TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 žáci > 7. kolo Únanov - Mikulovice 0:5 (0:2)

7. kolo Únanov - Mikulovice 0:5 (0:2)

Datum konání:
2.10.2011

B: Vyklický L., Lehner M. 2x, Ambrosek F., Vala R.

Domácí nastoupili k utkání povětšinou s malými hráči z přípravky, ale i tak podali sympatický výkon. Hosté naopak vycítili šanci na získání prvních letošních bodů a podařilo. Vše načal krásnou střelou za šestnáctkou Lukáš Vyklický a brankář domácích, který měl ve své svatyni premiéru neměl šanci. Do poločasu pak přidal ještě další krásnou střelou druhý gól Michal Lehner a stav byl rázem 2:0. Ani druhou půli se domácí nezvedli a hosté diktovali tempo hry, která se projevila gólem Františka Ambroska na 3:0, který dorážel po dalším nejistém zákroku gólmana do odkryté brány. Letošního zatím prvního gólu se dočkal i Radim Vala, který trochu se štěstím, ale přece :-), zvyšoval na 4:0. Kosmeticky výsledek pak už upravil opět Michal Lehner, který přidal svůj druhý gól na konečný stav 5:0. Hosté zaslouženě vyhráli a nikdo by se nemohl divit, kdyby se skóre zastavilo na vyšším čísle, neboť jeden regulérní gól rozhodčí neuznal pro údajný ofsajd.