Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 žáci > 9. kolo Dobšice - Mikulovice 2:1 (1:0)

9. kolo Dobšice - Mikulovice 2:1 (1:0)

16.10.2011

B: Vyklický L.

Již chladnější počasí přivítalo obě mužstva v Dobšickém sportovním areálu, ale na hře obou mužstev to nebylo znát. Hosté zahrozili pouze po střele Ambrozka, která však mířila mimo tyče. Domácí byli více fotbalovější, a tak jednu šanci za druhou, i když po nedůrazných střelách, vyřešil vždy mikulovský gólman Franc. Přesto se domácí dočkali jako první gólu, a to při dorážení vyražené střely v šestnáctce hostí - 1:0. Tak skončil i první poločas. V druhé půli se hra přelévala, s mírnou převahou domácích, vše opět řešil Franc. V sedmdesáté minutě přesunul trenér Černý více dopředu Lukáše Vyklického, který o pár minut později překvapil dalekonosnou střelou domácího brankáře a tímto lobem srovnal skóre na 1:1. Bohužel domácí o pár minut později hlavou v šestnáctce zvyšovali na 2:1, když jinak vynikajícímu Francovi, míč prošel pod tělem. I když se ještě hosté v závěru utkání snažili výsledek alespoň zremízovat, skóre už se nezměnilo. Za podaný výkon, i přes konečný výsledek, si naši hráči zaslouží pochvalu.