Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2014-2015 > Odehraná kola žáci > 18. kolo J. / M. - Vlasatice 2:0 (1:0)

18. kolo J. / M. - Vlasatice 2:0 (1:0)

11.4.2015

(převzato ze stránek Fotbalu Jevišovice)

Branky:
 2x Schläfer

V prvním poločase našim hráčům nechyběl pohyb, soupeře přehráli ve všech směrech. Náš tlak vyústil v 15. minutě, kdy se pěknou střelou prezentoval nejlepší hráč starších žáků Honza Schläfer. Do kabiny jsme šlli s jednobrankovým náskokem. Do druhého poločasu jsme nastoupili vlažně, chyběl pohyb, důraz. Soupeř se dostával do šancí, jedna z nich zaváněla gólem, ovšem hráč se netrefil. Uklidnění přišlo v 60. minutě, kdy po krásné akci a nahrávce Honzy Pospíchala, opět skóroval Honza Schläfer. Vedení jsme již udrželi do konce utkání. Všechny hráče bych chtěl pochválit za předvedený výkon. I zde se potvrdilo, že se nemusíme bát žádného soupeře, i když jsme první zápas na podzim prohráli 12:1 ve Vlasaticích.

Sestava: Svoboda - Hoch, Pospíchal, Ryšavý, Schläfer, Heletej,Šobová T., Novotná, Černá, Pospíchalová, Juránek, Šeiner, Heralecký, Fiala R., Neshyba, Šobová M., Procházka