Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2014-2015 > Odehraná kola muži > 20. kolo Mikulovice - Rakšice 1:2 (0:0)

20. kolo Mikulovice - Rakšice 1:2 (0:0)

2.5.2015

(převzato z FB)

B: Fiedler L.

Velmi nevydařené utkání odehráli domácí hráči. Za celý zápas si nevypracovali téměř žádnou šanci. Domácí sice měli velké procento držení míče, ale k šancím to nevedlo. Trest přišel ve druhé půli, když se v pokutovém území nedohodli Elis s Krčmářem a hostující záložník této chyby využil a do prázdné brány už neměl problém zakončit - 0:1. Na tuhle branku našli domácí odpověď díky Fiedlerovi, který si navedl míč na hranici šestnáctky a krásnou střelou o břevno vyrovnal - 1:1. Hosté hráli na brejky a snad třikrát postupovali sami na Elise, ale domácí brankář se několikrát vyznamenal a držel vyrovnaný stav. Ovšem na jeden brejk hostů už nestačil, krásnou přihrávku za obranu využil znovu krajní záložník a střelou přes Elise poslal hosty do vedení - 1:2. V poslední minutě mohl vyrovnat Fiedler, který se zjevil sám v pokutovém území, ale bránu přestřelil. Domácí tak na jaře podruhé v řadě prohráli.

Sestava: Elis - Holčapek,Fiala A.,Polický,Fiala R. - Fiedler,Franc,Petkov,Krčmář - Balík,Fojtík