídání. Druhý poločas byl z obou stran  lepší, přihrávky začali být přesnější a tak se začaly rodit i šance. V 60 min. si potáhl balón před šestnáctku Fruhwirt a jeho krásná střela skončila na tyči, po nastalém zmatku v obraně, doklepával pod brankáře Michal Lehner 1:0. Domácí se však potom více snažili, ale jejich nepřesná hra dopředu neslavila žádný úspěch. A tak si hosté zaslouženě i když se štěstím odvezli drahocenné body.

Publikováno 8. 8. 2014 20:14

1. kolo Olbramovice - Mikulovice 2:1 (0:1)

Datum konání: 6. 11. 2011

B: Franc J.

V posledním kole podzimní části si to obě mužstva rozdala o poslední  místo v tabulce. Domácí nezačali zápas moc aktivně a tak iniciativu převzali hosté z Mikulovic, kde výrazně hru dopředu oživila nová posila, Monika Moudrá. Nejdříve se dostala do vyložené šance, při které bohužel minula těsně bránu, ale při dalším nebezpečném útoku ji fauloval domácí brankář ve své šestnáctce a rozhodčí Fiala odpískal pokutový kop. K němu se postavil překvapivě brankář Franc, který svého kolegu překonal střelou k tyči, 0:1. Hosté dále pokračovali aktivní hrou, tyčku nastřelil po krásné střele Filip Fruhwirt, ale gól bohužel již nepadl, a tak skončil i první poločas. Do druhého poločasu nastoupili domácí pokropeni živou vodou, kteří převzali otěže hry a začali diktovat tempo hry. Ti zdárně odolávali do 60 minuty, kdy byl tlak domácích korunován vyrovnávacím gólem na 1:1. Mikulovičtí se ke své hře z prvního poločasu nemohli dostat, kupily se chyby, vázla rozehra a do větší šance se dostal pouze Reinke, který ale velkou příležitost neproměnil. A tak přišel trest v podobě druhého gólu domácích, kteří zvyšovali na 2:1 pět minut před koncem po chybě v naší obraně. A tak na posledním místě po podzimní části se usadili Mikulovičtí. Věřme, že jarní sluníčko pozvedne nejen náladu, ale i lepší výkony našich žáků.

Publikováno 8. 8. 2014 20:12

11. kolo Mikulovice - Jevišovice 4:1 (1:1)

Datum konání: 30. 10. 2011

B: Vyklický L., Reinke 2, Šobová T.

Pravé dušičkové počasí provázelo polední zápas žáků. Domácí přivítali soupeře ze spodní části tabulky, a tak se čekal možný zisk bodů. Hosté se ujali vedení, do poločasu jednu z mnoha příležitostí, využil až Vyklický. Šance nevyužil Vala, Reinke a Fruhwirt. Druhá půle byla pro hostujícího brankaře osudná. Nejprve neudržel lehký míč na šestnáctce, pro který si vyběhl a Reinke dal na 2:1. Na 3:1 zvyšovala premiérovým gólem ve fotbalové kariéře Terezie Šobová, která dorazila na brankové čáře míč do sítě. Předcházela tomu opět chyba brankaře, který pustil centr Lehnera. Hosté zahrozili dobrou brankovou příležitostí, Franc byl ale na místě. Konečnou podobu výsledku dal svým druhým gólem Reinke.

Publikováno 8. 8. 2014 20:11

10. kolo Prosiměřice - Mikulovice 6:0 (2:0)

Datum konání: 23. 10. 2011

B:

Mikulovičtí přijeli pouze v 11 lidech bez možnosti střídání, což ale nemělo významnějšího vlivu na jejich hře. Domácí celek byl jasně lepší a fotbalovější a prakticky nás nepustil do výraznější šance. Na druhé straně náš gólman se tentokrát musel hodně činit, aby hasil šance domácích, leč už do poločasu musel lovit po dvakráte míč ze své sítě. Druhou půli nervozita domácí opustila zcela a pěknými akcemi zvyšovali náskok. Přesto ale hosté nepodali tak špatný výkon, jak by se podle konečného výsledku mohlo zdát, domácí byli zkrátka jednoznačně lepším týmem a zaslouženě vyhráli.

Publikováno 8. 8. 2014 20:10

9. kolo Dobšice - Mikulovice 2:1 (1:0)

Datum konání: 16. 10. 2011

B: Vyklický L.

