TJ Mikulovice u Znojma oddíl kopané oficiální stránky klubu
Drobečková navigace

Aktuality > Muži "A" > Sezóna 2014-2015 > Odehraná kola muži > 17. kolo Jaroslavice - Mikulovice 0:1 (0:1)

17. kolo Jaroslavice - Mikulovice 0:1 (0:1)

Datum konání:
12.4.2015

(převzato z FB)

Branky: Fojtík
V 17. kole na nás čekal tým Jaroslavic. Ač byl tým domácích na posledním místě tabulky, hra tomu nenasvědčovala. Hned od úvodu bylo jasné, že to bude nesmírně těžký zápas, což se také začalo potvrzovat. První zákrok si připsal Elis, který pokryl střelu domácích. I hosté se dostali do zakončení z dálky, autorem byl Petkov, jeho střela šla však vysoce nad bránu domácích. V 17. minutě přišel první roh pro hosty a hned to byl roh gólový, když si na míč Janíčka, na zadní tyči, naskočil Fojtík a hlavou se nemýlil - 0:1. Ve 21. minutě zakončoval z hranice šestnáctky nebezpečně Franc, jeho projektil však mířil vedle branky. Domácí se po gólu nevzdali a ve 27. minutě ohrozili Elise v bráně podruhé, ovšem opět to byl jen dalekonosný pokus, který Elis v poklidu pokryl. 28. minuta nabídla další šanci hostů, když Fojtík po individuální akci míč poslal před domácí svatyni, avšak ani Fiala R. ani Krčmář nedokázali míč dopravit do brány. Další šance hostů přišla v samotném závěru první půle, když se po dalším centru Fojtíka tlačil do zakončení Fiala R., ovšem míč zahrál rukou, a tak se kopalo od brány domácích. Po poločase se do šance v 52. minutě dostal Fojtík, když se dostal k míči po odrazu od jednoho obránce jako první, jeho dobrou střelu domácí gólman vyrazil na roh. V 65. minutě zahrávali domácí přímý kop z poloviny hřiště, míč si našel jeden z mnoha vysokých hráčů Jaroslavic, ovšem hlavička našla jen náruč Elise. Hrál se spíše bojovný fotbal, ani jeden z týmů nehrál dobře. Remízu pro domácí mohl v 90. minutě po chybě Polického vystřelit Juhaňák, avšak výborným zákrokem se vyznamenal Elis, když jeho střelu z bezprostřední blízkosti vyrazil. Hosté se tak mohli radovat z vydřených tří bodů.
Sestava: Elis - Holčapek,Polický,Fiala A.,Krčmář - Janíček,Fiala R.(Šálek) - Fiedler,Petkov,Franc(Balík) - Fojtík(Semotam)