TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Komentáře > TJ Sokol Božice 28.8.2016

TJ Sokol Božice 28.8.2016

 TJ Mikulovice - TJ Sokol Božice 2:1 (0:0)

B: 49´Brveník, 57´Motyčka

Do utkání, ve kterém se pro zranění neobjevil Martin Hudec, vstoupili lépe hosté. Domácí se sice snažili diktovat tempo hry, směrem dopředu ale byla hra nepřesná a to byla voda na mlýn hostů. Ti se do první šance dostali v 5´, akci vedenou po levé straně zakončil hostující útoční nepřesně, snažil se přehodit vyběhnuvšího Kvinty, což se podařilo, chybělo pouze trefit bránu, to se ale nepodařilo. Bránu netrefili ani domácí v 8´, kdy T. Hudec ideální přihrávkou vybídl Motyčky, který ještě hledal lépe postaveného spoluhráče, záměr překazil obránce hostů. Vzápětí hasil nadějnou situaci hostů J. Kvinta, následně ale zákrok musel zopakovat, protože ve snaze rychle rozehrát, nabídl skórovat do prázdné brány hostujícímu záložníkovi, jeho pokus ale Kvinta kryl. Hosté postupem času začali diktovat tempo hry a domácí hledali jak odpovědět, ta se ale nenaskýtala. Hosté se mohli v 16´radovat, po střele se zatřáslo břevno a následnou dorážku si Kvinta pohlídal. Přestože hosté byli silnější v kombinaci, šance si vypracovali domácí, Motyčka si navedl míč napříč hřištěm a vystřelil, jeho pokusu ale téměř nestačila ochranná síť. Nápor hostů vyvrcholil ve 35´zákrokem Kvinty, který zneškodnil střelu hostů. Poslední šance prvního poločasu skončila opět na rukavicích Kvinty, když bezpečně chytil přímý kop hostů ve 41´po faulu Semotama.

Trenér domácích sáhl ke dvojímu střídání, což dalo hře nový náboj a úvodní aktivita zaskočila hosty. Nejprve Brveník trefil břevno, aby se ve 49´mohl radovat z branky. Technickou střelou z 23 metrů, obstřelil brankaře na vzdálenější tyč – 1:0. Domácí dominovali a další velká šance končila opět brankou. Akci, která by snesla ligové parametry, začal Brveník, vysunul aktivního Fiedlera, ten z první odcentroval před bránu, kde se Motyčka nemýlil – 2:0. Hosté se nedokázali otřepat z aktivity domácích a přišla další šance, tentokrát Fiedlera. Ten v souboji s obráncem obstál, koncovku uspěchal, jeho zbrklou střelu brankař kryl. Z čistého nebe přišel faul R.Hobzy před šestnáctkou a následný přímý kop se Franc sice snažil vyrazit, byl ale krátký. Hosté se snažili o vyrovnání, tudíž museli zvýšit aktivitu, díky té se otvírali možnosti pro domácí. Ti prostřídali sestavu a snažili se o pojistku. Ta mohla přijít v 81´po kombinaci Kružberský, Motyčka a na konci spolupráce byl střídající Šálek, který nevystřelil a po té se ve skrumáži neprotlačil do zakončení. Další šance z 88´začala rovněž u Kružberského, ten zvolil přihrávku na Brveníka, který hledal před bránou některého z dvojce Šálek, Fiedler, ani jeden se ale k míči nedostal, pominu-li v tísni zakončení Fiedlera, který přestřelil ve skluzu ochrannou míč z téměř nulového úhlu. V poslední minutě se řítil na branku hostů Šálek, neměl ale patřičnou rychlost a řešení přihrávkou v nouzi naslepo před bránou nebylo ideální řešení. Domácí si tak připsali vítězství za vydřené vítězství.

Kvinta J. (46´Fiala R.) – Janíček, Holčapek (68´Kružberský), Fiedler, Antoš, Semotam (46´ Hobza R.), Franc, Krčmář, Motyčka, Brveník (89´ Kvinta M.), Hudec T. (81´ Šálek M.).

Menu

Aktuality

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina OFS podzim 2021

terminova-listina-jmkfs-podzim-2021.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 21/22

Rozpis soutěží JMK FS 21/22