Aktuality > Muži "B" > Sezóna 2010-2011 > Odehraná kola 2010/11 "B"

Odehraná kola 2010/11 "B"

16. kolo Mikulovice "B" - Olbramkostel 0:1 (0:0)

Datum konání: 10. 4. 2011

B:

I toto utkání ovlivnil siný vítr. Domácí hráli první poločas po větru, obrovské šance Cidlíkem, Košařem a Divišem nevyužili. Na opačné straně se hosté dožadovali asi oprávněně pokutového kopu, píšťalka rozhodčího zůstala němá. Po změně stran byli aktivnější hosté, jejich předvedená hra nenasvědčovala poslednímu místu v tabulce. Odměnou jim byla vstřelená branka, která rozhodla o vítězi utkání.

Petříček L. – Urbánek M., Balík J.(Klouda P.), Urbánek P., Cidlík L., Komenda, Viklický, Procházka, Diviš, Košař.

Publikováno 7. 8. 2014 8:45

15. kolo Konice-Mikulovice "B" 2:0 (1:0)

Datum konání: 3. 4. 2011

B:

Na špatném terénu se dařilo lépe domácím. První branka do sítě hostů padla za přispění terénu, který změnil dráhu míče při dopadu a toho domácí využili 1:0. Hosté převzali iniciativu, ale bez efektu. Druhá půle pokračovala ve stejném duchu. Branku ale dali opět domácí. Hosté už neměli na zvrat sílu.

Petříček L. – Urbánek M., Balík J., Urbánek P., Fiedler, Cidlík L., Černý (Klouda),  Viklický, Jílek, Diviš, Košař.

Publikováno 7. 8. 2014 8:41

14. kolo Vranov - Mikulovice "B" 2:1 (1:1)

Datum konání: 27. 3. 2011

B: Procházka

Hosté přijeli na úzké hřiště do Vranova pouze v desíti hráčích, přesto domácí v závěru zápasu svůj výsledek se štěstím uhájili. Poločasových 2:0, značilo jasný zisk všech tří bodů. Snížil Procházka a náhle se domácí museli strachovat o výsledek.

Petříček L. – Urbánek M., Balík J.(Klouda P.), Urbánek P., Fiedler, Cidlík L., Komenda, Viklický, Procházka, Diviš, Košař.

Publikováno 7. 8. 2014 8:40

1. kolo Mikulovice "B"-Vranov n. D 5:2 (4:2)

Datum konání: 6. 11. 2010

B: Procházka, Diviš, Košař 3

Hosté měli v kádru starší hráče a když se k tomu přidal silný vítr, bylo jasné, kdo bude mít územní převahu. Předpověď se naplnila. Domácí hráli lépe kombinačně, naopak hosté nakopávali míč na útočníky, kteří byli dobře pokrytí. Jako první otevřel skóre v 8.min. Košař, který uplatnil svou rychlost a nájezd proměnil 1:0. V 17.min.střílel přesně Procházka z hranice šestnáctky a bylo 2:0. Domácí byli neustále aktivní a díky tomu přidali ještě dvě branky. Ve 27.min.Diviš přesnou střelou zvýšil na 3:0 a hned ve 29.min. svým druhým gólem Košař dal na 4:0. Branka byla opět po rychlém protiútoku. Hosté se ale zvedli ve 38. a 39.min., během kterých snížili na rozdíl dvou branek. Více se už do poločasu nezměnilo.Ve druhém museli čelit domácí silnému větru, hru proti větru ale zvládli lépe a zásluhou Košaře, zvýšili v 69.min.na 5:2. Hosté slibnými akcemi dali šanci na dobrý výsledek, koncovka ale byla žalostná a tak domácí i díky Petříčkovi, zaslouženě vyhráli poslední zápas podzimu.

Petříček L. – Černý B., Klouda, Urbánek M., Cidlík L.(Fiedler), Viklický, Procházka, Šlapák (Balík J.),  Jílek (Svoboda), Diviš, Košař

Publikováno 7. 8. 2014 8:35

13. kolo Mikulovice "B"-Suchohrdly/Z. 0:6 (0:1)

Datum konání: 31. 10. 2010

B:

Hosté se představili jako mladý rychlý tým se smyslem pro kombinaci. Takový fotbal předváděli a měli smůlu v koncovce. Vytvořili si proti oslabenému B týmu řadu brankových příležitostí, ale ujala se až ta po 30-ti minutách hry, kdy dorazili za záda Petříčka míč 0:1. Hosté neměli střelecký den, jejich střely létali mimo bránu domácích. Ti si stoprocentní brankovou příležitost nevypracovali, a tak odcházeli s jednogólovým mankem do kabin. Vstup do druhého poločasu se hostům povedl lépe a přibývajícími minutami narůstalo skóre. Zastavilo se na hrozivých 0:6. V té době ale už domácí hru v poli vyrovnali a dostávali se do dobrých brankových příležitostí. Tu největší zahodil Balík J. a Urbánek M., kterým překazila radost tyč a prvně jmenovanému minela v souboji s brankařem.  Hosté si zaslouženě odváží tři body.

