TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Komentáře > Rakšice 2.4.2017 > Hrádek 26.3.2017

Hrádek 26.3.2017

 MIKULOVICE - HRÁDEK 1:0 (0:0)

B: 58´ Brveník

Úvod utkání patřil překvapivě hostům z Hrádku. Domácím se nedařilo dostat do hry a vynutit si tlak. Šanci si vytvořili hosté sice až ve 21´, ovšem stála ale za to. Unikajícího útočníka hostů Elis vychytal a z následného rohu ve vyložené šanci hosté přestřelili. Po té se domácí osmělili a zásluhou Krčmáře si vypracovali ve 36´a 37´dvě šance. Tu první spálil po rohu, když hlavou míč poslal nad břevno, druhou po střele těsně minul bránu. Připraven musel být Elis v bráně domácích při přímém kopu hrádeckých ve 39´, zasahovat ale nemusel, míč skončil vedle brány.

Po změně stran si vynutili mírný tlak domácí a hned z první vážnější šance z 58´udeřili. T.Hudec přihrál na pravou stranu Motyčkovi, ten před bránu Brveníkovi a byť byl atakován, míč dopravil do sítě – 1:0. Hned v 60´postupoval Motyčka sám z úhlu na bránu hostů, prudká střela však skončila těsně vedle. Hosté se pokoušely překonat obranu domácích čím dál intenzivněji, ta ale pracovala bezchybně, a když v 82´chytil Elis tečovanou střelu hostů, bylo zaděláno na zisk třech bodů. Klid a jistotu mohla přinést 86´z kopačky France, ten vyzkoušel pozornost brankaře dalekonosnou střelou, toho zachránilo břevno. Domácí si vítězství pohlídali a připsali si první jarní plný bodový zisk.

Elis M. – Janíček, Hobza, Antoš, Fiala A.- Krčmář, Motyčka, Franc, Holčapek (46´Hudec T., 87´Fiala R.) - Brveník (69´Semotam), Šálek (46´Bartl)

Menu

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina OFS podzim 2021

terminova-listina-jmkfs-podzim-2021.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 21/22

Rozpis soutěží JMK FS 21/22