Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 "A" > 19. kolo Hatě - Mikulovice 2:2 (0:1)

19. kolo Hatě - Mikulovice 2:2 (0:1)

21.4.2012

B: 30. Princ, 76.Cakl R.

Sobotní zápas začali lépe domácí. Ti lépe kombinovali a měli jednu obrovskou šanci, dorážka místo do odkryté brány, směřovala nad bránu. Hosté se sehrávali déle a od poloviny poločasu se začali prosazovat více i v útoku, a to Krčmářem, který se posunul do středu zálohy. Střela mu ale nesedla a šla napříč bránou do zámezí. Hosté se dočkali ve 30. minutě zásluhou Prince, který proměnil pokutový kop za faul na Fialy - 0:1. Do poločasu i přes náznak šancí, domácí výsledek nezměnili. Do druhého vstoupili lépe domácí a po úvodním tlaku, vyrovnali. Po autovém vhazování přišel centr do malého vápna, kde nikým nekrytý hráč domácích hlavou chytře vyrovnal - 1:1 ve 49. minutě. Hosté se s remízou nespokojili a snažili se domácí kombinační hrou přehrát. To se jim dařilo, ale museli dávat pozor na brejky domácích, kteří se opírali o zkušenosti útočníka Štavy, který připravoval šance domácím, nebo se do nich dostával sám. Svoji útočnou převahu mohli hosté zúročit v 64.min., kdy nařídil dobře pískající rozhodčí Svoboda, druhou penaltu po faulu na Fialy. Cakl R. s nabídnutou šancí pohrdl a naopak nechal vyniknout domácího brankaře, který penaltu chytil. Reparát, tentokrát úspěšný, složil Cakl R. v 76.minutě. Zahrával totiž přímý kop po faulu na Prince a mířil přesně k tyči - 1:2. Hosté po brance měli několik nadějných příležitostí, ty ale k přímému ohrožení domácí brány nevedly. Tu největší neproměnil Princ, který odražený míč v šestnáctce, napálil přízemní střelou mimo tyče. Domácí v posledních minutách hráli všechny míče na své útočníky, kteří podstupovali důrazné souboje s hostující obranou. Ta tlaku podlehla v poslední minutě utkání, kdy odkopnutý míč brankařem, prošel nedůrazem obrany na Petrovku, který zakončil samostatný průnik brankou – 2:2. K tomuto momentu nemuselo dojít, to kdyby ocenil rozhodčí faul na Prince, který by v době největšího náporu domácích postupoval sám na brankaře, červenou kartou na místo žluté.

Sestava: Elis - Cakl D., Nadaský, Urbánek M.,Hruška, Komenda(Petříček L.), Cakl R., Krčmář (Balík M.), Šálek M.(44.Kříž), Fiala, Princ.