Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2013-2014 > Odehraná kola 2013/14 "A" > 3. kolo Mikulovice - Chvalovice 1:0 (0:0)

3. kolo Mikulovice - Chvalovice 1:0 (0:0)

25.8.2013

B: 59´ Nadaský

Utkání se hrálo za deštivého počasí. Do zápasu nastoupili domácí bez Polického, který dorazil později, a tak musel na stoperovi nastoupit Pospíchal a do útoku Šálek. Chvalovičtí ovládali mezihru a úspěšně několikrát zakombinovali, ovšem přes domácí obranu se nedostali a dvě střely ze 7 a 9 minuty, šly vedle. Za to domácí měli šance nebezpečnější. Pevný po spolupráci s Balíkem střílel těsně mimo a ve 21´zakončil Pospíchal tvrdou střelou akci Nadaského a Šálka. Hosté se dostali do dobré pozice v 35´, ale Elis vyrazil střelu na roh. Od 36´ minuty šel na hrot útoku Pospíchal k Nadaskému. Po této změně, byli domácí více nebezpeční směrem dopředu, gól však nepadl. Poločas skončil za stavu 0:0. Ve druhém poločase se obrázek hry opakoval. Hosté tlačili, ale žádnou větší příležitost si však nedokázali vytvořit. Za to domácí udeřili - Polický zahrával standartní situaci z poloviny hřiště, Pospíchal prodloužil míč do pokutového území, kde ho z otočky napálil Nadaský přímo do šibenice, 59.minuta - 1:0. Hosté se ale nevzdali a bojovali alespoň o vyrovnání, obrovskou šanci si Chvalovičtí vypracovali v 76. minutě, kdy se do šestnáctky prošel Vyorálek, ve snaze obstřelit domácího brankáře Elise neuspěl, ten výborně vyrazil míč na rohový kop, který domácí odvrátili. Chvalovice tlačili víc a víc a v 81´už už zvedali ruce nad hlavu, po centru ale Elis opět bravurně zasáhl a dorážkou hosté míč do sítě nedostali. A když další střely končily na Elisovi nebo na obráncích, mohli se tak domácí radovat z vítězství nad aspirantem na postup 1:0.
Sestava: Elis – Hruška, Pospíchal, Fiala A., Urbánek, Pevný ( 61´Holčapek), Fiala R., Balík, Fiedler (81´Petříček), Šálek (36´ Polický), Nadaský.