Již chladnější počasí přivítalo obě mužstva v Dobšickém sportovním areálu, ale na hře obou mužstev to nebylo znát. Hosté zahrozili pouze po střele Ambrozka, která však mířila mimo tyče. Domácí byli více fotbalovější, a tak jednu šanci za druhou, i když po nedůrazných střelách, vyřešil vždy mikulovský gólman Franc. Přesto se domácí dočkali jako první gólu, a to při dorážení vyražené střely v šestnáctce hostí - 1:0. Tak skončil i první poločas. V druhé půli se hra přelévala, s mírnou převahou domácích, vše opět řešil Franc. V sedmdesáté minutě přesunul trenér Černý více dopředu Lukáše Vyklického, který o pár minut později překvapil dalekonosnou střelou domácího brankáře a tímto lobem srovnal skóre na 1:1. Bohužel domácí o pár minut později hlavou v šestnáctce zvyšovali na 2:1, když jinak vynikajícímu Francovi, míč prošel pod tělem. I když se ještě hosté v závěru utkání snažili výsledek alespoň zremízovat, skóre už se nezměnilo. Za podaný výkon, i přes konečný výsledek, si naši hráči zaslouží pochvalu.

Publikováno 8. 8. 2014 20:09

8. kolo Mikulovice - Mramotice 2:3 (0:2)

Datum konání: 8. 10. 2011

B: Reinke, Lehner

Domácí chtěli tento zápas vyhrát, neboť soupeř nebyl v takové síle, jako v minulých letech. Přestože byli lepším týmem, odcházeli do šaten z dvou brankovým mankem. V poslední pětiminutovce první půle dvakrát utekl hostující útočník a bylo 0:2. Převaha trvala i v druhém poločase ale už s brankovým vyjádřením. Nejprve snížil Reinke a v závěru vyrovnal Lehner. V nastavení, ale hosté po akci největšího svého hráče dali vítězný gól. Prohra je krutá, neboť domácí byli jasně lepší.

Publikováno 8. 8. 2014 20:08

7. kolo Únanov - Mikulovice 0:5 (0:2)

Datum konání: 2. 10. 2011

B: Vyklický L., Lehner M. 2x, Ambrosek F., Vala R.

Domácí nastoupili k utkání povětšinou s malými hráči z přípravky, ale i tak podali sympatický výkon. Hosté naopak vycítili šanci na získání prvních letošních bodů a podařilo. Vše načal krásnou střelou za šestnáctkou Lukáš Vyklický a brankář domácích, který měl ve své svatyni premiéru neměl šanci. Do poločasu pak přidal ještě další krásnou střelou druhý gól Michal Lehner a stav byl rázem 2:0. Ani druhou půli se domácí nezvedli a hosté diktovali tempo hry, která se projevila gólem Františka Ambroska na 3:0, který dorážel po dalším nejistém zákroku gólmana do odkryté brány. Letošního zatím prvního gólu se dočkal i Radim Vala, který trochu se štěstím, ale přece :-), zvyšoval na 4:0. Kosmeticky výsledek pak už upravil opět Michal Lehner, který přidal svůj druhý gól na konečný stav 5:0. Hosté zaslouženě vyhráli a nikdo by se nemohl divit, kdyby se skóre zastavilo na vyšším čísle, neboť jeden regulérní gól rozhodčí neuznal pro údajný ofsajd.

Publikováno 8. 8. 2014 20:07

6. kolo Mikulovice - Tasovice 1:4 (1:1)

Datum konání: 23. 9. 2011

B: Viklický

Zápas se hrál už v pátek. Hosté vedli 0:1, domácí po přímém kopu vyrovnali Viklickým na 1:1.  Do druhého poločasu se hostující kapitán posunul do útoku a svou postavou a rychlostí platil na obranu domácích. Dal tři branky a rozhodl o vítězi utkání. Domácí hráli dobře a bojovně, to ale nestačilo.

Publikováno 8. 8. 2014 20:06

5. kolo IE Znojmo - Mikulovice 4:0 (2:0)

Datum konání: 18. 9. 2011

chybí komentář k zápasu

Publikováno 8. 8. 2014 20:04

4. kolo Mikulovice - Miroslav 1:5 (0:2)

Datum konání: 11. 9. 2011

B: Fruhwirt pen.

Hosté utkání zahájili podle svých představ, hned v 1.min.totiž vstřelili branku. Domácí, přestože prohráli, hráli více kombinačně, dopláceli ale na méně zkušené útočníky. Za domácí snížil z penalty Fruhwirt.

Publikováno 8. 8. 2014 20:03