TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Komentáře > Pohořelice 9.9.2017

Pohořelice 9.9.2017

6.kolo So. 9. 9. 2017  16:00                      

MIKULOVICE - POHOŘELICE 2:2 (0:2)

 B: 60´ Novák, 73´ J. Motyčka

Sestava: Elis M. – Janíček, Krčmář, Fiala A., Hobza (83´Fiala R.), Franc (42´Holčapek), Hudec M., Novák, J. Motyčka, Brveník (87´Bártl), M. Motyčka

Jako první se osmělili hosté, v 5´ Janíček zblokoval střelu tak nešťastně, že se míč dostal k hostujícímu hráči, který nebezpečně vystřelil. Přehled ve hře předvedl M. Hudec v 10´, ten si všiml špatně postaveného brankaře Kalivody a z vlastní poloviny jej zkoušel překvapit, ovšem bránu minul. Domácí doplatili na špatnou rozehrávku, Franc ztratil na vlastní polovině míč, toho se zmocnili hosté a kombinací se dostali do šestnáctky, kde Suchánek střelou na bližší tyč, prostřelil Elise – 0:1. Ve 22´ Hobza vysunul J.Motyčky, který míč v šestnáctce zpracoval, nepřesnou střelou ale trefil pouze boční síť. Domácí měli navrch a hned ve 24´ Hudec posunul na Brveníka, který těsně minul. Franc na pravé straně připravil centrem šanci pro M. Motyčky, ten hlavou minul bránu. Ve 32´po rozehraném přímém kopu a centru před Elisovu bránu, musela domácí obrana nepříjemný centr odvracet. Hosté trestali opět domácí nepřesnost, Kroupa měl ve 37´spoustu času na šestnáctce, odkud napřáhl a nedal Elisovi šanci – 0:2. Kroupa měl další šanci ve 39´, po přetaženém centru střílel vedle. Snížit mohl střídající Holčapek. Ve 44´ se prosadil v šestnáctce, obešel dva obránce, ale toho třetího už nikoliv. Škoda jen, že dříve nezakončil.

Úvodní desetiminutovka patřila hostům, ti drželi míč na svých kopačkách a čekali na příležitost skóre navýšit. K tomu ale nedošlo, a to z toho důvodu, že domácí začali přebírat iniciativu. Důkazem byla šance Hudce z 56´, zbavil se obránce a tvrdou, avšak nepřesnou střelou přestřelil bránu. Aktivita přinesla ovoce, v 60´ připravil šanci J. Motyčka od brankové čáry ideální přihrávku pod sebe na Nováka, který sám mezi penaltou a šestnáctkou si s přihrávkou poradil náramně. Míč si připravil na střelu a trefil přesně šibenici - 1:2. Vyrovnání mohlo přijít vzápětí. Opět po kombinaci J. Motyčky s Novákem, sám postupoval druhý jmenovaný na bránu, místo zakončení, hledal spoluhráče J. Motyčky, kterému obránce míč ukopl na roh. V 63´ Holčapek prošel po pravé straně, přihrávkou našel volného Brveníka, který střelu uspěchal a vysoko přestřelil. Po dlouhé době se ozvali hosté, Kroupa si míč předkopl příliš daleko od kopačky a ztratil tak výhodu ideální střelecké pozice, Elis svým vyběhnutím šanci zmařil. V 73´ začala akce u Elise, ten výkopem vyslal J. Motyčky, který míč dostihl u rohového praporku, odkud postupně prošel přes dva hráče a střelou na vzdálenější tyč vyrovnal – 2:2. V 78´ byli blízko brance pohořeličtí, hlavou ale bránu minuli. Holčapek si narazil v 84´s Brveníkem v šestnáctce, trefil ale brankaře. V 87´si chtěli zopakovat spolupráci J. Motyčka a Novák, ten ale měl spíše volit střelu, přihrávku obránce Pohořelic totiž vystihl. V závěrečných minutách mohli rozhodnout obě mužstva, nejprve v 89´ musel zasahovat Elis proti střele hostů, v 90´ na opačné straně hřiště minul hlavou bránu po centru A. Fialy, Hudec.

Menu

Naši sponzoři

Městys Mikulovice
Elektromontáže Švéda
PE Motors, s.r.o.
PEaPE Metal, s.r.o.
Anna Polická, obchod Mikulovice
Fiedlerová Kamila, Mikulovice

KE STAŽENÍ

Termínová listina OFS podzim 2021

terminova-listina-jmkfs-podzim-2021.jpg

 

Úrazové pojištění - tiskopis

Náhr.zápis o utkání v PDF

Náhr.zápis o utkání v DOCx

Zápis o utkání přípravky v PDF

Rozpis soutěží OFS 21/22

Rozpis soutěží JMK FS 21/22