TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Komentáře > Únanov 24.9.2016

Únanov 24.9.2016

 MIKULOVICE – ÚNANOV 0:1 (0:1)

Domácí začali proti oslabenému soupeři dobře, v 10´ si Brveník navedl míč na střed hřiště a zakončil střelou, která ale mířila doprostřed brány, kde čekal hostující brankař. Odpověď si připravili hosté v 15´, domácí přihlíželi kombinační akci, na jejíž konci byla prudká střela, kterou vyrazil Alexa na břevno a roh. Domácí hráli zakřiknutě, přesto si šance na vstřelení branky vytvářeli. Ve 20´postupoval sám Motyčka po levé straně, v koncovce zvažoval ještě přihrávku, průnik byl zpomalen, čehož využil vracející se obránce a střelu zablokoval. Ve 30´ zahrával přímý kop Brveník, faulován byl Šálek, ten skončil opět v rukavicích brankaře. Vzápětí Hobza vyslal na steč Brveníka, ten přeloboval brankáře, míč ale neměl razanci a obránce stačil míč vykopnout do bezpečí. To byla poslední šance první půle z kopaček domácích. Hosté se osmělili a začali přebírat aktivitu. Po šanci Brveníka, přišli s další šancí hosté. Centrem poslal míč do šestnáctky hostující zadák, z otočky pálil kolega z útoku a musel se opět zaskvět Alexa, který míč vyrazil na roh. Ve 34´se hosté vyhnuli ofsajdu, Alexa uplatnil zkušenosti a dlouhou kličku chytil. Hosté dostávali až příliš mnoho prostoru a po rohovém kopu ve 40´ se domácí dopustili sérii chyb, které napravil opět Alexa. Pasivní přístup se domácím vymstil ve 44´, po závaru před bránou, dostal do sítě míč Diviš – 0:1.

Poločasová přestávka domácím nepomohla a nezměnil se tak ani obraz hry. Hosté mohli navýšit vedení, v šestnáctce se kličkou zbavil vyběhnuvšího Alexy hostující útočník, na brankové čáře ho zaskočil Holčapek, který míč odkopl do bezpečí. V 50´prošli hosté po pravé straně, naservíroval do šestnáctky svému spoluhráči, který zakončoval nepřesně. V téže minutě prošel na opačné straně hostující záložník jako nůž máslem a naservíroval míč před bránu, kde musel vyběhnutím zasáhnout Alexa. Vyrovnat mohl v 62´ Šálek, míč po úniku Motyčky a jeho přihrávce, k němu ale nedoputoval, zasáhl totiž ve skluzu obránce. Pěknou individuální akci zakončil Motyčka v 82´ mezi tyče, brankař ale vyrazil míč na roh. Rozhodnout mohl v 84´hostující tým, opět ale nevyužil samostatný únik. V samotném závěru se mohl dočkat vyrovnání Šálek, ten ale nezpracoval v dobré příležitosti míč. Domácím tak zhořkla oslava Václavského posvícení.

Alexa – Janíček (75´Semotam), Hobza, Antoš, Fiala R. (46´Holčapek), Motyčka, Krčmář, Franc, Fiedler L., Brveník, Šálek M.

Menu

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina OFS podzim 2021

terminova-listina-jmkfs-podzim-2021.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 21/22

Rozpis soutěží JMK FS 21/22