TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Komentáře > Tuřany 7.10.2017

Tuřany 7.10.2017

  1. kolo So. 7. 10. 2017 15:00 Muži A

MIKULOVICE – TUŘANY 0:5 (0:2)

 B:

Sestava: Elis M. – Krčmář, Janíček, Fiala A., Hobza (69´Fiala R.), Motyčka J., Franc (80´Semotam), Motyčka M., Holčapek (27´Hudec M.), Hudec T. (46´ Kružberský), Novák

Tuřany se představili na mikulovickém trávníku jako kvalitní technický soupeř. Výsledek tomu také odpovídá. Ale postupně. Ve 3´se vyhnul ofsajdu hostující Smetana, na Elise ale nevyzrál, trefil mu pouze nohy. Domácí měli velkou šanci v hned v 5´, Janíček kolmicí vysunul Holčapka, ten se v šestnáctce zbavil obránce, v tísni ale svojí slabou nohou hostujícího brankaře Baláka nepřekonal. V 7´byl trestuhodně volný Kalla, z šestnáctky zakončil, Elis ale střelu kryl. V 16´měl stejný hráč další obrovskou šanci, prošel k němu centr z pravé strany, jeho střelu opět Elis reflexivně chytil. Domácí se převážně bránili, za zmínku stojí šance J. Motyčky, která začala u Holčapka, ten spoluhráči ideálně přihrál, jeho střela byla ale tečovaná a neohrozila tak Baláka. Hosté udeřili ve 36´, po centru se střelou do protipohybu Elise, prosadil Kalla – 0:1. Hostující fanoušci ještě po vstřelené brance neusedli a už se mohli opět radovat. Hned ve 38´ stejný hráč vystřelil odražený míč, střela ale nesedla, nicméně směřovala pomalu ale jistě k levé tyči Elisovy brány, ten ač míč neviděl, zkoušel na něj zareagovat, ale neúspěšně - 0:2. Tak skončil i první poločas.

Domácí šli do druhé půle s odhodláním nepříznivý stav změnit. Plány jim zkomplikovala 49´, kdy Smetana po jednom z protiútoku prostřelil Elise – 0:3. Hned po rozehře běžel na brankaře Baláka J. Motyčka sám, před zakončením podklouzl a obrana se stihla vrátit a míč odvrátit do bezpečí. V 54´se málem opět prosadil Smetana, střelu po centru zprava Elis za pomocí Krčmáře odkopli do bezpečí z brankové čáry. V 62´ se opět postupovali hosté na Elise, ten šanci chytil. V 67´ předvedl své umění J. Motyčka, u brankové čáry se po autovém vhazování efektně patičkou uvolnil a z úhlu se pokoušel prostřelit brankaře, míč ale napříč proletěl bez povšimnutí. V 70´Janíček vystihl rozehrávku soupeře, sám postupoval na polovině soupeře, kolmicí přihrál Motyčkovi, který sám před brankařem neuspěl, na kličku tělem nereagoval a v poklidu míč chytil. V 78´vhazoval aut na polovině soupeře Franc tak nešťastně, že založil protiútok, Elis musel opět zasahovat nejprve proti střele Michalce a po té Smetany, obě chytil. Smetana netrefil bránu po samostatném útoku v 80´, jeho spoluhráči vše ale napravili v poslední desetiminutovce. V 82´ nedokázal Kružberský odehrát míč do bezpečí, zmocnil se ho Smetana, kterého Elis vytlačil mimo prostor brány, akce ale pokračovala přihrávkou před bránu, kde nabíhající Aujeský dorazil míč do brány – 0:4. V 88´měl ještě šanci Novák, sám před brankařem neuspěl, trefil pouze nohy Baláka. Tečku za utkáním udělal Elis, který musel v 90´ faulovat pronikajícího Smetany za cenu pokutového kopu. Diváci vyvolali k exekuci střídajícího Dobiáše, ten nezaváhal – 0:5.

Menu

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina OFS podzim 2021

terminova-listina-jmkfs-podzim-2021.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 21/22

Rozpis soutěží JMK FS 21/22