Petříček L. – Svoboda (Fruhwirt), Černý B., Klouda, Urbánek P.,Urbánek M., Černý R.,  Procházka, Cidlík, Fiedler T., Balík J.

Publikováno 7. 8. 2014 8:34

12. kolo Mikulovice "B"-Přímětice "B" 4:2 (2:1)

Datum konání: 23. 10. 2010

B: Vyklický, Diviš 3

Oba celky sousedily v tabulce a proto se dal očekávat zajímavý souboj. Domácí byli aktivnější a zaslouženě vedli. Po chybě v obraně ale hosté ve 41.min.vyrovnali. Domácí ale do poločasu ve 44.min.šli opět do vedení zásluhou Diviše 2:1. Ve druhé půli se hosté snažili vyrovnat a proto byli herně lepší, udeřili ale domácí druhou brankou Diviše. Hosté ale v 86.min.snížili. Pomyšlení na bod, sebral hostům hezkou střelou opět Diviš v 87.min., který zaznamenal hattrick.

Petříček L. – Černý B. (Balík J.), Klouda, Urbánek M., Svoboda,  Cidlík L., Viklický, Procházka, Šlapák,  Jílek (Matoušek), Diviš,

Publikováno 7. 8. 2014 8:32

11. kolo Grešlové Mýto-Mikulovice "B" 1:3 (0:2)

Datum konání: 17. 10. 2010

B: Šlapák, Diviš, Cidlík

Zajížděli jsme na půdu beznadějně posledního celku. Po poločase vedli hosté 2:0, po krásné střele Šlapáka a brance Cidlíka. Domácí ve druhé půli snížili. Vyrovnání nepřipustil Diviš, který zvýšil na 1:3. Zasloužené vítězství a posun v tabulce na třetí místo, je vizitka po tomto utkání v 11.kole.

Petříček L. – Černý B. (Svoboda), Klouda, Urbánek M., Vyklický (Fiedler), Černý R.(Cidlík),  Šlapák, Jílek, Diviš, Procházka

Publikováno 7. 8. 2014 8:31

10. kolo Mikulovice "B"-Blížkovice "B" 2:0 (1:0)

Datum konání: 10. 10. 2010

B: Cidlík L., Diviš

Utkání se hrálo dopoledne. Domácí byli po celé utkání fotbalovější a zisk třech bodů je zasloužený. Neproměnili řadu šancí, přesto po brance Cidlíka šli do kabin spokojenější. Ve druhém potvrdil vítězství Diviš, kterého nastřelil, ve snaze rozehrát míč, hostující brankař a ten do prázdné brány dal na 2:0.

Petříček L. – Černý B, Klouda, Urbánek M., Šálek,  Cidlík L.(Viklický), Procházka Šlapák,  Jílek (Matoušek), Diviš, Komenda (Balík J.)

Publikováno 7. 8. 2014 8:30

9. kolo Štítary "B"-Mikulovice "B" 4:2 (2:1)

Datum konání: 2. 10. 2010

B: Komenda, Procházka

Škoda prohraného zápasu. Hosté pořád dotahovali výsledek, za stavu 2:2 odešel ze hřiště zraněný Košař a protože už vyčerpali střídání,  dohrávali zápas o desíti. Domácí převahy využili a rozhodli dvěma brankami o vítězství.

Petříček L. – Černý B., (Balík J.), Klouda, Urbánek M., Urbánek P.(Vyklický), Cidlík L., Procházka, Šlapák, Komenda, Jílek (Diviš), Košař

Publikováno 7. 8. 2014 8:29

8. kolo Mikulovice "B"-Chvalovice "B" 5:3 (4:1)

Datum konání: 25. 9. 2010

B: Procházka, Komenda, Šálek, Cidlík L., Košař

Domácí zaslouženě získali tři body. Obdržené branky inkasovali po zbytečných chybách a naopak v útočné fázi chtěli mnohdy dát gól do prázdné brány. Hrál se pohledný kombinační fotbal s řadou nevyužitých šancí. Domácí druhý poločas polevili a dali prostor hostům, kteří stahovali poločasový náskok.

Petříček L. – Černý B.(Fiedler), Klouda, Urbánek M., Cidlík L.(Diviš), Procházka,  Šlapák, Šálek,  Jílek, Košař, Komenda (Balík J.)

Publikováno 7. 8. 2014 8:28