Aktuality > Muži "B" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "B"

Odehraná kola 2010/11 "B"

7. kolo Těšetice-Mikulovice "B" 0:4 (0:2)

Datum konání: 19. 9. 2010

B: Komenda 3, Diviš

Tvrdá a nepřiměřená hra domácích nevadila hostům, kteří vezou nečekané tři body ze hřiště prvního celku tabulky. Komenda otevřel skóre a Diviš po hrubce brankaře, který jej nastřelil, poslal hosty do dvoubrankového vedení. Domácí tento stav zneklidňoval a nervozita s hádkami se přenesla i na hrací plochu. Druhý poločas byl ve stejném duchu. Domácí se snažili vstřelit branku a hosté s lehkostí jim ukazovali jak na to. Konkrétně Komenda, autor třech branek.  Výtečně zachytal Petříček. Domácím nepomohlo ani vyloučení vlastního hráče právě za hrubost.

Petříček L. – Černý B., Balík J., Klouda, Urbánek M., Cidlík L.(Princ st.), Procházka (Vyklický), Komenda, Jílek, Diviš, Košař

Publikováno 7. 8. 2014 8:28

6. kolo Mikulovice "B"-IE Znojmo "C" 2:5 (1:4)

Datum konání: 11. 9. 2010

B: Procházka, Jílek

Výsledek v žádném případě neodpovídá průběhu hry. Rozdíl byl pouze ve kvalitě zakončení. Hosté obdarovaní bohatými zkušenostmi vedení domácích rychle vymazali a dali domácím lekci z produktivity. Druhá půle se odehrávala více na polovině hostů, kteří uspokojeni vedením přenechali iniciativu domácím. Přesto svůj náskok navýšili. Snížil pěknou střelou Procházka.

Petříček L. – Černý B.(Černý P.), Klouda, Urbánek M., Cidlík L.(Diviš), Procházka Šlapák, Černý R., Jílek, Košař, Komenda (Balík J.)

Publikováno 7. 8. 2014 8:26

5. kolo Slatina-Mikulovice "B" 4:2 (1:1)

Datum konání: 4. 9. 2010

B: Černý R. 2

Se Slatinou se nám na jejich půdě nedaří, a nebylo tomu jinak ani tentokrát. Na důrazný a jednoduchý fotbal hosté nestačili a v průběhu utkání prohrávali už 4:1. Na konečných 4:2 snížil z penalty Černý R. Hosté mohou litovat neproměněných šancí, které by průběh hry určitě nasměrovali jiným směrem.

Petříček L. – Fruhwirt, Klouda, Vyklický, Urbánek M., Cidlík L.(Černý P.), Procházka (Matoušek), Černý R., Jílek, Košař, Komenda (Balík J.)

Publikováno 7. 8. 2014 8:25

4. kolo Mikulovice "B"-Hluboké Mašůvky 5:1 (1:1)

Datum konání: 28. 8. 2010

B: Fruhwirt, Košař 2, Cidlík 2

Hosté hráli o desíti hráčích. První poločas hráli vyrovnanou partii, místy si vytvořili i územní převahu. Po sérií šancí v úvodu poločasu, se trefil Fruhwirt ze skrumáže 1:0. Hosté převzali iniciativu a odměnou jim byla branka po chybě Černého B. 1:1. Měli i další šance, proti byl Petříček L. Na opačné straně se to šancemi také hemžilo, rovněž bez využití.

Druhý poločas začal stejně jako první. Hned v úvodu se trefil Košař 2:1. Tempo už hosté nezachytili a skóre v jejich neprospěch narůstalo zásluhou tref Košaře a 2xCidlíka L.

Petříček L. – Černý B.(Balík J.), Klouda, Barák (Petříček L.), Vyklický, Procházka, Černý R., Šlapák, Urbánek M., Komenda

Publikováno 7. 8. 2014 8:24

3. kolo Olbramkostel-Mikulovice "B" 3:4 (3:1)

Datum konání: 22. 8. 2010

B: Fruhwirt, Černý R., Košař, Černý P.

Hosté byli fotbalovější, ale nedokázali se prosadit v koncovce, a proto poločas prohráli o dvě branky. Ve druhém se hosté v produktivitě zlepšili a zápas otočili. Rozhodující branku vstřelil šestnáctiletý Černý P. Domácí bez šancí nebyli, ale měli smůlu a nebo je vychytal Petříček L.

Publikováno 7. 8. 2014 8:22

2. kolo Mikulovice "B"-Konice 3:3 (2:0)

Datum konání: 14. 8. 2010

B: Komenda2, vlastní

Přivítali jsme aspiranta na postup. Konice byli celý zápas lepším týmem, to prokázali v druhém poločase, kdy otočili nepříznivé dvoubrankové manko na 2:3! Domácí vedli vlastním gólem po standardní situaci a brance Komendy, který pláchl hostující obraně. Po otočení výsledku to z domácími nevypadalo dobře, hrubka stopera ale nabídla šanci Komendovi a ten ji využil a uzavřel tak skóre na 3:3.

Perlička – Černý B.(Balík J.), Klouda, Barák (Petříček L.), Vyklický, Procházka, Černý R., Šlapák, Urbánek M., Komenda

Publikováno 7. 8. 2014 8:20