Vydřené vítězství ukončilo tříbodové čekání.

10. kolo IE Znojmo "B" - Mikulovice 3:2 (0:0)

Publikováno 14. 10. 2015 9:26

9. kolo Božice - Mikulovice 2:0 (0:0)

Datum konání: 4. 10. 2015

B:

Hosté k utkání nepřistoupili zrovna nejlépe, kupili chyby po naivních a nepřesných přihrávkách, což pochopitelně byla voda na domácí mlýn. Až v 16´rozvlnili domácí síť, pouze ale boční brankovou, a to po přímém kopu. Hosté se do šance, která by stála za zmínku, nedostali. Ve 38´ domácí rozehráli rychle přímý kop, následoval centr, a kdyby Elis M. míč před domácím útočníkem netečoval, bylo by s hosty zle. Do poločasu bylo horko ještě po rohu, obrana hostů odvrátila do bezpečí.

Druhý poločas nepřinesl žádné zlepšení hostujícího týmu. Naopak domácí využili své šance k vedení. Hned ve 47´ po přímém kopu od rohového praporku, si naběhl na přední tyč Ležák a bylo 1:0. Dlouho se nic nedělo, až přišla 70´a rohový kop domácích, stejně jako u první branky si naběhl domácí Chrenovský na bližší tyč a zvýšil na 2:0. Hosté se představili s první šancí až v 79´, po centru Semotama, prodloužil míč Bártl na Brveníka, který sám před bránou trestuhodně minul. Další obrovská šance na vstřelení branky se naskytla Rožnovskému, postupoval v 83´sám na branku, brankař ale jeho zakončení chytil. V 84´se musel zapotit Elis M, nejprve vyrazil míč, hra pokračovala centrem před bránu, kde chybělo velice málo, aby míč někdo z domácích ve skrumáži tečoval do brány. Závěrečné minuty patřili hostům. V 87´ odcentroval Polický na Bártla, který sám trestuhodně minul a v 89´ volil Brveník po krásném uvolnění místo přihrávky volnému Bártlovi před bránu, střelu, avšak minul. Domácí zaslouženě vyhráli, na bodový zisk hostů, nestačí hrát pouze posledních deset minut.

Sestava: Elis M. – Holčapek, Fiala A., Janíček (62´Bartl), Čapoun, Krčmář (76´Semotam), Fiala R., Rožnovský, Balík, Polický, Brveník.

Publikováno 14. 10. 2015 9:25

8. kolo Mikulovice - Hostěradice 1:3 (1:1)

Datum konání: 26. 9. 2015

B: 38´ Rožnovský L. pen.

Hosté začali nebojácně a hned v první minutě se vyznamenal Elis při hostující střele. Po té se odehrávala hra mezi šestnáctkami, domácí se marně snažili dostat do šance, hosté hrozili z protiútoků. Ve 20´ po autu Fialy R. z první pálil Brveník, trefil ale obránce. Fiala R. mohl dostat domácí do vedení, výzvu Krčmáře v gól neproměnil, bodlem trefil brankaře. Naopak hosté využili hned svoji druhou příležitost, ve 28´se Procházka vyhnul ofsajdové pasti a samostatný útok skončil brankou – 0:1. Hned vzápětí podklouzl Fiala A. a nabídl nechtěně hostům obrovskou šanci, naštěstí přestřelili branku. Domácí se dočkali vyrovnání ve 38´, kdy byl faulován Brveník a byla nařízená penalta, kterou Rožnovský proměnil – 1:1.

Druhá půle začala stejně jako ta první, hosté ukázali, že kombinační hra jim není cizí. Po pravé straně založili útok, míč putoval na střed hřiště, odkud přišla střela, kterou musel Elis M. vyrazit a dorážku vyrazil tentokrát na roh. Po rohu Koníka skončil míč v síti po vlastní brance – 1:2. Domácí diváci byli svědky marné snahy svého mužstva o vyrovnání. Vysvobodit z útlumu, je mohl Fiala A., když z přímého kopu mířil do brány, Kučera míč kryl a stejně tak dorážku. V 67´si zopakoval Brveník pokus z první, bránu ale netrefil. V 71´byl stejný hráč na konci rohového kopu, rovněž přestřelil. V 73´skončil pokus hostů v rukavicích Elise. Tlak domácích se stupňoval, největší šanci neproměnil v 80´Fiala R. Holčapek odcentroval před bránu, Polický vrátil zpět před bránu na Fialy R., který hlavou nepřekonal výborného Kučery v bráně hostů. Rozhodnutí padlo v 89´po jednom z protiútoku z kopačky Kadlece – 1:3.

Sestava: Elis M. – Krčmář, Fiala A., Polický, Čapoun, Fiala R., Janíček, Brveník, Franc (60´Balík), Rožnovský, Holčapek.

Publikováno 14. 10. 2015 9:21

7. kolo Hevlín - Mikulovice 2:0 (1:0)

Datum konání: 19. 9. 2015