TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Komentáře > Vlasatice 7.5.2017

Vlasatice 7.5.2017

 MIKULOVICE – VLASATICE   3:1 (1:1)

B: 20´ T. Hudec, 64´ Fiala R., 67´ Fiala A.

 Domácí hostili poslední tým tabulky, což bylo znát v délce držení míče. Otevřít skóre mohl už ve 2´ Brveník, Motyčkův průnik na pravé straně a jeho přihrávka, nenašla u Brveníka přesnost. Střela mu nesedla, a tak brankař neměl problém míč chytit. Hosté skórovali překvapivě jako první. V 9´zahráli dlouhým nákopem přímý kop z poloviny hřiště až do šestnáctky, kde sice domácí A. Fiala míč před Elisem odhlavičkoval, ten ale ke smůle domácích trefil před ním stojícího Petriče, od kterého se míč odrazil mezi nohy brankaře Elise a do sítě – 0:1. Hosté se mohli spoléhat pouze na rychlé protiútoky. Jeden z nich přišel v 15´ po špatné rozehrávce domácích. Po pravé straně utekl hostující záložník, proti němu vystoupil Elis, na přihrávku před bránu byl ale bezmocný a zakončující Trčka do prázdné brány trestuhodně přestřelil. Domácí dobývali obranný val hostů, podařilo se jim to ve 20´, Motyčka se uvolnil na pravé straně, přihrál na šestnáctku nabíhajícímu T. Hudcovi, ten technickou střelou k tyči, nedal brankaři Tůmovi šanci – 1:1. Hosté se mohli hned ve 21´dostat do vedení, Elis ale svoji chybu v rozehrávce napravil, když vyběhnutím zmařil samostatný únik. Ve 26´měl příležitost T. Hudec z přímého kopu, brankař ale nadvakrát míč chytil. Ve 30´ Holčapek pálil na bližší tyč, brankař na roh a po něm A. Fiala přehlavičkoval bránu. Hosté zahrávali po ruce Semotama přímý kop, pokus na přední tyč Elis vyrazil na roh. Brveník se uvolnil ve 36´, připravil šanci A. Fialovi, ten ale těsně přestřelil. Chybu Krčmáře ve 44´nepotrestal Trčka. Obhodil si Janíčka a sám před Elisem neproměnil.

Druhá půle byla v režii domácích. Ti nebyli smíření s remízovým stavem. V 55´se protlačil před obránce Semotam, ale Elisův výkop neproměnil v asistenci, neboť z úhlu přeloboval jak brankaře, tak i bránu. Nebezpečnou střelou, kterou Tůma s problémy chytil, zakončil v 57´ sólo Janíček středem hřiště. Tůma byl hlavní postavou i v 60´, po autu domácích se Brveník zbavil svého strážce a z úhlu vystřelil, brankař netradičně nohou, míč vyrazil na roh. Zaslouženého vedení se domácí diváci, kterých příliš nepřišlo, dočkali v 64´ zásluhou R. Fialy. Na brance měl nemalý podíl Semotam, který po kombinaci na pravé straně hřiště, na branku nezištně přihrál – 2:1. Z následné akce v 67´ bylo už 3:1. Motyčka se po rozehraném rohu uvolnil a před bránou našel úplně volného A.Fialy, ten do prázdné brány neměl problém zvýšit skóre. Na hřiště přišel Šálek, ten se neprosadil v 74´ po rohovém kopu, jeho hlavička v dobré šanci, šla ale od brány. Domácí si vybrali oddechový čas, neboť hosté převzali iniciativu a díky naivním chybám domácích, si vypracovali šance. V 75´ chyboval po kombinaci s Elisem Krčmář, hosté se dostali ke střele, na kterou musel Elis vynaložit vetší úsilí, aby vyrazil míč na roh. Hned v 77´se Petrič vyhnul ofsajdu, sám postupoval na Elise, ale minul bránu. V 80´ zahrál přímý kop po faulu na Motyčky R. Cakl, ale vlasatický brankář byl připraven. Z následného kontru na levé straně směřovala do šestnáctky přihrávka na nabíhající spoluhráče, Janíček ale nahrávku před bránu vypíchl na rohový kop. V 82´ byl faulován R. Fiala, přímý kop zahrál do břevna Brveník. V 84´se pokoušel skórovat dalekonosnou střelou po odraženém míči ze šestnáctky, šla ale těsně nad bránu. V poslední minutě se ocitli hosté v šestnáctce osamoceni, centr usměrnil Skalák hlavou těsně vedle. Domácí se na vítězství nadřeli, ale zaslouženě berou tři body.

Elis M. – Antoš, Janíček, Hobza, Krčmář, Semotam, Hudec T. (72´Cakl R.), Fiala A. (69´Šálek), Holčapek (46´Fiala R.) – Brveník, Motyčka.

Menu

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina OFS podzim 2021

terminova-listina-jmkfs-podzim-2021.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 21/22

Rozpis soutěží JMK FS 21/22