Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2009-2010 > Odehraná kola 2009/10 "A" > 17. kolo Slup - Mikulovice 2:1 (1:1)

17. kolo Slup - Mikulovice 2:1 (1:1)

11.4.2010

B: Kříž

Před zápasem se přehnala bouře s krupobitím, což prospělo relativně dobrému terénu. Vývoj utkání poznamenala odpískaná penalta ve 4.min.za faul Lichovníka na pronikajícího hráče domácích. Odpískané penaltě se divil i sám postižený, neboť šlo o souboj tělo na tělo. Domácí pokutový kop proměnili Hřibem - 1:0. Hosté byly po celý zbytek poločasu aktivnější a vytvořili si územní převahu, nebyli ale úspěšní v koncovce. Domácí zadáci hráli důrazně, na což doplatili červenou kartou v 37.min. Druhou žlutou a následně červenou obdržel domácí záložník za faul na Prince před šestnáctkou. Následný přímý kop byl tečován a kopal se roh. Zahrával jej Černík na přední tyč, kde si ideálně naběhl Kříž a hlavou vyrovnal 1:1. Druhá půle byla ze strany hostů katastrofální. Nedařily se přihrávky, chyběla bojovnost a když domácí přidali bojovnost a větší chuť po vítězství, byly síly vyrovnané. Hosté zahrozili Hruškem, ten ale z velkého úhlu trefil tyč. Jinak střelecké pokusy končili mimo brány a ještě k tomu byly slabé. Naopak domácí z rychlých protiútoků po chybách v rozehrávce, hrozily. Varování nebrali hosté vážně a v 74.min. přišel trest. Po pravé straně prošel jako nůž máslem domácí záložník a připravil přihrávkou před bránu ideální střeleckou příležitost Varajovi, který šancí nepohrdl a vstřelil vítěznou branku. Hosté hru nezměnili a tak domácí zaslouženě zvítězili.

Vaněk – Lichovník, Šálek (Černý R.), Urbánek P., Hruška,Černík T.,  Cakl R., Hellinger, Kříž (Komenda), Nadaský (Cakl D.), Princ