Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2013-2014 > Odehraná kola 2013/14 "A" > 2. kolo Bohutice - Mikulovice 2:2 (1:2)

2. kolo Bohutice - Mikulovice 2:2 (1:2)

18.8.2013

B: 40´ Nadaský, 43´ Fiedler

Na utkání 2.kola OP jsme zajížděli na tvrdou půdu do Bohutic. Na těžkém povrchu se nedal hrát kombinační fotbal, a tak většinou létali míče vzduchem. Nikdo nechtěl udělat na začátku chybu, hrál se opatrný fotbal. Až ve 12.minutě se přihlásili o slovo Mikulovičtí, jmenovitě Nadaský, který vypálil odražený míč, bránu ovšem přestřelil. Až do 34.minuty se nic nedělo, kromě pár standartních situací na obou stranách hřiště, ani jedna se však neujala, zejména domácí standartní situace, létaly až nad ochrannou síť. Právě ve 34. minutě si hosté vypracovali první velkou šanci. Fiedler vybojoval míč, posunul na Pospíchala, ten Nadaskému na střed hřiště, odkud velice dobře vystřelil, trefil ale tyč, míč se však odrazil na kopačky Balíka, ten se snažil z těžké pozici míč umístit do brány, bohužel míč netrefil ideálně a domácí brankář stačil ještě vyrazit. Opět se potvrdilo pravidlo nedáš – dostaneš. O minutu později zahrávali domácí volný přímý kop, míč se dostal na hlavu Bloudíčka, a ten překonal Elise – 1:0. Hosté se však nevzdali a ve 40´ bylo vyrovnáno. Elis dlouhým výkopem nastartoval Nadaského, který svedl běžecký souboj s obráncem a donutil ho posunout míč brankařovi, míč ale Nadaský dál sledoval a přehodil vyběhnuvšího brankáře domácích – 1:1.Vyrovnání hosty nakoplo ještě k lepšímu výkonu. Ve 43.minutě dostal míč Pospíchal do strany, uvolnil se, nacentroval a Fiedler dotlačil míč do sítě – 1:2. Za tohoto stavu se šlo do šaten. Druhý poločas začali aktivněji domácí a hrálo se převážně na polovině hostů, kteří domácím příliš nedovolili. Naopak hrozili brejky. V 53.minutě postupoval sám na bránu Nadaský, křižovali ho domácí obránci, a tak musel zakončovat svoji slabší nohou – levou, bohužel bránu netrefil. V 66.minutě zahrozili domácí, když protiútok zakončovali střelou, ta naštěstí skončila vedle brány Elise. O dvě minuty později po neúplně vydařeném zákroku Cakla R. unikl hostům domácí útočník, zakřižoval ho Urbánek a rozhodčí pískl nesmyslně pokutový kop pro domácí, který šel zahrávat domácí brankář Holík a s přehledem proměnil - 2:2. Hosté se ale nevzdali a bojovali o 3 body, v 81.minutě opět centroval Pospíchal, k zakončení se dostal Nadaský, ale svoji hlavičku nasměřoval jen do náručí brankáře. O minutu později přišla další velká šance hostů. Balík vypálil míč z hranice šestnáctky, míči v cestě do sítě stálo břevno. Do konce utkání se už nic nestalo, a tak si hosté odvezli bod za remízu 2:2.

Sestava: Elis – Caha (61´Hruška), Fiala A., Urbánek, Fiedler (74´Pevný), Fiala R., Balík, Krčmář, Pospíchal, Nadaský.