Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2011-2012 > Odehraná kola 2011/12 "A" > 18. kolo Mikulovice - Štítary 1:2 (1:2)

18. kolo Mikulovice - Štítary 1:2 (1:2)

15.4.2012

B: 7. Caha M.

Domácí přivítali celek, který zaznamenal dobrý vstup do jarních bojů. Úvod nenasvědčoval, že by měli mít domácí na svém trávníku se soupeřem problém. Utkání měli pod kontrolou a kombinační hrou, založenou na rychlých přihrávkách. Na proměněnou šanci nemuseli diváci dlouho čekat. Už v sedmé minutě zavěsil přihrávku pod břevno Caha, který pro zranění třísel, nastoupil k prvnímu utkání za Mikulovice – 1:0. Hosté měli hru založenou na úporné obraně a na dvou hráčích v útočném pojetí. Odkopy na ně směřovali a vynucenými fauly, si vypracovávali standartní situace. Jednu z nich ve 22.min. proměnil Fiala střelou přes zeď - 1:1. Domácí od té doby začali hrát pod útlumem a strachem hru tvořit. Hosté naopak této situace využívali a hrozili na díky nakopávaným míčům na útočníka Parůžka, který svou postavou domácím v obraně dělal potíže. Jednu ze svých šancí využil, když zakončil svůj samostatný únik střelou nad vyběhnuvšího Vaňka 1:2. Domácí bez šancí nebyli, ale nestálo při nich štěstí. Druhá půle se vyvíjela stejně jako ta první. Byla to jednostranná záležitost domácích se stejným průběhem. Domácím se zranil v 65.min. Caha a ze hry musel odstoupit. To mělo dopad i na ofenzivní plány domácích. Přesto se domácí dostávali do obrovských šancí, které hosté, nutno podotknout, hasili mnohdy zásluhou štěstí. Vyjmenovat je všechny, by zabralo velký prostor na této stránce, proto je prohra obrovskou ztrátou vzhledem k vývoji hry. Domácí se domáhali v zoufalém tlaku v závěru penalty, po zákroku obránce na Cakla J. Rozhodčí byl ale jiného názoru.

Sestava: Vaněk - Cakl D., Fiala, Cakl J., Hruška (57.Urbánek M.) – Šálek M. (64.Lichovník), Cakl R., Nadaský, Komenda (78.Petříček), Krčmář, Princ.