Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2014-2015 > Odehraná kola muži > 3. kolo Miroslav "B" - Mikulovice 1:1 (1:1)

3. kolo Miroslav "B" - Mikulovice 1:1 (1:1)

24.8.2014

(komentář převzat z FB)

Ve 3.kole jsme zajížděli na půdu Miroslavi. Domácí šli do vedení,když míč za obranu nezachytil Fiala R. a domácí útočník už neměl problém přehodit vyběhnuvšího Elise - 1:0. Naštěstí se do přestávky povedlo hostům vyrovnat, když standartní situaci z levé strany zahrával Pospíchal a jeho tečovaný střílený centr skončil v bráně - 1:1. Za tohoto stavu se šlo i do kabin. Ve druhém poločase byli hosté lepším celkem, ovšem nedokázali své akce zakončovat. Za to Miroslavští na nic nečekali a z ojedinělých šancí ohrozili branku Elise,který však hosty podržel a další branku už nepustil. Mikulovičtí si tak odváží z Miroslavi bod za remízu 1:1.

Sestava: Elis - Fiala R.,Fiala A.,Polický,Pospíchal Zdeněk - Holčapek(Pevný),Fiedler,Petkov,Krčmář -