TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Komentáře > Rakšice 2.4.2017

Rakšice 2.4.2017

 FC Rakšice - TJ Mikulovice 0:0

Za krásného jarního počasí se potkaly dva týmy z opačných pólů tabulky a hosté v případě vítězství, mohli v tabulce poskočit na druhou příčku tabulky. To domácí potřebují body jako sůl a tak se čekal zajímavý duel. Opak byl ale pravdou. Hosté chtěli hrát po celý zápas kombinační fotbal, domácí naopak volili bezstarostnou hru. Ono asi zvolit druhý styl by byla správná volba, neboť vyšší trávník a ne příliš rovný terén, byl tomu nakloněn. Nicméně se hrál oboustranně nepřesný fotbal, u hostů byly chyby v rozehrávce vidět o to víc. Hned ve 4´měl šanci Brveník, po souboji s obráncem, měl ale k míči v šestnáctce blíže domácí brankař. O pět minut později, připravil ideálně míč Fiala A. Brveníkovi, ten volil na hranici šestnáctky střelu, která ovšem skončila vedle domácí brány. Hosté měli územní převahu a jako poslední ji vyjádřil M.Hudec, který přímý kop z 19´, zakončil nad bránu. Domácí se začali postupně osmělovat a po akcích do otevřené obrany, podnikali rychlé výpady. Jeden z nich, skončil v 19´rohovým kopem a velkou šancí, po rozehrání byli u míče jako první a střelou nepropálil domácí hráč hradbu těl. Nad bránu mířila střela domácích z 30´, když odražený míč si na hranici velkého vápna domácí několikrát vyměnili a zakončili nepříjemnou střelou. Stejnou zbraní, tedy rychlým protiútokem, oplatili domácím hosté situací ze 37´, Elis rychlým, dlouhým a hlavně přesným výkopem našel Brveníka, ten přihrál Francovi, jehož jedovatou střelu brankař vyrazil do bezpečí. Do šaten mohli jít radostněji domácí, Krčmář podcenil souboj o míč u autové čáry a dal domácím šanci postupovat dva na jednoho, Elis ale reflexně střelu vytěsnil na roh.

Druhá půle byla ze strany hostů bez koncentrace a pohybu. Domácí úvodu poločasu dominovali a hosté se museli bránit nebezpečným akcím domácích. Vraťme se ale do 54´, po faulu na Brveníka hosté zahodili slibnou šanci z přímého kopu. Po té v 57´domácí hráč po rohovém kopu přehlavičkoval bránu. Hra se přelévala od jedné šestnáctky ke druhé bez šancí na obou stranách, a tak příjemné počasí svádělo spíše k opalování, než sledovat nudný fotbal. Hostující trenér se na výkon svých svěřenců nemohl dívat, a tak sáhl ke střídání. Na hřiště přišli ofenzivní hráči Šálek a Bártl a druhý jmenovaný se po centru Motyčky, dostal v 82´do slibné šance, ta skončila rohovým kopem, po kterém Holčapek orazítkoval přední tyč! Motyčka byl nebezpečný v následující minutě, individuální akci zakončil křižnou střelou, kterou domácí obránce odkopl se štěstím na roh. Reparát měl možnost složit M. Hudec v 87´z přímého kopu, opět ale neuspěl, byl z toho ale roh, po kterém Motyčka hlavičkou trefil břevno a Šálek na dorážku ideálně nedosáhl a míč hlavou poslal nad bránu. Rozhodnutí mohlo přijít v 90´po centru do šestnáctky se k míči dostal Krčmář, ten sám před brankařem míč špatně zpracoval a dostal se do nevýhodné pozice, ze které trefil pouze brankaře. Hosté závěrečným tlakem dva body navíc nezískali.

Elis M. – Janíček, Hobza, Fiala R.(70´Šálek), Krčmář - Motyčka, Franc, Hudec M., Semotam (46´Holčapek), - Brveník (80´Bártl), Fiala A.

Menu

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina OFS podzim 2021

terminova-listina-jmkfs-podzim-2021.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 21/22

Rozpis soutěží JMK FS 21/22