Aktuality > Muži "B" > Sezóna 2009-2010 > Odehraná kola 2009/10 "B"

Odehraná kola 2009/10 "B"

17. kolo Olbramkostel-Mikulovice "B" 1:3 (1:1)

Datum konání: 11. 4. 2010

B: Diviš 2, Vyklický

Domácí byli lepší od úvodního hvizdu. A také se ujali vedení. Hosté ale vyrovnali Cyklickým. Druhý poločas hosté hru vyrovnali a přišli i branky. Vítězství zařídil Diviš dvěma brankami. Domácí mohou litovat neproměněných příležitostí.

Perlička – Urbánek M., Černý B., Klouda, Petříček L., Vyklický, Barák, Komenda, Fiedler,  Cidlík L, Diviš (střídali: Kelča)

Publikováno 7. 8. 2014 7:56

16. kolo Grešlové Mýto-Mikulovice "B" 2:1 (0:0)

Datum konání: 4. 4. 2010

B: Komenda

Čekali se body z hřiště posledního celku tabulky. Rozhodla chyba Kloudy, která stála ztrátu alespoň bodu.

Perlička – Urbánek M., Barák, Klouda, Petříček, Vyklický, Černý R., Fiedler,  Cidlík L., Komenda, Diviš (střídali: Kelča, Petříček O.)

Publikováno 7. 8. 2014 7:53

14. kolo Těšetice-Mikulovice "B" 5:2 (4:0)

Datum konání: 28. 3. 2010

B: Diviš, Cidlík L.

Utkání se hrálo současně s A mužstva, a tak odjeli na zápas v poskládané sestavě. O vítězi bylo rozhodnuto už v poločase a když domácí přidali pátý gól, bylo vše jasné. Hosté ale dvěmi brankami snížili a domácí znervozněli. Vítězství už si ale pohlídali.

Perlička – Barák, Klouda, Černý B., Petříček O.(Diviš M.), Fiedler, Černý R.,Petříček L.,Cidlík L., Balík J., Jelínek B.

Publikováno 7. 8. 2014 7:51

1. kolo Mikulovice "B"-Těšetice 3:2 (1:1)

Datum konání: 1. 11. 2009

B: Nadaský, Vyklický pen., Barák

Domácí prohrávali s celkem ze čtvrtého místa brankou Katolického. Vyrovnal za faul na Šálka, Vyklický z penalty. Druhý poločas ovládli domácí a otočili dokonale skóre. Nejprve Nadaský a po té střídající Barák stanovil na 3:1. Nešťastná branka znamenala snížení a přinesla nervozitu na kopačku domácích. Ti ale výsledek ubránili.

Petříček L. – Urbánek P., Lichovník, Klouda, Hruška, Vyklický, Šálek, Fiedler, Nadaský(Černík),  Cidlík L. (Barák), Komenda (Novotný)

Publikováno 7. 8. 2014 7:50

13. kolo Hluboké Mašůvky-Mikulovice "B" 2:1 (0:1)

B: Nadaský

Hosté vedli v poločase 0:1, hra byla vyrovnaná se střídavými šancemi na obou stranách . Z hostů nejvíce hrozil Nadaský. Ve druhém poločase existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo a to domácí. Hosté fyzicky odpadli. Domácí toho využili k otočení výsledku.

Vaněk – Urbánek P., Lichovník, Klouda, Petříček L., Vyklický, Barák (Hruška), Cakl D.,  Fiedler, Nadaský (Cidlík L.), Komenda

Publikováno 7. 8. 2014 7:44

12. kolo Mikulovice "B"-Únanov 2:4 (1:2)

Datum konání: 24. 10. 2009

B: Nadaský, Vyklický

Zasloužené vítězství hostů, domácí korigovali na 2:4 Vyklickým z penalty, nařízenou za faul na Prince st.

Petříček L. – Urbánek P., Lichovník, Klouda, Barák, Vyklický Šálek, Cidlík L., Fiedler, Nadask (Princ st.), Komenda (Novotný)

Publikováno 7. 8. 2014 7:42

11. kolo Sokol Blížkovice - Mikulovice "B" 4:2 (0:2)

Datum konání: 17. 10. 2009

B: Nadaský 2

Hosté vedli v poločase dvoubrankovým rozdílem, domácí po poločase vlítli na hosty jako uragán a ti díky fyzické kondici nedokázali vzdorovat.

Petříček L. – Urbánek P., Lichovník, Klouda, Barák, Vyklický, Černík, Petříček O., Fiedler, Nadaský), Cidlík L.

Publikováno 7. 8. 2014 7:40

10. kolo Mikulovice "B"-Štítary "B" 1:1 (0:0)

Datum konání: 10. 10. 2009

B: Nadaský

V první půli mohl poslat do vedení domácí Šálek, situaci vyřešil špatně. Hosté, vedoucí tým tabulky, byl vyrovnaným soupeřem. Druhý poločas se karta obrátila a domácí byli nebezpečnější a zásluhou přímého kopu Nadaského  vedli 1:0. Hosté ale za chvíli vyrovnali, po chybě obrany, kdy zapomněla na volného Bauera, 1:1. Utkání bylo rušné až do konce, ale na výsledku to nic nezměnilo.

Petříček L. – Urbánek P., Lichovník, Klouda,  Cidlík L., Fiedler (Novotný) , Černík (Čurda), Černý B., Hruška (Nadaský), Šálek

Publikováno 6. 8. 2014 16:49

9. kolo Suchohrdly u Zn.-Mikulovice "B" 0:1 (0:1)

Datum konání: 4. 10. 2009

B: Nadaský

První poločas byli lepší domácí branku ale vstřelili hosté Nadaským. Druhá půle naopak vyzněla lépe pro hosty, kteří nedovolili domácím srovnat skóre.

Vaněk – Lichovník, Urbánek P., Klouda, Hruška, Vyklický, Černík (Cidlík L.), Fruhwirt, Fiedler (Novotný), Nadaský, Barák (Komenda)

Publikováno 6. 8. 2014 16:47

8. kolo Mikulovice "B"-Vranov n.D 1:1 (1:1)

Datum konání: 26. 9. 2009

B: Černík

Škoda ztráty bodů. Za domácí skóroval Černík, hosté vyrovnali Jurčíkem. Druhý poločas byl vyrovnaný, s lepšími šancemi domácích.

Petříček L. – Urbánek P., Barák, Klouda, Petříček O., Cidlík L., Fiedler (Jílek), Černík, Vyklický, Komenda (Hruška), Šlapák (Šálek)

Publikováno 6. 8. 2014 16:45