Aktuality > Starší žáci > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 žáci

Odehraná kola 2010/11 žáci

12. kolo Dobšice - Mikulovice 2:1 (1:0)

Datum konání: 10. 4. 2011

B: Holčapek

Hosté se museli obejít bez klíčového hráče L.Fiedlera, který si zlomil ruku. Přesto odvedli solidní výkon a mohou litovat nevyužitých šancí, které by jim bod určitě přinesly.

Publikováno 8. 8. 2014 19:24

11. kolo Únanov - Mikulovice 2:1 (1:1)

Datum konání: 31. 10. 2010

B: Holčapek

Od hostů se čekal bodový zisk. Domácí ale prokázali větší vůli po vítězství a zaslouženě zvítězili. Prohrávali gólem Holčapka, do poločasu ale vyrovnali.  Ve druhé půli dali rozhodující a vítěznou branku a připsali si tři body. Zklamáním je výkon některých klíčových hráčů.

Publikováno 8. 8. 2014 19:23

10. kolo Mikulovice - Tasovice 0:0 (0:0)

Datum konání: 24. 10. 2010

B:

Hosté odjíždějí zklamáni. Celý zápas druhý tým tabulky byl lepší a měl drtivý tlak. Dobře zachytal Kvinta i když mu k nule pomohla branková konstrukce, kterou orazítkovali hosté čtyřikrát. Domácí zlepšili ve druhém poločase hru a zásluhou střely Cahové, ohrozili hostující bránu. Byl to ale jediný pokus za celý zápas.

Publikováno 8. 8. 2014 19:21

9. kolo Mramotice - Mikulovice 1:0 (0:0)

Datum konání: 17. 10. 2010

B:

Domácí vedou tabulku. Nebyli to ale domácí, kdo byli po celý zápas lepší. Hosté bojovností hru vyrovnali a měli i sice míň šancí, za to ale nebezpečnější. Rozhodnutí přišlo po standardní situaci a nastřelení míče do zad domácího hráče Mirkem Binderem ve snaze míč odkopnout do bezpečí, Odražený míč skončil v síti. Sám nešťastník, měl ještě šanci na vyrovnání, chyběl mu ale půl krok k zakončení.

Publikováno 8. 8. 2014 19:20

8. kolo Mikulovice - Jevišovice 3:3 (1:1)

Datum konání: 10. 10. 2010

B: Holčapek, Binder, vlastní

Utkání bylo dramatické až do posledního hvizdu. Derby se vyvíjelo lépe pro domácí. Ti využili mírné převahy a ujali se Holčapkem vedení. Hosté krásnou střelou vyrovnali do poločasu na 1:1. Druhý poločas ovládli hosté, nebo alespoň úvod, ve kterém se dostali do vedení na rozdíl dvou branek. Domácí zabrali a nejprve Binder snížil na 2:3 a po tlaku domácích si dali hosté vlastní vyrovnávající branku. Remíza je zasloužená.

Publikováno 8. 8. 2014 19:18

7. kolo Božice - Mikulovice 0:1 (0:0)

Datum konání: 3. 10. 2010

B: Holčapek

Hosté byli lepší a zaslouženě zvítězili. Už v prvním poločase nevyužil Holčapek samostatný únik. Trefil se v druhém poločase pěknou střelou.

B: Holčapek 2, Fiedler 2, Ambrozek

Jednoznačný zápas. Domácí podali sympatický výkon. Hostům se zranil brzy nejlepší hráč a to ovlivnilo výkonnost ostatních hráčů. Paličem šancí byl opět Holčapek, který ač dvě branky dal, další tři ještě mohl přidat.

Publikováno 8. 8. 2014 19:14

4. kolo Blížkovice - Mikulovice 1:0 (1:0)

Datum konání: 12. 9. 2010

B:

Škoda neproměněných šancí, lehkovážnost hostů potrestali domácí z rychlého protiútoku.

Publikováno 8. 8. 2014 19:12

3. kolo Mikulovice - Prosiměřice 0:1 (0:1)

Datum konání: 5. 9. 2010

B:

Domácí přivítali aspiranta na postup. Ten se však v takovém dobrém světle neukázal a naopak domácí byli vyrovnaným soupeřem. Hosté byli o něco více fotbalovější na šance ale rozhodně ne. Hosté udeřili z breakové situace, kdy upláchl zadákům Zimmerman a nedal Kvintovi v brance šanci. Byl to gól, jak se ukázalo, jediný a rozhodující. Domácí byli k vyrovnání blízko, Holčapek a Fiedler branku nedali.

Publikováno 8. 8. 2014 19:11